Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj belo ja jse menuju pejton a sem tvuj fanoušek číslo1 mam tě hodně rad a mňě by zajímalo jestl maš rada zendaju
    *14*
  • ma upraveny hlas *11*
  • no jasně buzno ! *16* *6* *12* *11*
  • ů máme tu dalšího amatéra co prostě jenom žárlí ehm promiň vážně je namyšlená rozlišuj seriál a realitu holčičko znáš ji?neříkám že já jo ale myslim si že je fajn:) jestli se chceš sprostě vykecat používej k tomu víc hvězdiček:)
  • jo už je strašna a rozmazlena je tlusta a ja jsem krasna a pomstim se vam hahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhhahaha *1* *1* *1* *1* *1* *2*
  • I <3 HER SO MUCH *14* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Bella je skvělá a moc hezká *14* *14* *14*
  • je prostě úžasná *14*
  • Bella je fakt super.Má úžasný štýl,je pekná a nadaná. A navyše nato,že má 16 rokov(skoro 17) má za sebou fakt slušnú karieru. *4* *14*
  • violeto ja jenom rikam co sem videla a nemusis bejt hned sprosta tim akorad dokazujes ze si uboha *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Je úžasná a je to skvělá herečka a tanečnice *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • nepoznáš fake !!! *16*
  • To píšeš u všeho a nikdo tam nahý fotky nemá co zase kecáš *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • napsala jsi to náhodou i k Zendayi ?

    Bella je skvělá, ale škola, že odešla z Disney
  • jak ji muzete mit radi na googlu ma nahy fotky a strasne sprosty *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13*
  • No spíš mám radši Bellu než Zendayu *4* *4* *4* *4*
  • Prosim nehádejte se někdo má rád víc Zendayu a někdo Bellu já mám třeba ráda víc Zendayu *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Bella je strašně krásná, super herečka, tanečnice, zpěvačka :D
  • ZenBella
    Bella je překrásná!
  • Kazdy ma rad niekoho ineho a bella je NAMISLENA ja mam napriklad najradsej Candelariu molfese ona je naj a vsetci herci z VIOLETTY sú naj na svete

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit