Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacenka.konasova

    Happy Birthday

    Ahoj Beyoncé přeju Ti vščechno nejlepší k tvým 29 narozeninám hodně štěstí zdraví a všechnio co si přeješ a doufám že si v tento den vzpomeneš na svoje fanoušky... měj se hezky a dnešek si užij *1* *14*
  • beyonce

    je krasna a ma krasnej hlas a taky dobra herecka *4*
  • cool

    *3* *3* *3* je to ta nejlepší zpěvačka na světě *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Beyoncé je naozaj najlepšia! Má výborný hlas, dokonalý výzor, dobre tancuje. Jej koncerty sú úplne bezchybné. Dokáže naraz spievať aj tancovať a vôbec sa nezadychčí. Nikdy nespieva na playbag a vždy milo prekvapí. Na každý svoj koncert sa poriadne pripravý, takže niet divu, že je trochu drahý. Má rada svojich fanúšikov, čo je aj vidieť. Ale nezanedbáva ani svoju rodinu a nestrieda mužov - Jay-Z je jediný v jej živote. Proste Bey je TOP!
  • gaga2

    cmuuk

    ja ju hrozne milujem....teraz o nej robim projekt..ona ma zlato v hrdleee! *14* pocuvam ju uz od mojho utleho detstva. *14* MTMR!!! *3*
  • Beyoncé

    Sice na ni zarlim, protoze se libi memu priteli, ale musim uznat, ze je to fakt kocka, je moc pekna, ale take zalezi na jake fotce!!! Moc pekna zena, na to ze je cernoska...
    • Re: Beyoncé

      ale ona není černoška *1* a navíc nevim proč píšeš na to že je černoška...černošky a mulatky jsou jedny z nejkrásnějších ženskejch....málokterá běloška se jim vyrovná..*3*
  • !!!!

    HEJ!!! BEyoncé je absolutně užasná ...ale slyšel ste neěkdo že dluží cca 1,6 miliardy Kč??? podívejte se do příspěvků o ní.!!!Myslím že je to kec.Hodně zpěvaček je namyšlených ale ja myslím že Beyoncé ne!
    • Já si taky myslím, že nemá žádný dluhy, a namyšlená rozhodně není *3* Beyoncé je prostě dokonalost sama.. *3* *3*
  • bee je nej

    vy kteří říkáte o bee že je tlama je debil, bee je ta nejlepší černošská zpěvačka.bee jsi néééééééééj. souhlasite se mnou?
  • Beyoncé

    Už se moc těšim na koncert,akorát od Beyoncé očekávám hodně,tak doufám,že mě nezklame.Ta holka má fakt neuvěřitelnej talent,super hlas,se kterým si umí pěkně hrát,tancuje,hraje....ale pravda je,že ta její krása je první čeho si všimnu,prostě nadpozemská...DOKONALOST!!! *3*
  • Bože, jak já ji mám hrozně ráda, její singly-úplná nádhera, je prostě krásná, sympatická, dokonalá zpěvačka, a já jí přeju, aby se jí pořád tak moc dařilo jak doposud.
    Jinak všechno nejlepší, radost z miminka a hodně úspěchů v kariéře *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit