Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • agnes1111

    Re: best wishes

    +1
  • agnes1111

    Re: :(

    Jistěže. x)
  • agnes1111

    Re: konečne

    Nechci malovat čerta na zeď, ale "aby přišla", Melanie to často vrací.
  • agnes1111

    Re: Web

    S tím místem... ani jedno. Chudák, to už ho rovnou mohli odpravit na skládce. x/ Kdyby aspoň nechali tu Chroptící chýše, nééé, Yates musí mít loděnici. I když díky Bohu za ta okna, vidět jeho smrt jen tak, tak to asi v kině nedávám.
  • Re: Web

    Ještě že to dopadlo tak, že tu roli získal Alan, protože si v roli Severuse Snape nadokážu představit nikoho jiného. Ty jeho úžasné pohledy, co ve filmu házel mě naprosto dostávaly ;-) :) Pochybuju, že by to někdo dokázal zahrát tak jako on! :)
  • Re: Re: Re: Severus

    Určitě by nás bylo tak moc, že bysme se všechny do kinosálu nevešly! ;-) Severus je borec! :) A to také díky úžasnému Alanu Rickmanovi, který ho tak dokonale ztvárnil! :)))
  • Re: Re: Severus

    Naprosto souhlasím!! Je to nejúžasnější postava celé ságy.. A kdyby někoho napadlo natočit jen jeho příběh, byla bych jedna z prvních Češek, které by si zabookovaly lístek do kina a to nejen jednou ;-)
  • Re: Severus

    Naprosto souhlasím. Je v něm něco úžasného. Rozhodně by měli natočit film speciálně o něm,když už ho nechali tak hnusně umřít :'( Ten film by mohl začít třeba jeho mládím, třeba ty vzpomínky co při své smrti dal Harrymu, kdy on a Lily byly děti. ;-)
  • Severus

    Od začátků ságy Heryho se mi nejvíce líbila postava Severuse.Podle známých jsem nebyla normální a nechápali co se mi na něm líbí.Já odpovídala:Všechno .-).-)Ted jsem objevila tyto stránky a vidím,že nejsem sama .-)Dokonce se mi o něm i několikrát zdálo.A vůbec,měl by se natočit jiný film jen s jeho užasnou piostavou.Protože tak zajímavá,tajemná a rozporuplná postava se jen tak nevidí.
  • antidicaprio

    Web

    Ahoj,mužu se zeptat kdo spravuje tuhle stránku?Popřípadně,jestli by nemohl být vložen můj web mezi weby? Momentálně se zaměřují spíše na Snapea ,ale pořád jsem v rozkvětu a na některých rubrikách teprve pracuju,..kdyžtak web:

    http://dark-dragon.blog.cz/




    A jak se jinak máte? Mě to tu připadá něaký mrtvý,když někdo příjde,tak jen proto ,že něco chce...Můžem rovést něaké diskuze:
    Třeba..hmm.. které místo je podle vás lepší pro smrt SS,chýše nebo loděnice? (vím morbidní,ale to bylo první co mě napadlo) Loděnice je asi lepší,ale stejně..

    Jsem nedávno četla,že se spekulovalo nad tím(když se točil 1. díl) že by měl hrát SS Tim Roth , no ještě štěstí,že to nakonec dostal Alan.(ne že by mi ten herec vadil..i když :D)
    A jak se máte? :D
  • Re: Je proste nejlepsi

    Je pravda že Alan je naprosto nejlepší z celého Pottera,ale když píšeš,že neznáš jiného tak charismatického herce,tak zkus Benedicta Cumberbutcha,hraje Sherlocka Holmese,na čt 1 teď dávali tři díly.Velmi podobná role jako Snape,velmi inteligentní,arogantní,černovlas ej,prostě dokonalý!!!Naprosto mě dostal. *14*
  • thepetrinka

    Re: konečne

    A na jakou adresu si to zaslala?
  • thepetrinka

    Re: snape

    Teda tos naprosto vystihla moje pocity vůči němu....
  • thepetrinka

    Autogram

    Ahojky!! Mohl byste mi prosím někdo dát aktuální Alanovu adresu pro autogram? Předem děkuji.
  • gorilka

    konečne

    Tak sem se konecne odhodlala a poslala zadost o podpis.Uz se nemuzu dockat az mi prijde odpoved :-)))))))
  • antidicaprio

    :(

    je tady něak mrtvo..chodí sem vůbec někdo *7* *9*
  • shasie

    best wishes

    Milý Alane, nezasloužíš si nic méně než vše nejlepší. :) Komu záleží na tom, že je ti čerstvých pětašedesát? Mně tedy ne, jsi prostě Pan Herec a charisma ti s léty rozhodně neubývá... Takových úžasných rolí, které máš na kontě, to se jen tak nevidí. Pro mě budeš vždy číslo jedna, ať si kdo chce říká co chce. Co víc říci? Snad jen HODNĚ DALŠÍCH FILMŮ - ale to zní spíše jako přání pro mě. ;) Zachovej si i nadále svůj úsměv, své oči, svou mimiku, SVŮJ HLAS a já budu nejšťastnější člověk na světě... Krásné narozeniny, miluji tě! *14*
  • Přeju dokonalé narozky

    Všude jsme mu popřála jen né tady.Všechno nejlšpí Alane!On prostě s věkem zraje jako víno *14*
  • st.ra.ca

    Přání k narozeninám

    *14* Všechno nejlepší k narozeninám a doufám, že natočíš ještě spoustu film a obšťastníš nás svým nádherným úsměvěm a svýma krásnýma očima *1* *14* Ještě jednou vše nej *14*
  • penelopeo

    Re: snape

    Moje řeč. I mojí oblíbenou postavou je Severus Snape. Jinak Alanovi všechno nejlepší, hodně štěstí a hromadu skvělých rolí! :D Je to opravdu uznáníhodný herec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit