Přejít na výpis diskuzí

Anna Friel

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hans Matheson

    Nude and Erect in Bathory

    In one scene where he's hugging Anna Friel his erection is clearly visible.
    • What?! Are you serious???????????? I GOTTA see that movie!
    • Re: Hans Matheson

      *8* *8* *8* *10* *10* *10*
    • Re: Hans Matheson

      Yep, you can see his genitalia go off to the side while he's embracing her. The side the camera is pointed at, no less...but whatever. I'm not a crazy fangirl, so I'm not going to go all mushy at the site of his genitalia, or him for that matter. Hans is very handsome, but his acting talent is what matters to me. He is truly gifted.


      I'm thoroughly convinced ALL fangirls are crazy.
      • Re: Re: Hans Matheson

        chudák hans... *9* snad na tuhle diskuzi nespočine jeho krásné modré upřímné oko.. *8* *13*
  • Bonusy - film Bathory

    http://hdmag.cz/film/bathory-blu-ra y
  • lynette

    film Caravaggio /2007/

    Koho tohle téma zajímá,


    Dneska jsem našla v novém televizním programu, že dávají 6.1.2010 (jinak středa) na ČT2 od 20.30 hod. první díl životopisného filmu CARAVAGGIO o italském malíři Matheson v Bathory, zajatec Alžběty /Anna Friel/ a její pozdější milenec. Tak kdo chcete, jukněte, může to být zajímavé a poučné.
    • lynette

      Re: film Caravaggio /2007/

      Jejda oprava:

      Špatně okopírované *9*

      Takže znova:

      Dneska jsem našla v novém televizním programu, že dávají 6.1.2010 (jinak středa) na ČT2 od 20.30 hod. první díl životopisného filmu CARAVAGGIO o italském malíři Caravaggiovi, kterého hrál mimochodem Hans Matheson v Bathory po boku Anny Friel. Tak kdo chcete, jukněte, může to být zajímavé a poučné.
      • Re: Re: film Caravaggio /2007/

        nevadí *5* *3* co mi vadí je to, že tam nehrál hans s annou... *9* *16*
      • lynette

        Re: Re: film Caravaggio /2007/

        *5* *3* *4*
        • lynette

          Re: Re: Re: film Caravaggio /2007/

          *1* *1* *5*
  • ŘEKNI KDO TĚ ZABIL

    Hey, ona teď hraje v tom řekni kdo tě zabil, přidejte to tam někdo...
    • Re: ŘEKNI KDO TĚ ZABIL

      co ti brání abys to nemohl přidat sám *7*
  • Jakubisko a "jeho" herecky

    Nemam nic proti "Fellinimu vychodni Evropy", ale nechapu, proc stale do svych filmu obsazuje jedny a tytez herecky (a herce). Navic jsem nabyl dojmu, ze pokud chce u nej herecka projit, musi velmi dobre zvladat postelove sceny a nestydet se ukazat v rouse Evine.
    • Re: Jakubisko a

      ukazovat se v rouše evině a ukazovat se na adama je bohužel pro dnešní herce zcela nezbytná součást jejich profese *3* oni s tím nic nemůžou dělat když si to tak přeje rejža.. *5*
  • otazka

    Ja ji taky znám jen z filmu Bathory, a chtěla jsem se zeptat, ona umí česky nebo je to dabovany ?
    • Re: otazka

      Je to dabovaný *3* Anna samozřejmě česky neumí *13*
      • nikolicek

        Re: Re: otazka

        to ano ael tu písen an konci zpívala ona *5*
        • Re: Re: Re: otazka

          Ale to bylo jediný a ještě to musela číst z papíru... *5*
          • Re: Re: Re: Re: otazka

            ten papír na ní spadl a ona od něj začala hořet..chudák *9*
  • Je to stara rasple co nic neumi, chlapy strida jak ponozky. Ten co s ni ted zije je chudak...
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k třiatřicetinám.
  • DVD, Blu-ray a luxusní dárková edice Bathory

    http://www.webnoviny.sk/soubiznis/c lanok/53607/Bathory-vychadza-na-DVD -Blu-ray-a-v-luxusnej-darcekovej-ed icii.html
  • lynette

    film Caravaggio - 2.díl

    Životopisný film (Itálie 2007), od 20.30 hod.,program ČT2, dne 13.1.2010 *3*

    Kdo se chce dívat, tak se koukejte, já shlédla už ten první díl, byla jsem zvědavá, jak tam zpracovali ten jeho charakter, celkem hezky natočené i když se mi jinak ten herec co hraje Caravaggia vůbec nelíbí.., holt není to náš Hans. *13* *5*
    • Re: film Caravaggio - 2.díl

      nu a hlavně tam nehrál s annou friel... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit