Přejít na výpis diskuzí

František Ringo Čech

OSOBNOST 7.7.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Františku, slyšel jsem o Tvé snaze dostat Kájínka z basy. Znáš se dobře s prezidentem Zemanem, pobídni ho k tomu, aby Kájínka pustil na amnestii a zaměstnal ho ve své ochrance. To bude největší frajeřina, která mu vynese obdiv národa, další prezidentství bude mít jisté. Dělej vše pro to, aby se to zdařilo, budeš slavnej na věčné časy.
  • Lidé chtějí silného prezidenta a to pan Miloš Zeman je.
  • Asi před 17 lety umělec František Ringo Čech seděl na lavičce na tenisových kurtech SK v Kladně a sledoval, jak jeho dcera „Džudy“ hraje turnaj žáků.
    Vedle seděly dvě místní maminky, jejich holky hrály stejný turnaj. Kolem se popelil malý chlapeček, mnohem mladší bráška jedné z nich a nepřehlédnutelný František ho sledoval a zase se zapojil do jejich debaty: „Jééé, to je krásnej chlapeček, takovej blonďáček, to se hned tak nevidí, a zrovna v Kladně. Za padesát let bude rarita, těch blonďáků tady bude málo, všechno se to mezi sebou smíchá, blonďák bude rarita.“ Stalo se to před 17 lety. Dnes je z tohohle blonďáčka - „rarity“ český hokejista s číslem 93 Jakub Voráček, který hraje po boku Jaromíra Jágra ve Flyers ve Philadelphii v NHL. On si na to nepamatuje, byl ještě moc malý, a co František?? Ten si to asi taky nepamatuje, ale my dvě maminky ano.
  • Gratulace Milošovi Zemanovi.Lidé chtějí silného prezidenta.Je to prezident na svém místě.Ať žije Zeman.
  • Frantisek

    Frantisek-osobnost telom aj dusou...k narodeninam prajem vsetko najlepsie... *3* *4* *8*
  • František

    Gratuluju k narozenínám a přeju všechno dobré - pokud možno to nejlepší.
    Mám Vás moc ráda
    Dana
  • Tržní padesátka

    pane Čechu , vždy jste mi připadal jako velmi vtipný a široce tolerantní člověk. Po přečtení Vášeho příspěvek do Magazínu DNES pod názvem Tržní padesátka jsem si poopravila svůj názor na Vás. Možná v 67 jsou hodnoty posunuty do dimenzí kdy řízek a pivo vyvolává orgasmus, navíc za pár korun!
    Mě přijde, že v tom Vašem plivání na "tržní" sex hrála negativní roli (osobní či "za poplatek") nějaká žena-soudružka, vysokoškolačka či dokonce kreditka(?). Z Vašeho článku čiší zatrpklost k opačnému pohlaví , které má rádo sex, ať pro samo potěšení nebo ho provozuje jako řemeslo. možná se pletu a Vy chcete tímto apelovat na rodiče nedbajících mravné výchovy svých dcer nebo si na nic nehrajete a opravdu jste tak prudérní=vtipný?
    Proč se tak otíráte o skupinu vzdělávajících se žen a dívek? Absolutně evokujete víru (rodičům a po sexu použícím padesátníkům) v houfy vysokoškolaček a gymnazistek živících se prostitucí .
    Přeháníte. Moc. A navíc Pretty women se koná možná jednou za dekádu.
    Taky docela mě pobavil Váš názor na pětatřicátnice, asi jste z žádnou nespal, Vaše škoda,protože ženy v pětatřiceti vypadají moc dobře a většinou ví vo co go v posteli. Škola Pana Jana Saudka by Vám neuškodila a možná byste to potom měl zadarmo!
    • Souhlasím s Váma paní Simo,je to jednoduchej bezduchej BLB
  • Taky jsem si to popletl a je to skoro k neuvěření.
  • Mistře čtu vaši knihu Z mého života a DOBRÝ je to suprovní ... a taky hlasujete na Barandově pro Jirku Schelingera v pořadu To byl náš hit já jo a doufám že vyhraje a porazí je všechny i všudybyla káju gotta bo on je v každém desetiletí to je hrůza *3* *1* tak se mějte a vaše kniha je skvělá jsem vaše milá čtenářka jak na začátku oslovujete... *4*
  • Ringo a prezident Zeman kamarádi jsou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit