Přejít na výpis diskuzí

Bonnie Wright

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Bonnie!! *4*
  • ginnynka
    Happy B-day Bonnie:) ♥
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • youre pretty and harry potter and the deathly hallows part 2... playing at delicious
  • Bonnie je úžasná,dokonalá,krásná............. nej nej miluju všechny z HP moooooooooc ale ji nejvííc *14* škoda že nikoho z nich asi neuvidim *13* miluju je !!!!!!! *8*
  • Pro hp2: hele, asi jsi oslepla jestli si myslíš že není hezká! a hraje dobře. Bonnie je super!
  • možná, že mě teď všichni ukamenujete, ale já ji opravdu nemám ráda. Vůbec neumí hrát, zvláště v hp 6 se pohybuje naprosto strojeně, jako by vůbec nebyla lidskou bytostí. Kráska moc velká také není, aspoň v harrym potterovi ne. Ale musím uznat, že některé fotky, které tady má jsou opravdu pěkné. Toť můj názor.
  • je to druha nej herecka s harryho pottera prvni je emma watson *3* *3*
  • je to prostě ta nej nej nej herečka z celého HP je to ta nejůžasnější ,nejkrásnější a další nej,nej nej moc bych se s nimi chtěla setkat jak s bonnie tak i s ostatními z HP *1* ale to by asi nešlo *9*
  • Bonnie

    I can not believe you're an adult. As a child you were in Harry Potter played absolutely fantastic. Too bad that Harry Potter has several parts. He excelled in all. Thanks to you, Bonnie
  • skih

    všn

    vše nejky, Bonnie, we love you *4*
  • lucin..ka

    (♥)

    Všechno nejlepší k narozeninám Bonnie. =) (♥)
  • narozeniny

    vše nejlepší k tvým narozkám.. *3* *1* *4*
  • Vše nej .. =)

    Vše nejlepší k narozeninám Bonnie... =-*
  • mileycyruska

    Vše nej

    Jseš ůžasná všechno nejlepší ♥
  • ginnynka

    Narozky

    Všechno nejlepší! *4*
  • verus.s.s

    Happy Brithday

    Happpy Brithday Bonnie :)*
  • Re: Re: J.C.B

    Ne nechodí, jsou zasnoubení
  • Re: J.C.B

    Jo chodí spolu, bohužel. x(
  • J.C.B

    Ahoj lidi, nevíte náhodou, jestli nechodí s Jamiem Campbellem Bowerem?Plsky díky všem za odpověd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit