Přejít na výpis diskuzí

Cariba Heine

OSOBNOST 2.10.2007 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monikasmajlo

    Re: co ?????,

    to i mne delalo na inych osobnostech
  • Rikki

    Ja nejvic mam rada Rikki amam stejne obleceni jako ona *14* *14*
  • lol.misha.lol

    fun e-mail

    Ahoj,sm se chtela zeptat jesli nahodou nevite caribin fun mail...diky moc... *3* *4*
  • alice-cullen

    Odkazík

    No já mam sice nejraši Emmu ale Rikky je zase taková rebelka xD co k tomu dodat h2o nej seriál ale koukněte na tohle : http://www.youtube.com/watch?v=2qqd qArg4rM takže děs noooo papky a pá
  • matyrikkisek

    Cariba-Rikki

    Cariba je prostě suppppeeeerrr i jako Rikki
  • alusqa99

    Re: Která jste?

    nejvíc se mi líbí Emma, ale tak hodná a jak říkáš spolehlivá taky nejsem no možnná sem tak něco mezi Cleo a Rikki tak na půl nejsem taková povaha co ýeší věci v klidu jako Emma, když vzal Lewis CHarlotte na ostrov Makko no tak jak říkám něco mezi Cleo a Rikki. Všechny mám mooooc ráda (kromě CHarlotte *8* ) a všechny holky sou pěkní, ale Emma je nejhezčí takže bych chtěla bejt Emma. I love h2o stačí přidat vodu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: nejviiic

    myslím že v Sydney-Austrálie *3*
  • Re: jo

    to máš velikou pravdu *1* *1* *3* *5* *14* *7* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • hannaaah

    Re: co ?????,

    jo a ja klikla na diskuse Lil Mama a sem tady ako x( *7*
  • rockstar

    popcorn

    kouknete se na titulni stranku popcornu tam to caribe faakt slusi *3* *3*
  • avril-nely

    co ?????,

    co to je ? vždycky když du na diskusi caribi heine tak nahoře se objeví jiný jméno !! tet tam mam vladimír ráž , coto má znamenat ??????????? *7* *8*
  • cariba heine

    je dobrá.
  • BEST

    Cariba Heine alias Rikki Chadwick v H2O!!!Já Rikki žeru!!! Je nej z těch tří holek!!!! *14* *14* *14* *14*
  • ajusinkal

    super

    v h2o jsem já jakoby Rikki:D je super má nejlepší schopnost a na nic si nehraje jako Cleo:D jinak nic proti ní:))
  • hannahmontana-katka

    tady je Cariba Heine ne nějakej brankář

    Vy jste debilové!!!!Tady je osobnost Cariba Heine a ne nějakej brankář!!!!!Pište sem o osobnosti Caribě/Rikky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! *5*
  • verushka014

    Cleo Sertory

    Cleo/Phoebe je nejlepšíííí....mám ráda i ostatní ale cleo je o malinko nepci..a h2o je supr dupr serial.. *14* *15*
  • avril-nely

    Re: Re: Která jste?

    jj Rikki je super . ale já se hoodně podobám cleo , mám hnědé oči i vlasy jako ona a mam taky mladší a protivnou sestru *1* prostě na mě se hoooodně hodíí cleo ale jinak se mi nejvíc líbi rikki *4*
  • Re: Která jste?

    to je slovo genia R i kk i mas pravdu Rikki je ze vsech nej nej nej nejkrasnejsi nej nej nej rebelčtější!
    a líbí se mi její schopnost! *16* *16* *16*
  • Která jste?

    Ahoj,lidi.Která jste?Já rozhodně R I K K I.Nejdrive jsm chtela byt Emmou ale já nejsem tak spolehlivá jako E m m A takže já se na Emmu nehodím.zato jsem rebelka*5* jako R I K K I.A jsem hubatá.Takže já jsem na 100% R I K K I ! *4*
  • Nejlepší brankář!!!

    Lukáš je nejlepší brankář v celý extralize... I dneska to s Energií dokázal. Prostě Energie FOREVER!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit