Přejít na výpis diskuzí

Cariba Heine

OSOBNOST 2.10.2007 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotky

    Zdarec lidi, co kdybyste taky poslali nějaké fotky....
  • cariba nej

    cariba je nejlepší.ale trochu drsná.
    • _sabruska_

      Re: cariba nej

      no to je ale pecky...
    • Re: cariba nej

      ahoj nejni to pravda Cariba Heine je normal ale jenom v tom filmu je Rebel...Jinak je f poho *3*
  • pro vercaa

    skvěle umíš krást z blogu. Ani si to neumíš sepsat sama, co?? Ale příště bys mi to mohla aspoń oznámit, dala jsem si s tím práci!!
    • Re: pro vercaa

      Máš tam kopanec. 13 zápasů v extralize odchytal a měl průměr 2,97 na zápas až po návratu z Ameriky. Do tý doby extraligu nechytal
    • Re: pro všechny

      Ahojky,jestli mě tady chceš někdo nadávat,tak sem nechodte,tyhle fotky jsou stažený z www.hokejkv.cz,a některý sou nafocený,takže...jinak vy ostatní si to tuu užívejte *14* *1*
      • Re: Re: proVercaa

        já ale nemluvim o fotkách, ty si může stáhnout každý, ale já myslim ten článek o něm. Mám ho na blogu, sepisovala jsem to dost dlouho a ty to obyčejně okopčíš!!!!!! *16* *8*
    • Re: pro vercaa

      Srry zlato,ale tyhle fotky sou stažený z www.hokejkv.cz,tvůj blog je mi víš kde...
  • avril-nely

    h2o-rikki

    rikki je super v h2o to hraje hezky a potom taky cleo v h2o je super
  • rockstar

    popcorn

    kouknete se na titulni stranku popcornu tam to caribe faakt slusi *3* *3*
  • pls navštivte

    Ahoj všichni,mam novou stránku o h2o koukněte se tam pls.
  • ...

    Nechapu jak muze Cariba Heine hrat ve filmu H2o just add water kdyz zije v Africe ale Claire Holt a Phoebe Tonkin v Australii. Film se sice nataci v Astralii ale......No proste Cariba je NEJ...!!!
    • odpovím na tvou blbou otázku

      :D ona nežije v africe ale žila chápeš?
      kdyby sis přečetl(a) něco o ní věděl(a) bys že je tanečnice a narodila se v severní africe ale přestěhovala se do austrálie.
  • matyrikkisek

    Cariba-Rikki

    Cariba je prostě suppppeeeerrr i jako Rikki
  • je to úžasná herečka v H2O jí mám nejradši!!! *3* *3* *3* *14*
  • alexicka11

    Rikkinka

    Hejjj.... Serial H2O nej těším se na 3.serii... Ta bude boží ale šoupnou tamm tu bellu *16* rikki nej *14*
    • Re: Rikkinka

      rikki je nej vse nej k narozkam
    • Re: Rikkinka

      HELE Bella je taky fajn *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit