Přejít na výpis diskuzí

Bonnie Wright

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jjannissekk

    Všechno nej..

    Všechno nejlepší Bonnie!! *15*
  • skih

    ---

    čus,bonnie
    vše nej *3*
  • Happy Birthday

    We want wish you HAPPY BIRTHDAY, lot of friends and many good roles and a LOT OF LUCKY MOMENTS. Bye your fans Ketty and Nicky *1* *14* *4* *14* *3* *9* *5* *4* *8* *15*
  • anyseq

    Už 19!!!???

    už devatenáct? Tomu nemůžu uvěřit!!! Ale jinák všechne Nej bonnie:)
  • Re: HAPPY BIRTHDAY

    chodis sem casto muze si psat sem tady nová na teto diskuzi *3* *4*
  • Re: Bonnie

    Skvely
  • vashley

    HAPPY BIRTHDAY

    HAPPY BIRTHDAY BONNIE!!!
    I LOVE YOU! *14* *14* *14* *14*
  • hilaryduff1997

    Bonnie

    Suprováááá herečka je jedna z nej hereček *3* *3* *4*
  • hilaryduff1997

    Bonnie

    Suprováááá herečka je jedna z nej hereček *3* *3*
  • Bonnie Wright

    JE nadherna... a jeste ve filmu ma super roli...a J.K ji konec dal super...uz se tesim na konec... *14*
  • irma116

    Bonnie W.

    Je vážně senzační! Jsem její fanoušek i na Facebooku. Patří k mým nejoblíbenějším herečkám. *1*
  • Milovat

    Miluju jí...:(.....co se da delat nikdy nic s ni nebude ale jen ji videt nazivo pokecat chvilku je muj sen.....aspon sen ;)...
  • parket..a

    :-o

    to není možný, že už jí je 18...wow, to je fofr =D
  • Bonnie

    a hele prej co je dobry s cigarem bez nekam to ti akorat zkazi zdravy no a nejhorsi na tom je ze dnes uz kouri i 10ti lety parchanti
  • sirius albus

    bonie je dobra herecka ikdyz se zatim moc neprojevila ale stejne nejvic bylo kdyz sem videl fotku kde stoji pred jakymsi barakem a beli si cigaro proste vi co je dobry
  • laska

    myslím že nás je více těch co jí milujem no ale jako podle mího si všichni o Bonnie můžem nechat jen zdát fakt mě se ještě nestalo že bych se zamiloval do nějaký hvězdy kdybych to někomu řekl akorát se mi všichni vysmějou ale já jí fakt miluju no ale tak beztak jí nikdy nepotkám no ty sny *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • L0V3

    hmm co lepsiho by me v zivote mohlo potkat nez se setkat s bonnie a poklabosit si s ni *14* *14* jednou jak jsem byl ze skolou a Londyne chtel jsem se k ni stavit *4* ale nevim jestli tam jeste bydli no nic proste je velmi hezka a je to prvni holka kterou doopravdy "MILUJU" *14* *14*
  • placka

    nn

    Bonie je prostě nej nej holka zcelého HP moco se mi líbí a chtěl bych se sní potkat je překrásná *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Bonie Wright je prostě nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bonnie

    bonnie je upa skvělá je moc krásná strašně moc krásná je vážně nejhezčí postava z HP no nejradši bych ji chtěl vidět na vlastní oči a seznámil se sní ale to je jen sen že?to se člověku jentak nesplní ale strašně se mi líbí *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: :)

    je moc krásná,nejlepší a nejhezčí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit