Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bruce lee byl nejlepsši i byl by ale umrel a tu techniku nikdo nidy zivote nebude mít *3*
  • Co dodat,i 40let po jeho smrti je stále nejlepší. Jakoby snad ani nezemřel,jakoby jeho duch prostě řekl,"já budu nejlepší i po smrti!"
    • jo luky uz tady bohuzel neni ale v nasich srdcich vecne kdyz odesel byly mi 4roky jako jeho dcerce shanon ale musime se s tim smirit tak cau a nekdy na napsanou radim germany
  • !!

    pro me je BRUCE LEE takovej mensi VZOR a NEJLEPSI herec bezpochybu !! CHUCK NORRIS je proti nemu nic !!! *3* *3* *3*
    • Re: !!

      tojo a vis ze chuck norris je jebo bejvalej zak
    • Re: !!

      máš pravdu že je Bruce dost dobrej ale já mám stejně nejraději ze všech takovejch herců který dělaj bojová umění Stevna Seagala *5*
      • Re: Re: !!

        Ano...Steven je naprosto uzasnej, k sezrani roztomilouckej, bohuzel ale starééj. Kdzy tak o tom premejslim, vsici akci hrdinové sou dokonaly! (Steven Seagal, Jackie Chan, Daniel Craig, Bruce Willis, Owen Willson, atd....) *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: !!

        promě brucelee je nejlepší bojovník klidně by sundal take kune do boxera a klidně i segala brucelee ty jeho filmy byly pradive škoda kdybi nezemřel tak točí nove filmy *4* *4* *4* *4*
  • Byl to prostě největší frajer kterej muze bejt a nikdo nikdy na něj nebude mit *1*
    • Jsem ráda, že je někdo se mnou, že má na Bruce stejný názor.
  • Všeuměl Lee

    Bruce Lee nebyl jen herec a odborník na bojová umění,je to také nadčasová legenda,dobrý básník a léčitel.
    • Re: Všeuměl Lee

      Nejsem si jist,zda byl přímo léčitelem,měl jsem knihu s jeho životopisem,znal určitě nějaké bylinky a způsoby léčení.
  • byl to fakt mistr
  • Proč?

    jo a jeste Zuko :D ty umis stejne rychle kopat jak on?tak to dokazes 100 kopu za 30 vterin :D to dokazal jen on
    • pavel12355

      Re: Proč?

      JÁ DĚLAM SHAOLIN KUNG-FU !!!! *8* *8* *8*
      • ja zase stavim prazsky hrad
    • pavel12355

      Re: Proč?

      SI BLBEJ TO BYLO VE FILMECH ZRYCHLENY!!!! *5* *5* *5* *5*
  • borec

    Bruce Lee byl peknej borec! skoda ze nezije!
    • Re: borec

      B.Lee žije v našich srdcích a proto nikdy nezemře.
      • Re: Re: borec

        byl to šak velkej bojovnik je mi ho lito ze byl tak mladej a zemřel byl to muj idol měl sem je ho filmy rád byl z tatečnej a rychlej *16* jako blesk *16*
      • Re: Re: borec

        byl to šak velkej bojovnik je mi ho lito ze byl tak mladej a zemřel byl to muj idol měl sem je ho filmy rád *5*
    • pavel12355

      Re: borec

      ...hongong
      Mas napro stou pravdu statisice mozna miliony kluku chtely byt jako on bruce lee
      prestoze legendarni mistr bojoveho umeni
      a herec radyy akcnich filmu zemrel jiz
      pred vice nez petatricety lety,pritahuje stale pozornost.Hongongska vlada se nyni
      podle agentury AP rozhodla zachovat dum
      ve kterem zyl kratce pred svou smrti *4* ,jako atrakci pro turisty.Prozatim je v budoucim hotelu HOTEL LASKY.Bruce Lee,uz jako male dite propadl KUNG-FU.
      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: borec

        Tak ty si myslis ze sem propadl kung-fu??? *16* *10* Chces si to snad se mnou rozdat.tak pojd cekam v hongongu ve 14:00 na verejnosti ti rozbiju hubu jsem v dobre kondisi *3* .Bejt tebou neukazuju se tam *13*.
    • pavel12355

      Re: borec

      ...hongong
      Mas napro stou pravdu statisice mozna miliony kluku chtely byt jako on bruce lee
      prestoze legendarni mistr bojoveho umeni
      a herec radyy akcnich filmu zemrel jiz
      pred vice nez petatricety lety,pritahuje stale pozornost.Hongongska vlada se nyni
      podle agentury AP rozhodla zachovat dum
      ve kterem zyl kratce pred svou smrti *4* ,jako atrakci pro turisty.Prozatim je v budoucim hotelu HOTEL LASKY.Bruce Lee,uz jako male dite studoval KUNG-FU
    • jje

      bruce lee byl dobrý člověk ja miluju jeho filmy sou moc dobrýý!lepši bojoví neznám chtěl sem ho jednou poznát škoda!že umřel!!!byl to muj idol!
  • Tady si budou lidi psat co chteji, jak chteji a kdy chteji. No a tvrdim, ze Pan Lee neumel zahrat to, co napriklad takovy Marlon Brando, Cary Grant, Humphrey Bogart, James Stewart a ze zijicich lidi napr. sir Anthony Hopkins. To byli/jsou herci s velikym H, Leeho zivili iba Kung- fu, Wu-shu atd atd atd, proste iba bojova umeni. Hrat neumel.
  • Diwa Swina más pravdu hrát neumí Bruce Lee o nicom stejne jako Van Damme a Steven Seagal ti taky nevedí hrát.
    • tvoje MAMA neumí hrat a tvuj TATA ani nemluvim :-D hahahaha ty košte vymlete a ty tři vubec neber do te tvoji dršky smradlave vyjebana kryso bez patere

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit