Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvalitni herecka, porad lepsi nez takova Katerina Brozova .....
  • dobrá herečka *4*
  • Vážená A N N O !

    Všechno NEJ k narozeninám Vám přeje ELITA : Eva,Jana,Hana,Dana,Eliška,Karel,Jiří,John,Jan a Franta. *3* *2* *1* *15* *14* *14* *14* *15* *2* *3* *4* *1*
  • M I L Á A N N O !

    PŘEJI VÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠIM N A R O Z E N I N Á M !!!

    Váš fanda JIŘÍ *3* *14* *4*
  • Aňa je nej a úžasná herečka, moc se mi líbila v Želarech a na Českém lvu jí to strašně mooooooc slušelo. *14* *14* *14*
  • Aňa je teď skvělá v seriálu Terapie co běží na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • Milá paní Gaislerová.Je to ostuda,že jsem se teprve teď dostal ke shlédnutí "Želar"Skláním se hluboce před Vámi,za provedení role Hannulky.Krásné,opravdu krásné.Naplnila jste mě tím nejkrásnějším pocitem.Ještě jednou,vřelé díky.Dlouho jsem nemohl po filmu usnout. *14* Hodně uměleckých úspěchů v dalších letech.
  • anetka.bouberlova
    Ani jsi úžasná umělkyně *1* *1* *1*
  • anetka.bouberlova
    ANIČKO já tě *14* *14* *14*
    Jsi skvělá chci ti pomoc jsi na poslední stránce nejnavštěvovanější celebrity . Myslím když si to všichni přečtete a stanete se fanouškem tak aničce pomůžete děkuju *1* *1*
  • blahopřání

    Milá Aňo,přejeme Vám s Helenkou všechno nejlepší k narozeninám, štěstí v rodinném životě a hodně dalších nádherných rolí. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit