Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paja30000

    Re: Re: Re: A tuhle znáte?

    http://benbarnesonline.net/audio.ht m
    tady je leading me on *1*
  • paja30000

    Re: Re: Re: A tuhle znáte?

    na stahování videí z youtube je tenhle web! http://youtube.videoklipy-zdarma.cz / *1*
  • negri.baju

    Re: Re: A tuhle znáte?

    Máš mamysli The Call od Reginy Spektor???...jj ta je dobra, ale myslim, ze kdo ji chce by si ji mohl sehnat sam, kdyz vi jak... *3* ....ale fakt se mi libi...ale ta co bezela v titulkach od avril...ta je jeste hezci....a leading me on bych taky chtela stahnout, ale newim, jak se to da stahnout z youtubka....nikde jinde sem ji nevidela... *9* ....
  • niikol

    Re: A tuhle znáte?

    Tuhle pisnicku fakt nwm kde stahnes la ja ma v mp3 tu pisnicku ktera hrala na konci jedtli nekdo chcete tak ja vam dam vedet jak se jmenuje a kdo ji nazpival...bo po pripade poslu i na mai l uz stahnutou...... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Ben..pan dokonalý a navždy nedostupný..navždy budeš mít u mě v srdci místo!

    Jujky holky jj ale já nevím kdy tam letím :D asi na konci prázdnin mno můžeš poprosit vo co? A můj mej katiceek@seznam.cz budu ho pozdravovat ju? :* *14* ae to asi udělám až na konci chtěla bych *13* si ho užíít! :D
  • negri.baju

    Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

    tak v tom případě přeji šťastný let. A mohla bych Tě poprosit o tvůj mail? To proto, abych se Tě až vrátíš mohla zeptat jaký to bylo a tak....moc tě ptosííím...A kdy a najak dlouho letíš?
  • lamerienda

    nejkrásnější chlapi jsou z Anglie

    Ben Barnes, Alex Pettyfer a Mitch Hewer jsou nejkrásnější Angličani a i muži na světě !
  • A tuhle znáte?

    Chtěla jsem se vás zeptat, jestli neznáte odkaz kde by se dala stáhnout mp3 Leading Me On od Bena?? Já to nikde nemohu najít..*14* *14* *14* *14*

    Jinak si myslím, že všechno jednou skončí. A i vám, kdo píšete jak kvůli němu každý den brečíte..opravdu. Tohle jsem už párkrát zažila...Za pár let se budem jenom smát jaký sme byly malý hloupý naivní holky a byly schopný Benovi obětovat všechno. I přes tohle všechno ale miluju jeho chování, to jaký je..ostýchavý, nenápadný s úžasnou image
    prince. Hlavně jeho oči..vždycky úplně roztávávám, když vidím jeho pohled. Má nejkrásnější čokoládové oči, jaké jsem kdy viděla..Je o dost starší a skoro všechny holky na zemi jsou z něj poblázněný. Jen jeho věk mi nezaslepuje rozum, avšak srdce ne..Omlouvám se za tyhle moudra..třeba tim někomu pomůžu, někoho jen otrávim, ale to už mi může bejt jedno!Yeah..Ben je jen moje platonická láska..tak si toho chlape važ!
  • Ben..pan dokonalý a navždy nedostupný..navždy budeš mít u mě v srdci místo!

    Tyjo..tak pak dej vědět jestli jsi ho viděla. Jestli ho teda uvidíš..mohla bych tě o něco poprosit?
    *14* *14* *14*
  • Re: Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

    Nj ae mě už nemůžeš přemluvit páč já už mam letenky :D
  • Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

    ja bych tam taky za nim hned letela, ale musime si holky uvedomit, ze nejsme jediny kdo chce bena jen pro sebe...ja vim v hloubi duse si myslime, ze treba jednou se snim doopravdy seznamime a....vzdyt ja si to myslim taky...a myslet si budu i dal...zivoz je proste na picu....
  • Re: :)

    myslim, ze jsme si dost hodne podobny...chjo....jak ja bych ho chtela...tak ale to asi vsichni tady mno...a ta jeho pisnicka Leading Me On..nejdriv sem si taky rikala, jak muze zpivat v kapele, ktera na 1. pohled vypada jako lunetic, ale pak jsem proste propadla kouzlu ty hudby a benove zpevu....e jak se jmenuje vubec ta pisnicka v ceskym prekladu?
  • Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

    *14*přesně nemůžu z něj pustit očiiii <33333333333333 já vám říkám pojeddu do Anglie mam toho dost! *14*
  • láska

    Chápu vás, holky. Já taky občas brečím kvůli jednomu herci. A taky je nedostupný. Achjooo *9* *9* *9*
  • :)

    Tak Achoooj mno. Musim vám říct že když jsem tohoto ůůžasnýho chlapíka viděla poprví tak sem si říkala *7* bože co to je? Mno prostě se mi vůbec nelíbil. No pak sem teda šla do kina a upe sem se zabouchla *14* nemohla sem z něho pustit oči! Tak sem na Narnii šla znova, zrovna včera sem tam byla *5* mno prostě bombáá, hodlám jít i po 3. Páč to je fak tkovej herec mno... sladkej :D. Jako mam ho i na pozadí jako na ploše, tky ho tak muuuucíííQujete? *7* ale určoo :D. Komu se nelíbí ať si ... políbí :D. *5* *5*


    Jo jo je to tak. Je mi líto že je mu 26 a 20.8. mu bude 27 *9* *9* *9* . Zdál se mi o něm sen a říkal mi že je mu 17 :DDD prostě gebing :D. Ten herec je upe moc kváááááásnej a k do mu bude nadávat ať si mě nepřeje *13* já vim že z toho asi nic mít nebudu ae dobrej pocit jo! :). *3* . No prostě sem z něj hotová :D. A hlavně nemůůžu z toho jeho ďůůlku na bradě :DDDDD. *14* Takže holky zatim se mějte a napííísejte sem něco já se vrátim papííííQ :) a paaa Beníííčku =o****
  • Re: Bene...proc mi to delas?

    tak v tom tě naprosto chápu,ale zatím brečím pouze obden *14* .kámoškám to už začíná lízt krkem.ale mě ne,páč ben je ten nejkrásnější, njeúžasnější, nejskvělejší a prostě nej herec na světě *14*
  • Bene...proc mi to delas?

    Holky....taky kazky den placete kvuli Benovi...je proste nejlepsi co?...ja se kvuli nemu strasne zmenila...ze zabavny a happy holky se stala chodici bytost bez duse...i lover...holky, moc by me zajimal nazor na moji situaci...nevim co se stalo, ze me takhle zmenil a ja proste...ani nevim... *9*
  • Re: hnusák roku

    hm... hlavně že ta tvoje farna zpivat umi co? ben je 100× lepší než ta tvá farná!!! Ben je prostě nej!!! *13*
  • c

    je to ten nejkrásnější,nejúžasnější, nej...nej...nej....herec,škoda,že to nejni Čech,chtěla bych ho vidět na vlastní oči *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* je to ten nejrásnější chlap jakýho jsem kdy viděla,nemá chybu
  • Re: hnusák roku

    hmmm....tvuj nazor...=o)...muj nazor je takovy zhe je naprosto kouzelnyy... *14*=o)...videla jsem dalsi jeho film-bigga than ben... chystaam se podivat i na Hvezdny prach...:D proste uzasnyy *14* pro vsechny jeho fandy muzu doporucit tuto web stranku: www.benbarnes.blog.cz ... *14* *14* abych se priznala drive jsem ho vubec neznala...to az z letopisuu...=o)...a tam je faakt krasnyy *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit