Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo

    hej málo ho zbožňuju!co já bych dal za takového prezidenta..bush je magor a konečně odtankuje..;)jupííí *8*
  • sovinismus

    kde jsou ty vyprahle nalady vsech tech kteri nebyli schopni udrzet v hlave myslenku ze clovek tmave pleti nikdy nezvladne vysokou skolu kde jsou ty sovinisticke provokace na ukor romske bidy dnes je sila v molotovove koktejlu,sam sobe nebo svoji matce se rasista s uprimnosti a sbohem v srdci nepodiva v cr totiz vubec neni videt ze nejmocnejsi muz planety je cernoch at zije obama viva obama *3*
  • Je to černá,bezcená píčča!!Chcípni vopičáku prašivej!!!
    • tvoje máma je taky bezcená p*ča a nikdo to neřiká nahlas tak shut up ty komouši namrdanej
  • Jen dalsi vypatlana loutka bez duse ovladana Rotschildy a Rockeffery za ucelem ovladnuti sveta. Je mile ze breci kdyz v US zabijou dvacet deti, ale to neplati kdyz bombarduje deti v Lybii, Afghanistanu atd. Psat o nem jako o cloveku nema smysl... *16*
  • Černá opice spadla ze stromu a postavila se na zadní nohy a vznikl clověk s vadou pigmentu...Dokud měli okovy a Amíci si je vozili domů jako cvičená zvířátka na řetězech,tak byl klid!!!
    • Americká vláda je jedna z nejzk*rvenějších vlád na světě a Obama je jeden z těch č*ráků co to tam řídí ! A bez tak je to Muslim, co si cvičí své kámoše z IS a chce zk*rvit Evropu ! *16* *16* *10* *10*
    • Smrdíš
    • tak to je řídký
    • Pak se rozeseli po celém světě!!!A teď stojí na Václaváku a opět se chovají jako nevycvyčené opice!!!To je realita,ale v žádném případě rasismus!!!
      • To máš pravdu.Dokud opylovali bílým můžům plantáže,tak byl klid...
      • Oprava:nevycvičené
  • tak to má být

    konečně...Barack Obama,to je čerstvý vzduch!..jako když po flámu otevřeš okno..prostě víš,že to přijde..je pokorný,citlivý,milý,na každý pád muž a věří si!i proto může věřit v tento svět, v budoucnost a milovat ostatní..i proto,že je běloch převlečený za černocha,nebo černoch převlečený za bělocha,i proto kde žil a co prožil, můžeš věřit,že ti rozumí a ví..svět a lidstvo má naději..Obama získal svou šanci,můžeš ji tedy získat i ty!...díky za jeho práci a díky manželce Michelle
    • Re: tak to má být

      silo67 jsi vedle
    • Re: tak to má být

      ..mi tak nejak prijde, ze jste tady skoro vsichni nejaky zkoureny. Priznam se, ze krome svalnatych reci a napumpovani dolacu do chcipajici americke ekonomiky, coz si myslim je kravina na entou, jeste nic nepredvedl. Jo, pozor, krome pojmenovani noveho nepritele na pristi obdobi, kterym se stal Iran...........Jste jak maly deti, kterym se rozdavaj lizatka a muzete se pominout. Vemte rozum do hrsti..... *9*
      • Re: Re: tak to má být

        Víte CO by mě zajímalo? KAM chodíte na tyto "názory". Je NUTNÉ nejprve něco skutečně VĚDĚT, a teprve potom něco tkového psát. Vůbec se nedivím, že jakýmkoli fanatikům nefandí. Ať jsou odkudkoli. (11. září...)Pokud někdo má v úmyslu vynutit si SLEDOVANOST SILOU a JAKÝMKOLI nátlakem, je to jeho problém!
        Ale pak se nemůže divit! Už Švejk říká:
        "Zabili jste mi strejčka, dostanete přes držku! Válka bude, to je jistý... atd"
        Už si nevzpomínám přesně. Ale když už sem chceš psát, měl bys alespoň znát pravopis!
        Netvrdím, že radar u nás je VˇALEČNÝM krokem. Ne, že bych ho podporoval, ale
        vím k JAKÉMU účelu především je. Ten moc s Iránem atd. společného nemá. Zamyslíte swe nejprve nad POLOHOU ? Pak se teprv dá
        přemýšlet nad ÚČELEM !
        • Re: Re: Re: tak to má být

          A (znovu nechci spochybňovat vaši jistou inteligenci pane Pytláku) ale jak můžete vědět proti komu je radar namířen američané jsou proslulí tajnůstkáři co tak Oblast 51 neví se jestli se tam testují super stroje nebo je tam základna UFO stejně tak by určitě byl i utajen radar u nás v krásných brdech.Možná pracujete někde v BIS odboru zahraniční spolupráce s CIA ale máme tedy věřit jestli z radaru rázem nevyroste raketové silo nebo základna UFO?
        • Re: Re: Re: tak to má být

          Pane pytláku možná že tu někdo nezná pravopis ale (nechci podceňovat vaši jistou inteligenci a zručnost) ale je vidt že vaše určitě jemné ručky jaksi neumějí psát na klávesnici. *5*
      • Re: Re: tak to má být

        To beru osobně JiFe myslíš si o nás že jsme nějácí týpci a kouříme mariuhanu??!!!Tak to ne já ti něco povim!Náhodou mi připadá že si spýš ty trochu skouřený a jestli tím urážíš MĚ!!!!!
  • Nositel nobelovy ceny války !!!!
  • Posílat své lidi na smrt do neznámého území a zároveň vyzbrojit nepřítele,může opravdu jen debilní Amerika!Jak toto může někdo hájit?!A už vůbec nechápu,v dnešní době,proč se někdo hrne do armády z jiných důvodů,než finančních?!Když už dávno je známo,že voják pro daný stát neznamená víc,než jen hovvno na botě?!Většině to dojde,až když jsou na místě!Kdysi možná o čest šlo,ale dnes je to všechno absurdní fraška!Každopádně negr v čele,je nebezpečí samo o sobě!
  • barack obama

    vy jste hajzlové a debilové on to v životě někam dotáhl ale vy to nedotáhnete nikam on se stal prezidentem USA a to vy nedokážete nikdy *8* *8* *8*
    • Blbe...
    • Re: barack obama

      No, ty si to taky nedotáhl dál než do pekel pádný anděli *15* *4*
      • a ty jsi introvert který si do ména napsal dynosauruse *1* antianděl má pravdu
    • Re: barack obama

      ,mi nej jsme . mito dotahnem.........maš smulu.Antianděl.když maš tak mile jmeno.bud. slušnej k lidem..ti jsi trdlo makové
    • Re: barack obama

      naprosto s Tebou souhlasím *1* , měli by jste si z něj vzít příklad *8*
  • Je to cerna drzka a udelal bych z nej otroka,ze zrmda negerskeho!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit