Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALE

    ale jedinej problém na životopisu je že Claire hraje Emmu Santoriovou *16* *8*
  • Docela dobré

    *7* Clairee Holt je Na druhém místě u mě v herečkách a na prvním je cariba heine *15* *1* *1*
    • Re: Docela dobré

      proc mas radsi caribu heine nez claire holt?jen tak ze zajiamvosti
      • maki94

        Re: Re: Docela dobré

        Caribka je hezčí, umí líp hrát a celkově mi je jak herečka, tak role Rikki sympatičtější *3* *1* .
        • Re: Re: Re: Docela dobré

          Co všichni máte s tou Caribou je to ta nejhorší herečka horší už je jen zpěvačka Ammi Winehouse!!Cariba Fůj!!!
          Clair Good!!!!
          Phoebi Good!!! *14* *14* *3* *4* *15* *8*
          • Re: Re: Re: Re: Docela dobré

            woee jinaaak v poho jo..?? caribka je nééééééééééééééééé j herečkaa!!!! tk drz.... *15* nazdaaaar a neurazaaj juu *9* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Docela dobré

              je hnusny ze kvuli claire holt nebudou dalsi dily h20 hrat by klidne mohla ale pry dostala nabidku hrat v nejakem hororu je blb vse pokazila *16*
          • Re: Re: Re: Re: Docela dobré

            woee jinaaak v poho jo..?? caribka je nééééééééééééééééé j herečkaa!!!! tk drz.... *15* nazdaaaar a neurazaaj juu *9* *5*
          • Re: Re: Re: Re: Docela dobré

            claire je nej *4*
          • maki94

            Re: Re: Re: Re: Docela dobré

            No to určo:Dhah *1* *15* Řikám, že mi nevadí ostatní holky z H2O, ale srovnávat Caribu s tou k**vou feťáckou Winehouse, je mega přehnaný a nvm, z čeho tak soudíš *13* Určo máš nějakej doost pádnej důvod, hvězdo *5* *16*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit