Přejít na výpis diskuzí

Andrea Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den vážená paní, četl jsem Váš rozhovor na internetu. Líbí se mi, že se nestydíte za to, že jste věřící. To se v naší společnosti moc nenosí. Fandím Vám, dokonce mě překvapilo, že jste došla k tomu, že dnem odpočinku je sobota, ne neděle. Je to tak, jediným svatým dnem odpočinku je biblická sobota. O neděli v bibli není nikde zmínka. Sobota je památníkem stvoření a je spolu s manželstvím jedidým pozůszatkem z ráje. Dokonce je zajímavé, že v bibli je nazván jménem jediný den týdne - sobota. To je ůžasné, co Pán Bůh pro člověka stvořil a připravil. On ví, co je pro člověka důležité. Každý člověk, dokonce i zvíře musí odpočívat. Ale ještě jednadůležitá událost, kterou Bůh pro nás připravil - slavný příchod Pána Ježíše, který zde žil, zemřel a byl vzkříšen a sedí na trůnu. Věřím, že brzo přijde a ukončí to šílené násilí, zlobu a nenávis, kterou zde zasel satan. Přeji Vám mnoho úspěchů a požehnání v cestě za Ním.
  • jsi sexi
  • zase závist co?
  • Andrea je příjemná, ale měla by se naučit líp česky, má slovenský přízvuk a trhá mi to uši. Nemám nic proti slovenským hercům účinkujících v českých seriálech, ale ta jejich čeština je někdy fakt hrozná, někdy by bylo lepší, kdyby mluvili slovensky.
    • Daisy, ste zabudla, ze ona aj je slovenka a ze aj cely zivot moze niekedy vlozit slovenske slovo, by si sa mala starat o seba a nepouzivat anglicke slova v cestine, to zase trha mne usi, "lidri, famozne, dzokujeme a tak podobne. Cestina je v prdeli cesky uz ani Cesi neumi, Praotec Cech se obraci v hrobe jam mu prznite Cestinu a Ty tu kecas o slovenke.
  • Příjemná a dobře vypadajícíherečka, tak to má být, co víc říct
  • Krásná, zdravě sebevědomá a přirozená.., ráda sleduji pořady kde vystupuješ.. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit