Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinaluzna
    sice velmi predcasne ale Happy Birthday Ben(preto som to musela teraz napisat lebo dvaciateho nebudem môct mu popriat vsetko najlepsie) *14* *4* *3* *1*
  • všechno nejlepší! m,3
  • ufooonek

    pomoc:)

    ahoj nevite jak pridat film v kteryhc hral jde to? chtela bych tam pridat asi 3 filmy mocdekuju:)
  • ufooonek

    stranky o benovi

    jinak jestli chcete vedet vsechno o benovi urcite jiknete pokud ji nahodou nazbate na stranku nikyrock.blog.cz je to uza stranka *3*
    • suskin1

      Re: stranky o benovi

      Přesně!Je to fakt super stránka,jsem na ni skoro pořád a můžu ji všem doporučit!
    • veronickaa

      Re: stranky o benovi

      to je fakt užaaasná stránka,jsem tam denně,fakt doporučuju *1* *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám :* :)
  • veronickaa

    Dylema

    Ahojky všici,mám menší krizi,tedka jsem podlehla skupině Jonas Brothers,a moc se mi libí Joe-jenže Ben se mi líbil dřív,a tedka newím kdo se mi lÍbí víc,oba je totiž zbožnuju,asi si myslíte že nejsem O.K. *9*ale mám takovej divnej pocit,to je celý.. *7*
    • negri.baju

      Re: Dylema

      tohle ne!!!!! dej mi na tede ajsko!!!ja prozivam uplne to samy!!!!!!! musime si pokecat!
    • jenah

      Re: Dylema

      je to na tobě...ale ben je jedinej úplně nejlepší herec, kterýho miluju!:D *14*
    • janka-hofmanka

      Re: Dylema

      myslim si že bysme simohly podat ruce...ae Ben je mozna hezčí!!! *14*
    • narnians

      Re: Dylema

      Zůsan verná Benovi *14*
  • Happy Birthday Ben *14*
  • jenah

    Autograaam

    Jsem absolutně naměkko *14* dostala jsem ho!!! *14* *14* JOOOOOO:D *14* *14*
  • veronickaa

    POdpis

    Super,dostala jsemm ho -včera v 16.15h.Jupííí,jinak děkuju za odpověd všem *1* *15*
    • jenah

      Re: POdpis

      já ho taky dostala a vážně....MILUJU
    • narnians

      Re: POdpis

      Kdes ho vzala? ty jsi mu psala, či co? *14*
      Ja mam taky podpis, když tu byl na te promče. Oóóó' sem se ho dotkla, když mi vracel propisku. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • veronickaa

        Re: Re: POdpis

        Napsala jsem mu dopis a poslala fotky,tot vše *1*
      • jenah

        Re: Re: POdpis

        já sem mu psala, ale kdyby to bylo naživo, tak asi nevim...bych to asi nedala....JÁ HO PROSTĚ MILUJU *14* *14* *14* *14*
    • martina7

      Re: POdpis

      Achjo ja chci taky jeho podpis ... Co mám udělat??? Prosíím moc .... Bene miluju tě :D Nejvíce na světě :-* *14* *14* *14*
      • veronickaa

        Re: Re: POdpis

        Ahojky,napiš mu do Anglie ,na adresu co je tady na stránce jeho osobnosti,já jsem to udělala tak,že jsem mu napsala dopis-o tom jak hrál v narniii,jak se těším na jeho nový filmy atd..do dopisu jsem strčila ,,mezinárodní odpovědku''-to je takovej lísteček,máš tak vlastně zaručenou cestu zpátky,koupíš ho na pošte,stojí asi 40,-.Tam si kup taky známku do England a pošli to.PAK už musíš jenom čekat.. *3*
        • martina7

          Re: Re: Re: POdpis

          Hej to je nějaký složitý napsla bys mi prosím tvoje icko jestli ho teda mas a mozem aj pokecat co ty na to??? Mě to totiž nějak mozek nebere víš ja su hrozný vůl :D Jinak díky moc že si mi odepsla....:D:D
          • veronickaa

            Re: Re: Re: Re: POdpis

            JJ jasně-icq 362-128-416,takže když budeš něco chtít tak se ozvi ju? *3*
          • martina7

            Re: Re: Re: Re: POdpis

            Jo moje icko je 374938631 dííky moc :D:D:D
  • negri.baju

    hey ja taky!

    zrovna jsem se chtela pochlobut, ze vcera tata prisel s tim, ze mi prisel dopis z anglie...ja uz jsem prestala doufat, ze mi ben odepise a najednou!!!! poslal mi jen fotku a na ni : To Barbora, a zezadu, jako ze dekuje za milej dopis...a to jsem mu psala jeste pred prazkama.....kdy jsi mu psala ty?...ale jinak mi to udelalo velkou radost, ze mi napsal! *14* *14*
    • jenah

      Re: hey ja taky!

      heeeeeeeeeeej a cos mu napsala??? :(tak to vypadá, že asi budu žárlit:D....mě napsal jen to Jana a nic víc....zááávist:D *14* *14*
      • negri.baju

        Re: Re: hey ja taky!

        ja jsem mu psala, jak je uzasnej herec, jak ma talent, ze je poznat, ze je vytrenovanej z divadla....a taky jsem mu rekla o radu......ale na ni mi neodepsal.....ale tak stejne mu dekuju.....aspon ze nam odepsal proste!!!!vite co to je?! on nam napsal!!!!!no neni to skvely!!! Frajer!
    • veronickaa

      Re: hey ja taky!

      Psala jsem mu až dyž jsem ho viděla v Narnii v kině,bylo to nakonci srpna,už jsem ani nedoufala,chtěla jsem mu psát novej a přišlo to,bomba *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit