Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju ho

    fakt jo, je nejlepší!!!!!!!!!
  • ach můj bože....

    A.R. je jedno velký chodící charisma. Navíc je neuvěřitelně sexy. Obzvláště v roli prof. Snapea (co všechno udělá s člověkem černá paruka, co?). Nemůžu bohužel říct, že jsem viděla všechny jeho filmy, ale s klidem řeknu, že i těch pár, co jsem viděla stačilo na to, abych zjistila, že je to herec obrovských kvalit.Prostě - co film, to zážitek. Hrozně ráda bych ho viděla v divadle na jevišti. To teprve musí být zážitek!! Tak si říkám, kam se na něj hrabou seriáloví blonďatí mladíčci s perfektní postavou...!!!!! :-)
  • Je úžasnej

    Chtělo by to fotky
  • No všechno je pravda, je to sakra charismatickej chlap, nejenom v Harrym, ale i třeba v Smrtonostné pasti...
  • a co fotky k alankovi nebudou?
  • pro Snapeova

    Severusovi přece má být kolem 40.
  • Pozoruhodné ovšem je vzhledem k jeho hereckým kvalitám), jak moc ho naše ČT ignoruje. řadu filmů ani nikdy nedávali, případně jeho filmy dávají tak jeden dva do roka. například dokonce Markýza před nedávnem dávala Dark Harbor, naše ČT podle mě ne. dost mě štvou.
  • He\'s so HOOOTY boy!!!

    ;) Ahojky! Rickaman se mi taky líbí. Je úžasný. Chtěla bych ho vidět hrát v divadle! To musí být něco ;))) A ten jeho herecký výkon, když hrál Snapea je taky úchvatný ;) Ani se nedivím, že ho hodně lidí zbožňuje! Skvělý byl v Galaxy quest ;)
  • České WWW stránky

    tady máte VŠE o Alánkovi :) http://www.alanrickman.cz
  • Alan je boží

    Je vážně skvělej herec a hlavně se mi líbil v Harrym Potterovi
  • Skvělej herec

    Osobně jsem viděla Rickmana v filmech Láska Nebeská, Robin Hood:Král zbojníků a v trilogii o Harrym Potterovi.Sama za sebe říkám, že je skvělej herec.
  • Charizmatický

    Vážně je to skvělý herec, ale něco mi tu pořád chybí. Nezasloužil by si Alan také fotogalerii svých filmů?!... Myslím si,že je lepší než většina těch, kteří tu své fotky mají!.
  • No, tak me se nejvic libil v rozum a cit, nebo dohola!. Je úplně překrásnej, sexy!!!!a je mi uplně fuk, kolik mu je... kez by byl v ČR:( jo, a hned se du pucit temný přístav:))
  • Miluju....

    jeho hlas:))) a všechno s ním spojené, je to fakt super herec a kdo chce o něm i o jiných věcech pokecat ať mi písne..zatím zdárec Maťa. P.S.: Fotky! Fotky! Fotky!
  • on je proste tak SEXY. uplne se mi podlamuji kolena kdyz se podivam na nektery jeho fotky.. a v jednom jeho filmu ("Dark Harbor", USA 1999) je i svleceny.. ;-) kdyby mu nebylo sedesat, stehuju se do anglie! (jen jsem zvedava, co by tomu rekl muj manzel :)
  • Nádhernej

    Je mi 25 a já bych ho brala i když by mohl být mým otcem. Berou mě tak charismatičtí a nedostupní chlapy jako je on. Vypadá tak, jak má chlap vypadat. Elegantní, sexy a nepřístupný. Jedině takoví chlapy mě doopravdy rajcujou.Asi mu napíšu. Možná si připadá staře a se mnou by sakra omládl, že holky?
  • SUPER

    Přesně já jsem ho vůbes netypovala na tolik kolik mu je. Ale komu to vadí on je prostě SUPER!!!!!
  • Úžasný

    Myslím si,že je to skvělý herec a hezký chlap,kterému nechybý cit a smysl pro humor.A mimochodem, když jsem ho poprvé viděla jako Severuse Snapea,tak jsem mu hádala tak 35let,na 59 vážně nevypadá. Tak pá,zase někdy!...Alánku posílam ti pusu!.
  • MY HO MILUJEME NEJVÍÍÍC!!!!!!!
  • Myslím, že by to chtělo přidat víc Alanových fotek..!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit