Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • New Moon

    prej na požádání fanoušků ... no fajn to tam teda chci Miley Cyrus když to takhle funguje *7*
    • Re: New Moon

      Kdyby tam hrála Miley Cyrus byl by to hotovej propadák! *9* Mám Miley ráda je moc fajn herečka ale do tohohle filmu se prostě nehodí! *13*
    • Re: New Moon

      Miley by si tam možná zahrála vlkodlaka
      • kajinek011

        Re: Re: New Moon

        fuj,Miley do Twilight?tím by celý film jenom zkazili!
  • adrianga

    new moon

    hustý, ona prej hraje v new moon!! :) *8*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše neeeej *3*
  • Happy Birthday!!!

    Happy Birthday!!!
  • baaarunka

    hahahahahahahahahy

    no tak se kouknete na vic fotek tam uz je starsi ne kdiz se koukate nem na ty prvni tak se nedivte *3* *4*
  • footballer

    hmm

    hmmm 15 jo vypadá na 7 *13* *7*
  • narozky

    má dnes narozeniny - 15 let!!....15 velkých filmů pro kina, 3 Tv/videofilmy, 2 krátké filmy, 1 seriál, 2 filmy(cameo), 12 seriálů(cameo),5x dabing pro animované filmy, 2 Tv reklamy, 16 ocenění od filmových kritiků a diváků!!, plus cena Heart of Gold, za finanční a morální pomoc dětem, co mají různý ošklivý nemoci.Její filmy vydělaly celosvětově k 20.ůnoru - 1 miliardu 424 miliónů dolarů.Podle většiny kritiků nejlepší dětský herec všech dob.A co se týká těchto faktů, nemá a nikdy neměla absolutně konkurenci......v Čechách smutně a nepochopitelně ignorovaná .Všude, ze všech časopisů včetně Brava a Popcornu,se na mně culí Zac Efron, Vanessa Hudgens Lindsay Lohan, atd.Ve světě je to ůplně o něčem jiném.Na Youtube je teď zemětřesení.. ,tady je trailer k jednomu z posledních filmů Tajný život včel, který jde nebo půjde ve 24 státech, u nás ne, http://www.youtube.com/watch?v=pVCi l2oSNYY *3*
    • Re: narozky

      Naprosto souhlasím s těmi časopisy... Takový ti lidi jako Vanessa, Ashley a Zac jsou tam pořád ale Dakotu jsem ve všech časopisech viděla maximálně tak jednou možná dvakrát.
    • Re: narozky

      Naprostá pravda! Dakota je vyjímečná herečka. Strašně moc mě štve že o ní tady v Česku vůbec nepíšou *9* a ten film (vrrr) nechápu proč může být v Americe ale u nás ne! to je nefér! Zac Efron je ubožák a neumí zpívat! má hlas jako sekačka, zahrál si v jednom trapným filmu a všichni jsou z něho hotoví *13* tak jako Miley Cyrus, proboha vždyť Hannah Montana je uplně normální seriál pro teenagery, ok Miley mám moc ráda ale je známá teprve od svých 13let! a Dakota? Dakota hraje už od malinka! Český bulvár by se měl zamyslet...
      • claire.d

        Re: Re: narozky

        nejenom bulvár ale taky normální seriozní časopisy a magazíny. Řekla bych že ona ještě těch průserů a skandálů moc nemá. A Zac s Vanessou ať si zalezou domů a nevylézají, protože Dakotě nesahají ani po kotníky!
    • luluvamp

      Re: narozky

      Naprosto souhlasím..Dakota má talent od Boha.....a zac nebo ti blbci z hsm jí nesahají ani po kotníky!
      • 111devil111

        Re: Re: narozky

        PRESNE !!
        • gabriellavanessa

          Re: Re: Re: narozky

          Dakota ujde,ale vanessa,zac a ashley jsou monooooooohem lepší!!
          • parket..a

            Re: Re: Re: Re: narozky

            no to si nemyslím, Dakota i jako malá hraje úžasně a rozhodně líp než Ashley, zac a Vanessa...navíc nemá zapotřebí bejt neustále v bulváru a je přirozená...
          • Re: Re: Re: Re: narozky

            Seš ožralej čico? Zac a Vanessa jsou out *13* *1*
  • clayra

    Dakota

    ahojky, já znám Dakotu hlavně z filmu Válka světů, ae chci se zeptat jestli náááhodou nehrála ve scífku Znamení??
    • Re: Dakota

      tam hrála Abigail Breslin, která je považovaná s Dakotou a Saoirse Ronan(Pokání, město Ember)za jakési trojhvězdí nejlepších herců malé generace.
  • 111devil111

    Fotky

    Zdravím všetkých!! Na server ulozto.cz sem pridal nekolko fotek Dakoty. Odkaz je: http://www.ulozto.cz/1086608/dakota -fanning.zip melo by to ít stáhnout cez FREE download no ale nevím, skuste si tam prečíst aj -Co je to free slot- *4*
    • 111devil111

      Re: Fotky

      http://ulozto.cz/1086608/dakota-fan ning.zip *4*
  • Kota

    Tajný život včel se promítá už 15.týden v USA a Kanadě a 3 poslední týdny vydělává více a více při stále menším počtu kin....začátkem ledna dostala Dakota svojí 15.hereckou cenu *3* Rising Star....76% návštěvníků serveru rateitall.com souhlasí s větou , že ona je největší dětská filmová hvězda všech dob,filmoví kritici v tomhle mají jasno už dávno..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit