Přejít na výpis diskuzí

František Ringo Čech

OSOBNOST 7.7.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • František Ringo Čech není špatný člověk a je slávista.Je kontroverzní ale je docela dobrý.
  • Nazdar Ringo 31.12.2015 jsi byl pozvaný Pokondry na
    Frekvenci1-dost dobrý a dost hustý :))) hlavně s tou Merklovou.
  • Díky pane Čech (o korupci)

    škoda, takových čehů je moc málo.

    hodně spokojených dnů Vám i nám přeje invalida
  • Ahoj Ringo,
    dneska v Blesku 27.12. jsem se dočetla, že říkáš o otcovství v 70 ti letech, že jsou to Idioti, jasně je to logické a naprosto střízlivý názor ale nejvíce se mi líbí to, že všichni víme, ale jenom ty to klidně řekneš a nahlas, což má samozřejmě větší váhu.Jen tak dál.
    Marcela
  • Adam a Eda je výbornej! *1* *1* *1*
  • Zdravím,
    díky za pomoc pro Miloše Zemana na hrad. Miloš Zeman má můj hlas. Díky za Vaše články. Je to balzém na duši. Je mi 63 let, a přeji Vám hodně zdraví, a nenecht pane Béma v klidu. My obyčejní lidé můžeme udělat změnu jenom jednou za čtyři roky.
  • Vážený pane Ringo Čechu,
    dnes mi jeden z mých přátel poslal do PC Váš rozhovor s redaktorkou Drtinovou.Máte můj stoprocentní souhlas s tím,co jste jí odpovídal.Naopak obdivuji Vaší trpělivost,neb já bych asi takovou při rozhovoru s ní neměl.Vy osobně máte vždy moje sympatie,rád poslouchám jakákoliv Vaše vystoupení.Moc Vás pozdravuji,přeji pevné zdraví a stále vtipné i objektivní rozhovory.Ing.Václav Jelínek,Pardubice
  • Dobrý den . Váš BYL JSEM SVĚDKEM KRÁDEŽE STOLETÍ ,nemá chybu .Jsem Váš fanda www.porcelan-glass.cz ,hezké dny ,měsíce,roky Jan Cidrych *3*
  • Nazdar Ringo,
    mám výbornej nápad na obraz. Jmenoval by se "Dérad Gepardyjé, mordyjé!" . Dotyčný herec by ležel lascivně na boku, měl zvířecí - gepardí tělo s tim jeho tlustym, vyvalenym, břichem a místo skvrn, co maj gepardi na kůži, by tam měl maličký srpíčky a kladívečka. Stylizovanej ksicht - něco mezi člověkem a gepardem. Čus. Hynek
  • Pane Čechu, ten Vinyl děláte dobře. Pozdravujte ode mne Svaťu,
    Milan Malinovský

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit