Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obama je ubozak, mala uplakana devacka. Div ze nezacal chlastat. Nic nedokazal, a nedokaze. Jen si pred telkou vytaci sve ego a doma breci a ma deprese. Obamo, zdej to, vezmi revolver a odpal jsi svou pustou hlavu. dekuji. Post scriptum : Jsi zlomeny clovek, co nerozumi ekonomice, politologii a sve rodine.
  • Kdo ,mi to smazal???
    CERNÝ negr nebude nic mazat
    USA táhnetě do hajzlu,, Chcípni OBAMO
  • Hele on není zas tak strašnej!

    No horší než Busch teda není z Busche si dělali víc srandu než s obamy a náhodou je o dost lepší! *16* *16* *16* *16*
  • doufam že ten hajzl uhoři v pekle to jediny si zaslouži za bombardovani tolika zemi a zničeni tolika lidskejch životu!
  • černá hubo máš jen velkou hubu nikdy vživotě jsi nepracoval a vojska SSA napadli arabské státy a mučilice zzajatce na Qwantanamo jak nacisti v koncentráku.
    V šeské republice jste zničili lidem pohodu čssr a tací hajzlové cizinci potomci nacistické šlechty dostali zpět majetek což e nestalo ani v Německu aniv Nizozemí Belgiji Lucembursku dánsku Franciji


    Brachtl Antonín
  • Volba

    Radši bych voli Mack Kejna než toho OBAMU.a vůbec proč ztoho že jeden prezidentek přijede do Prahy dělají všichni takový poprask? *7*
    • Re: Volba

      jo jasněě....Co by to bylo kdyby ho tu třeba střelili no?tenhle stát by myslím nikdo neměl rád...nejmocnější muž světa a umřel by v Čr...hrozná představa....právě proto dělal všichni ten povyk...aby nedošlo k tomu...
      • Re: Re: Volba

        No, tak, já si myslím že by to mělo stejné následky jako incident v Sarajevu roku 1914 ale ano ty dvě miliardy lidí by nás zbožňovaly a po tom co by náhodou světovou válku vyhrála "anti-USA" alliance bylo by to památné místo *1*
      • Re: Re: Volba

        tohle je názor hodný člověka s vymytým mozkem, opravdu :).. kdyby ho tu sejmuli, pak tenhle stát zbožňujou nějaký dvě miliardy lidí, kteří žijou mimo propagandu USA (Čína, Rusko, Pákistán, Irán, atd.) *1*
  • projev

    Zrovna teď jsem se znovu dívala na celý projev Baracka Obamy z Prahy.Vypadá to,že Barack chce skutečně se světem něco dělat.Snaží se a myslím,že mu většina lidí fandí(včetně mě).Je to velmi zajímavý člověk a jeho projevy mají smysl.Pokud jste ještě jeho projev neviděli,podívejte se.Budete nadšeni stejně tak jako jsem nadšená já. *5*
    • Re: projev

      Také jsem se díval na projev Baracka Obamy a nepřipadalo by mi že mluvil pravdu!!!!A jestli někdo spochybňuje pravdu jako TY!!!!!Tak může být klidně třeba tajemníkem toho Obamy!!!A jestli se ti ten projev tak líbil tak se ani nedivím že si nezpozorovala to že lže jelikož si byla omámena tím jak si vykračoval za ten pultík jako nějaký kníže!!!!!!!
      • Re: Re: projev

        Proč bych se měl dívat na nějakého huberňoura který řekl pár slov aby upoutal na sebe pozornost.Stokrát fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůjjjjj!!! *15*
        • Re: Re: Re: projev

          Jestli jsi fakt neviděl ten jeho projev, tak jak ho můžeš kritizovat.
          • Re: Re: Re: Re: projev

            A znovu jak může modrá elektřina psát na klávesnici? *15*
          • Re: Re: Re: Re: projev

            Ten projev je velká blbost.Nemusím se ani na něho dívat.Dívají se na něho jenom vymaštění blbové!!!!
  • že jsou negři na pokusy a ono to sedí v čele nejumělejší lidské existence jménem America!Za chvíli tu bude tolik banánů,kolik nikdy neviděli všichni komunisti dohromady za celé dekády!
  • Zajímavé je jak dnes naši politici odsuzují Obamu ,před jeho odchodem z funkce prezidenta za bordel co způsobil v Lybii,Sýrii,a vůbec ve světě.Před tím nikdo nekritizoval ,jen schvalovali jeho postup.
  • Je to ustrašenec který není dodnes schopný donutit Rusko aby vrátilo Ukrajině Krym! Měl by se nad sebou zamyslet!
    • Ty hlupáčku , když nevíš o co běží, tak se prosím nevyjadřuj. Rusko nikomu Krym neukradlo, ale místní lidé se drtivou většinou vyjádřili v platném referendu o sebeurčení, na což mají ze zákona a ústavy Ukrajiny plné právo. Proč asi? Kdo tu v minulosti něco ukradl, bylo USA,vč.EU a to Kosovo Srbsku, vč."humanitárního" bombardování Srbů. Tomu se říká měřit dvojím metrem. Dříve, než zase budeš plácat nějaké ty nesmysly, radím více přemýšlet a zjistit si podrobnosti. Ale proboha NE, z našich médií!!!!!!
    • Ty jsi dobrej debil:DDDD to je jako kdyby si sváděl na všechny prezidenty na světě že nedokážou přemluvit Rusko aby vrátilo Ukrajině Krym:DDDD prober se twl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit