Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Milá Aničko
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Souznitel Hanky Zagorové a jiných slavných.

    Má stejný den narození jako moje sestra Martina, jen je o dva roky mladší. Zdraví Kamil souznitel Hanky Zagorové v dnu narození. *3*
  • cukrárna

    Ahoj, nevíte někdo adresu Aniny cukrárny Snídejte šampaňské? Vím jen, že je v Praze - Malvazinkách. Díky *4*
    • Re: cukrárna

      Cukrárna je v modřanech praha 4!
    • Re: cukrárna

      Ahoj, cukráreň je v Xaveriovej ulici.
  • je super

    Dnes jsem zhlédl film ,, reguiem pro panenku a Anna to zahrála super je skvělá.
  • Nej .. =*

    AŇA JE NEJELPŠÍ ČESKÁ HEREČKA !!!!! =***
    Její filmy sou super, hlavně film Želary <3 *14*
    • Re: Nej .. =*

      Ve filmu Želary je Aňa úžasná.
  • ajusinkal

    Supr herečka

    Je hezká, ale nejhezčí image má v Sourkomých pastech.Jinak je to výborná herečka.
    • Re: Supr herečka

      Uznávám,že je jednou nejlepší českou herečkou,ale mě se nejvíce líbila ve filmu:JÍZDA
  • DEMONSTRACE NEZÁKLADNÁM 5.4.09

    Pěkný den,
    ráda bych Vás pozvala na demonstraci Nezákladnám, která se bude konat ke dni příjezdu USA prezidenta B. Obamy dne 5.4.09 v 15:00hod. (neděle) na Václavském náměstí.

    Velmi bychom uvítali,kdyby jste na demonstraci promluvil k přítomným v časovém úseku zhruba 5 min. - obsah proslovu je zcela na vás, pokud by jste se chtěl na cokoli ohledně demonstrace či možného obsahu Vaší řeči zeptat,klidně se na mě obraťte.Pozdrav demonstrantům může být i delší (5-10min) a může být i stručným pozdravem. Společně s Vámi zde vystoupí herec Luděk Sobota, režisérka Věra Chytilová,signatář charty 77 p.Dientsbier, profesor p.Kohák,profesor p.Keller,ředitel Greenpeace ČR p.Tutter,mluvčí hnutí Nenásilí p. Tamáš,člen ligy starostů proti radaru p.Neoral, kapela Dragon a další.

    Můžeme s Vámi počítat?
    Prosím,odepište na můj email:martina.landergott@axa-partne r.cz
    Mějte se pěkně
    Radaru zmar Martina Landergott
  • Aňa kombinace krásy a přirozenosti

    Předem bych chtěla z celého srdce popřát upřímnou soustrast. Tatínek byl velice charismatický a není nic horšího než ztratit tak blízkého člověka. Měla jsem to štěstí se setkat osobně s Aňou a její rodinou a nezklamala mne. Je to nádherná žena, velice milá a úžasná mamina. Přeji jí i její celé rodině hodně štěstí, zdraví a brzké vzpamatování se z tak hrozné události...... Děkuji, že jsem mohla osobně poznat tak úžasné stvoření. Díky Markéta Nebozízek
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    byla radost koukat na tu plejádu výborných českých herců v Soukromých pastech a je dobře, že Aňa mezi nimi nechyběla, jelikož mezi ně zajisté patří! Podívejte se online na díl Malý teroriste na http://archiv.nova.cz/
  • uklidněte se prosím

    Aňa je nejlepší herečka nejen v ČR, ale pro nefšímavé i v holywoodoo nemá konkurenci.gdyž máte nějaké blbé připomínky na její osobu = jste chuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit