Přejít na výpis diskuzí

Andrea Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kucstepan

    Andrejka je hrozně sympatická a krásná ženská a také úžasná herečka. Mám ji hrozně rád. 😍 😍 😍

  • Paní Kerestešová seriál Vyprávěj je poplatný dnešní době,stejně jako byly některé seriály za komunismu. Jsou v něm polopravdy,různě zmanipulované. Jste mladá a hezká. Snad všem těm báchorkám nevěříte. Jinak blahopřeji k narození děťátka.
  • jsi kočka andreo chtěl bych tě vidět živě
  • Jste nejhezči herečka kterou jsem poznal ve filmu Raftaci,a serialu ordinace v ružove zahradě doufam že vam to vydrži dlouho ta role v ordinaci ......jste pěkna a mila osoba a dalši film něco jako raftaci :)
  • Andrejka si krasna a skvela herečka
  • Andrea prajem všetko naj naj lepšie k narodeninám,veľa dobrých hereckých úloh a máš super cestopis Andrea na cestách *4*
  • Andrea Kerestešová je naprosto krásná.
    A nepůsobí nikterak nafoukaně jako některé rádoby krasavice. Super!
  • Andrejka, ste krásna dušou aj telom.
    Bola ste nádherná v relácií o cestovaní. Prirodzena.
    Nikdy o sebe nepochybujte, je to dobré, správna cesta...
  • Ahoj moc se mi libite v ordinaci
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • Krásné narozeniny přeju!:* *4*
  • Dobrý den vážená paní, četl jsem Váš rozhovor na internetu. Líbí se mi, že se nestydíte za to, že jste věřící. To se v naší společnosti moc nenosí. Fandím Vám, dokonce mě překvapilo, že jste došla k tomu, že dnem odpočinku je sobota, ne neděle. Je to tak, jediným svatým dnem odpočinku je biblická sobota. O neděli v bibli není nikde zmínka. Sobota je památníkem stvoření a je spolu s manželstvím jedidým pozůszatkem z ráje. Dokonce je zajímavé, že v bibli je nazván jménem jediný den týdne - sobota. To je ůžasné, co Pán Bůh pro člověka stvořil a připravil. On ví, co je pro člověka důležité. Každý člověk, dokonce i zvíře musí odpočívat. Ale ještě jednadůležitá událost, kterou Bůh pro nás připravil - slavný příchod Pána Ježíše, který zde žil, zemřel a byl vzkříšen a sedí na trůnu. Věřím, že brzo přijde a ukončí to šílené násilí, zlobu a nenávis, kterou zde zasel satan. Přeji Vám mnoho úspěchů a požehnání v cestě za Ním.
  • Mila Adrejko , neposlouchej ty zly jazky delej to co citis a kdo ti bude chtit rozumet tak ti bude rozumet i kdyby jsi mluvila cinsky !!!! Jsi super herecka i clovek !!! Drz se !!! Narodila si se v Ceskolslovensku !!!! Moc drzim palce Liva
  • Andrea je krásná herečka a já jí sleduji v Cesty Domů
  • zase závist co?
  • MOC MOC se omlovám že sem ti nenapsala k narozkám já byla na dovolené jinak vše nej
  • HELE LIDI!!Vám asi nedošlo že Andrea ani neví že tahle stránka existuje možná ví ale nechodí sem!Tak proč jí píšete nějaké vzkazy ona to nečte!! :P *10*
  • OMG coto má za profilový obrazek? :DDDDDDd
  • jsi sexi
  • Příjemná a dobře vypadajícíherečka, tak to má být, co víc říct

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit