Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: fefef

    já si myslím že nemá,a je to i jistý.nikde nic neřek a nikdo se ho na to neptal tak že asi nemá.mno tak to máš pravdu.je suprovej *14*
  • Re: O5 v Praze

    to asi už ne,páč ten třetí díl bude natčet jinej režisér a ateliery na barandově sou drahý.tak že se teda ještě nevý ale spíš asi ne. *9* mě to taky mots mrzí páč sem to taky prošvihla *9*
  • O5 v Praze

    Ahojky, nevíte, jestli se nechystá premiéra třetího dílu Narnie opět v Praze? já jsem to bohužel prošvihla a mrzí mě to...
  • Re: Re: A tuhle znáte?

    jOO..byla bych moc ráda
  • Re: Re: Re: A tuhle znáte?

    Jestli myslíš Avril Lavigne tak od ní žádná písnička v titulcích není.
  • Re: hnusák roku

    ona Ewa Farna není o moc lepší. 15-tiletá koza, která sotva umí zpívat se cpe do showbussinesu... nemám ji ráda, Ben je lepší *3*
  • Re: ach

    kdo ví, co je na tom pravdy *3*
  • Re: Re: fefef

    copak ty mu nepřeješ štěstí?? *7* jestli ho máš ráda, tak bys měla! *3*
  • Re: fefef

    Zatím nemá a v nejbližší budoucnosti nejspíš mít nebude *1* . To víš, je moc zatížený natáčením filmů, nebude mít čas ( díkybohu ) někoho hledat *1*
  • fefef

    Myslíte si,že má přítelkyni.To je jen provizorní otázka,jinak musim říct,že je upee bombovej!!!! *1* *1* *14* *14* *4* *3* *15* *15* *15* *8* *8* *14* *14* *14* *8* *8*
  • Je krásnej ale neblázněte!

    Hele holky mě taky úplně dostal,je nádhernej a úžasnej a všechno,ale pravděpodobnost že s nim někdy budete něco mít je fakt minimální,nebudem si nic nalhávat,žádná..i když mě to taky štve a snim o něm,přece jenom je tady dost reálnejch kluků..i když žádnej není jako ben.bez make-upu vypadá úplně obyčejně a nic na něm zajímavýho není,je to jenom iluze.Ale chápu všechny protože ať je jakej je tak výsledek je supééér=DD
  • nádhernej Ben

    on je táááááááááááááááák nádhernej !!! *14*
  • Re: Ben v reálu

    Tak mně by určitě nevadilo a plno dalším holkám taky ne, být jeho další v pořadí. Navíc si myslim, že anglický kluci jsou možná lepší než ti naši zoufalci tady. Alespoň se umí hezky oblíct (myslim Bena). To tady sem viděla a osobně znám asi tři kluky, co se fakt uměj oblíkat. A není to jen o penězích... Ben je prostě krásnej a basta. *3* a nikdo mi to nevymluví... a docela se máš, že si ho poznala, pokud ovšem nekecáš... *3*
  • Re: Re: Re: Ben v reálu

    to sice jo, ale z vlastní skušenosti vím, že i sny dokážou bolet, když se to s nimi přehání. takže bacha na to *13*
  • anninka0001

    Re: Re: Re: Ben v reálu

    naprosto souhlasím.za pár let z toho každý vyroste.i já *4*
  • Re: Re: Ben v reálu

    Ale právě v tom skví kouzlo platonické lásky. A myslím, že je to naprosto v pořádku. Někdo chtěl skákat z mostu kvůli Jamesi Deanovi, jiný kdysi bláznil po Leonardu Dicapriovi, užili jsme si scény omdlévajících při pohledu na Daniela Radcliffa. Nové filmové hvězdy se střídají rychle, a po Benovi to bude šílenství po někom jiném. Každá holka má svůj sen o ideálním princi a pro fanynky tady je to právě Ben Barnes. Já bych jim ty sny teď nechala, protože to k životu patří. Jednou z toho vyrostou, budou mít vlastní rodinu, jelikož šance, že někkterá znás uloví Bena je mizivá *1* .
    V tuhle chvíli je ale bláznění dovoleno.
  • anninka0001

    dorian gray

    lidi nevíte někdo něco o jeho novém filmu,kde bude hrát doriana graye???
  • Re: Bene...proc mi to delas?

    hm, tak na to je jen jedinej lék. musíš na něj prostě zapomenout! choď spát pozdě abys byla utahaná a nemusela na něj dlouho myslet. zamiluj se do někoho reálnýho a slib si, že tenhle navoněnej frajírek z londýnskýho divadla ti nebude takhle hnusně ničit život! věř mi, on za to nestojí a nemá ani páru, že se kvůli němu takhle trápíš! prostě se snaž zapomenout! *držím pěsi!
  • Re: Ben v reálu

    je mi to líto a rve mi to srdce, ale musím s tebou souhlasit! sice benjamina neznám osobně, ale pohledný kluk jako on se na holku jen podívá a ví, že ona by se s ním hned klidně vyspala! klukovi, jako je on, stačí, když se na nějakou usměje a ona by mu dala svý srdce bez námahy.
    takže holky fakt, ty svoje vzácný srdíčka si nechte pro kluky, který jsou krásný hlavně zevnitř ;)
  • Ben v reálu

    Normálně bych sem napsala, kdybych nečetla vaše zoufalý vzkazky, jak je Ben úžasnej - potřebovala jsem jeh datum narozenin a jen jsem se sem zastavila. Protože můj tatínek je jeden z organizátoru festivali v KV, tak jsem mohla Bena osobně poznat. Je to určitě pěknej kluk a dost sympatickej, ale věřte, že se koukáte jen obrázky - on moc dobře ví, že si může omotat kolem prstu každou. Určitě by nikdo z váss nechtěl být v jeho pořadí;) nechte ho nějaký anglický slečně, radim vám dobře a začněte uvažovat reálně;) kdyby se vytáhl jakkýkoliv kluk z česka a udělalo se z něho to, co z Bena, šílely byste po něm stejně.. takže koukejte po okolí :P Holky dokonalý Ben je jen ve vašich představách;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit