Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná a moc talentovaná, moc jí přeju ještě hodně úspěchů, protože si to zaslouží!! :)*
  • Beyonce

    Beyonce,hvězda která nazhasne.
  • Beyonce a Destiny´s child

    Beyonce je ta nejtalentovanejsi a nejkrasnejsi ze vsech zpevacek!Kdyby nezpivala v Destiny´s child tak by Destiny´s mohly jit nekam,Beyonce to cely tahne bez ni by nebyly nic!Nikdo na ni nema!Videla jsem jeji koncert a byla to perfektni show!Beyonce I love you!
  • beyonce-knowles

    ja nevím jak vi ale beyonce je muj idol mam ji moc rada.ana je jedinečná takhle to řeknu má všechno co chce mít dnešní holka.je nádlerná a to nemluvím o jejim zpěvu je prostě nejlepší já ji miluju. chtěla bych bít jako ana. jen se na ní podívejte jak je nádherná zatím pá.
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Beyoncé získává na popularitě ale co se týče kvality hudby zatím za Erosem značně pokulhává!!!
  • Beyoncé je výborná speváčka *4*
    • J nejvýbornější její Listen je nejbožská písnička
  • halóóó

    Halóóóó tady Beyoncé *14*
    • Re: halóóó

      *4* Beyoncé je super zpěvačka navíc kámoška Rihanny supeeeeeeer
  • barrbieee

    Beyoncé I love You

    Ahoj co tady čtu tak opravdu zírám, protože nechápu proč tady píšou lidi takový sprominutím sračky *13* Ale jsou tady naštěstí i opravdoví fanoušci, což mě těší. Mám lístky na koncert Beyoncé a už se moc těším *4* Miluju ji jako zpěvačku, herečku a jako ikonu krásy, je nádherná. Když ji srovnám s ostatními celebritami, tak je prostě bezkonkurenční. Talent je taky výborný. Líbí se mi její celková image. *3*
  • Bee

    BeyoOncé Je uplně senzační..
    Ona je dokonalost sama o sobě..
    Ona ty Pohyby•hlas•...Ona si jede STYL *5*
    né že ne !!! ... Jí prostě ♥♥♥ MILUJU ♥♥♥ *14*
  • To mrně co bude mít Beyonce s Jay-Z, to bude asi hodně krásný, páč má strašně kásný a šikovný rodiče *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit