Přejít na výpis diskuzí

Andrea Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daisy, ste zabudla, ze ona aj je slovenka a ze aj cely zivot moze niekedy vlozit slovenske slovo, by si sa mala starat o seba a nepouzivat anglicke slova v cestine, to zase trha mne usi, "lidri, famozne, dzokujeme a tak podobne. Cestina je v prdeli cesky uz ani Cesi neumi, Praotec Cech se obraci v hrobe jam mu prznite Cestinu a Ty tu kecas o slovenke.
  • Krásná, zdravě sebevědomá a přirozená.., ráda sleduji pořady kde vystupuješ.. *15* *15*
  • Andrea je příjemná, ale měla by se naučit líp česky, má slovenský přízvuk a trhá mi to uši. Nemám nic proti slovenským hercům účinkujících v českých seriálech, ale ta jejich čeština je někdy fakt hrozná, někdy by bylo lepší, kdyby mluvili slovensky.
  • Krásná je, to bezpochyby, podle mě nejhezčí mladá československá herečka. Jen by mě zajímalo, jestli je ve skutečnosti taková "slušňačka", nebo je to pouze její mediální póza.
  • natush

    Narozeniny

    Milá Andrejko, přeji vám vše nejlepší k vašim dnešním narozeninám. *14* *14* *14*
  • jumpr88

    páni...

    Něktří panové jsou opravdu chudáci...
    Slečna Andrea je vskutku krásná žena....
    A pravda...některé tyto příspěvky jsou dost primitivní....
    Už mě to dost sere...Musel jsem to zde napsat...Že muži nemají už ani špetku úcty k žená... *5*
  • herečka

    myslím že andrejka bude bude příjemná a hodná holka ...a v těch rafťákách to zahrála dooooooost dobře a jestly tohle čteš andrejko si dooooost gooood *1* mám tě ráda považuji tě jako mojí nej kámošku *1* *1* *1* *1* *5*
  • bezva

    andrejka je super holka.podivejte se na tomto serveru na dominiku kadlckovou.pisou o ni ze je to namyslena krava a devka.s tim souhlasim.najdete tam malo kladnych diskuzi.ale andreja to je neco super.na nic si nehraje.nechova se jako superstar a popularita ji nestoupla na mozek.dominika je presny opak.andreu jsem poznala osobne a je lepsi nez moje mama.je to mila divka i kdyz mluvi slovensky tak rozumi cesky *3* *14* *3*
  • moja zlata spoluziacka

    Ahoj Andrea,prave som si prezrela na internete vsetky tvoje videa a fotografie a jednoducho si skvela.Som hrda na to ze som ta spoznala.pamätas uz na strednej skole sme ti rozpravali ze z teba nieco bude,ze budes herecka a to sa ti aj splnilo.Velmi ti fandim.prajem ti aby si bola stastna *4*
  • ahoj vsichni

    Ahoj, právě jsem se příhlásil do vašeho funklubu. Andrea vypadá jako opravdu prima holka. V Rafťácích byla naprosto bezkonkurenční! Znáte ji někdo osobně???
  • :-)

    Andrea je něco víc než obyčený člověk, má v sobě něco víc, něco co v TV nespozorujete.
    A já věřím, že i ona to zjistí co nejdříve.
    Je to moje zlatíčko!
    *5*
    PS:Jestli to čteš i ty Andreo, tak moje natáčení v Izraelu bylo překrásné.
    *3*
  • je super

    Je to najlepsia kamaratka aku som kedy poznala je naj.
    Je to milý anjel.a kto si mysli ze je tucna tak je na omyle oni su tucny sami
  • je sexy
  • *5* *5* *5*
  • www.kerestesova.sk
  • Ja ji chci *14* *14* *14* ..nemate nekdo najeky jeji fotky krom tech tady?
  • je to perfektna sexi baba z hlinneho *4* *4*
  • Zamiloval jsem se

    Dal bych nevím co, moci s Tebou, Andreo, prožít taky taková dobrodružství pod stanem. Jezdíš na vodu? Dej mi o sobě vědět...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit