Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najlepši zo všetkych

    Bruce Lee je legenda na ktoru sa NIKDY !!! nesmie zabudnuť.Bol to najlepši bojovník zo všetkych a nesmierne si ho vážim.Myslim že lepši už nebude nikto!!!
    • Re: Najlepši zo všetkych

      zdravim ta!!niekedy mi napis na mail pokecame o nom. *3*
  • Bruce Lee

    dnes by mal Bruce 68 rokov...:((
    • Re: Bruce Lee

      Prosimte jak mohu pridat svuj komentar na nasten a taky odkazi Filmu z Brusem Lee .. Diky predem za odpoved..
      • Re: Re: Bruce Lee

        Jo a jeste jsem chtel vsem rict ze zbyram vsechny Filmy z Brusem Lee . Kdo neco ma at se mi prosim ozve .. KOUPIM
        • Re: Re: Re: Bruce Lee

          jj mam Enter the Dragon,Way of the Dragon,Game of the Death 1,2
      • Re: Re: Bruce Lee

        http://www.share-rapid.com/stahuj/1 4301/draci-zivot-bruce-lee-1993-dvd rip-xvid-cz-wsp-part1.rar
  • Bruce Lee

    Chao ca nha lidi....Bruce Lee je nejlepsi ze vsech je to mistr bojovych umeni nikdo neni lepsi jako on Bruce Lee skoda ze zemrel *9* *14* moc ho mam rada je to muj nej herec
  • legenda

    byl to největší borec v kung-fu stejne jako jackie chan ale je mi ho moc lito ze se dozil tak malyho veku *9*
  • Byl jedinečnej

    Ahoj, at si každééé říká co chce, ale prostě Bruce Lee je jednička z nejlepších!! to co dokázal, nedokáže už nikdo... byl to prostě borec se vším všudy:) škoda jeho syna!! Odpočívejte v pokoji chlapi!! *3*
  • Dobrý

    Fakt dobry ja ho obdivuji a chtel bych ho poznat smula ze uz nezije *9* a umrel na otraveni otravili mu jidlo a moje ICQ kdyby jste chteli si o nem pokecat ICQ : 354-972-396
  • skolnyj

    Bruce Lee

    Byl a je to stále mistr, jenž je uznávaný po celem světě. Je to mistr jenž nalezl vlastní cestu .... kolik z Vás by mohlo říci, že našlo svou vlastní cetu, myslím si , že moc ne. I těm nejlepším ... trva někdy celý život, než poznají sama sebe, a to jsou na vyšš úrovni než my ostatní. Tak si myslím, že tento člověk(Bruce Lee) si zasloží naši hlubokou poklonu a úctu.
    • Re: Bruce Lee

      jako jedinej píšeš zajimavě asi výš očem je boj.umění jsi na dobre cestě jen tak dal
    • Re: Bruce Lee

      ano máš úplnou pravdu Bruce Lee byl nejlepší byl to aspon pravý mistr nad mistry von poznal co je jeho technika jeet kune do co potřebuje
  • Bruce RIP

    To bol Človek s Č ,a ešte po prečítaní knihy = Pozoruhodné Myšlenky , odpadavam ... =) *4*
  • MISTR MISTRŮ!!!!!!!!!!!!!!

    Nejlepší na něm bylo že nemachroval a byl to člověk!!!!!K jeho umění není co dodávat byl to mistr mezi vsemi mystry!!!!!!!!! *1*
    • grandmaster
  • skoda ze je po smrti

    kdyby zil tak se neudrzim jsem do nej hotova je to opravdu kundak nebo kdybych umela cestovat casem tak bych se presunula do doby kdy zil este bez zeni a delala bych maxinum za jednu noc snim *14* *14* strasne pritazlivi clovek ve vsech jeho filmech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit