Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: No nevím

    Viď *3* *15* *14*
  • Nessie + Jake

    Podle mě se na ní fajn hodí *3* Vypadá dobře a KONEČNĚ jí není 20 jako ostatním a můžeme se s ní v pohodě soucítit! Chápu, někteří mají své názory a já jim je neberu. Každý si holt Nessie představuje jinak... *7* Jen je fajn, že už s Taylorem jednou hrála =DDD *14* *14* *14* *15*
  • jesseynka

    Jesseynka- Twilight

    Mě osobně se na Renesmee vůbec nelíbí.. Renesmee jsem si představovala, jako malinkatého,andílka s hnědýma kudrlinkama a očima a baculatejma tvářičkama s neodolatelným úsměvem, ne, jako nějakou jedenáctiletou vychrtlou zrzku která (podle mě) vypadá možná i docela nafoukaně... kdyby byla blond, tak bych jí dala na roli Jane...
  • kate23

    Re: No nevím

    Mně se zase na tu roli hodí skvěle. *3*
  • No nevím

    Mě se prostě tato herečka na Renesmeé nehodí...Já vím že jí má hrát jako starší ale v knížce jí není ze dne na den 11.Já vím že Renesmeé rychle roste,ale TAKHLE?
    No i když maskéři dokážou dělat divy tak uvidíme..!!Stejně Rozbřesk tu nebude dříve než za DVA Roky.. *5*
  • Re: Re: Twilight saga

    ¨j to máš teda pravdu..Já si taky představuju někoho Uplně jiného...Ale oprava..Renesmeé bude mít hnědé vlásky po Edwardovi.!!!Ale stjně se mi na Tu roli tahle herečka nehodí!!!
  • emma17

    Renesmee

    Ale Renesmee nemá černé vlásky!!! Barvu vlasů má mít po Edwardovi, teda bronzové a Bella Thorne nemá hrát Renesmee jako batole, ale už jako starší!! *15* *14*
  • barka.3

    Re: Twilight saga

    Také jsem to slyšela ale Bůh dej aby to byly keci. Nevím jestli jste rozbřesk četli ale ať je Bella hezká jak chce a to že hezká je. Na dvouletou holčičku se prostě nehodí. Když jsem to četla, představovala jsem si malé batole, s černými prstýnkovitými vlásky, tak jak byla popsaná v knize. http://cullen-vampires.blog.cz/0904 /nessie určitě mrkněte i na celej blog, je nejbožejší:) ale tohle je Nessie...
  • renesmee.cullen

    Re: Twilight saga

    jj je to pravda. prý má.. já já se těšim.. s Jacobem budou skvělí pár :D doufám, že tam teda bude.. *15*
  • Twilight saga

    prý má hrát ve čtvrtém díle stmívání malou Renesmee.skvělě se na to hodí.je moc hezká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit