Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ellie007

    prostě best

    hraje skvěle, jsou filmy ve kterých si nedokážu představit jako stvárnitele jeho postavy jiného herce.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dotaz

    Ještě něco...chtěla bych vstoupit do fanklubu a nejde mi to, vůbec to nechápu, poradíte prosím??? Mám tolik oblíbených osobností a skupin a v žádné nejsem, protože mi to nejde. Chápete to? Asi jsem úplně blbá nebo co.... *7*
  • gringer

    Svátek

    Nevím jak to slavíte v Anglii... Ale u nás ti přeji všechno nejlepší k svátku :-° *14* jinak vím, že to nečteš.. (proč taky?) ale v 6 jsi byl úžaasnej... *1* *14*
    • ...zuzika...

      Re: Svátek

      Souhlasím!!! *3* *14*
  • rebus

    xD

    Jako Sneap prostě nejelpší xDD!!.. Je to jedna z nejvíc charizmatických postav v HP :) ..
  • Snape

    Ahojky nevíte kdo dabuje Severuse Snapea? *7*
    • Re: Snape

      Myslim že Aleš Procházka *4*
  • Re: anne397

    Děkuju moc *14*
    • Re: Re: anne397

      Nemáš zač *3*
  • Dopis

    ahoj lidi kdo psal dopis treba jen o autogram alanovi ??? a kdo dostal z5tny dopis primo od samotneho alana ??? *8* *8*
    • Re: Dopis

      pls odpovezte *4*
      • maryka13

        Re: Re: Dopis

        já sem jednou dala zadost o autogram AR ae bohuzekl nebyl v Anglii. Chci o to pozádat znovu *4*
  • ewishqaa

    :)

    heeej mě hrabe stejně jak vam,akorat je mi líto že sneapa zabili x((
    zemřel nepochopený...
    a alan rickman je nejwic krasnej,šarmatní a galntní chlap.. kež by jich bylo wic..
    • Re: :)

      Když jsem se v knize dostala k Snapeově smrti a jeho vzpomínkám (v 7. díle), tak jsem brečela že jsem málem vytopila celý náš byt. Bylo to fakt dojemný.
      Alan je můj nejoblíbenější herec (až na Toma Feltona na toho nenechám dopustit)!!!
      *3* *9*
    • ellie007

      Re: :)

      Rowlingová je suprová spisovatelka ale za to že zabila Snapea bych ju dala pár facek *3*
  • Prosím

    Nevíte někdo kde najdu nebo kde si budu moci stahnout film Merse?Kde hraje hlavní roli Alan Rickman česky to rpi neni a titulky nemuzu sehnat kdyby někdo vedel napište určitě na email dekuju moc
    • aaron200

      Re: Prosím

      no tak v cestine ti asi velmi nepomuzu ale kdyz napises do google nebo co mas : Nazev filmu(napr. Hannibal) Megavideo a kukas *5*
  • Severus Snape je nejlepší společně s Bellatrix Lestrangerovou moje nej postavy z HP! :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit