Přejít na výpis diskuzí

Adele

OSOBNOST 24.7.2008 
287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před pár měsíci jsem zahlédla její video v televizi, hned mě zaujalo. Na první poslech pozoruhodné. Od té doby neposlouchám vlastně nic jiného - když muziku, tak Adele!!! Je skvělá!!! Super hlas, krásné písně, až člověka bolí tam kdesi kolem srdce.
  • Zpívá fakt úžasně. Proč by měla hubnout? Mohla by o ten hlas přijít a navíc - byla by pak stejná jako všechny ty vyzáblý pipiny vycpaný silikonama, který v klipech jenom hází zadkama a "předkama". Tohle je konečně něco jiného. Hurá!
  • Prostě dokonalá <3 její hlas je krásnej a i ona je nádherná ženská...její hudba je prostě geniální a já jí miluju *14*
  • Je to jedna z mála zpěvaček, která si vybudovala kariéru svým hlasem a ne vizáží. Což v dnešním světě není určitě jednoduché. vážně tohle oceňuji.
  • Prostě a jednoduše je úžasná.... A určitě nesouhlasím aby zhubla... K tomu jejímu stylu jí to sluší tak jak je... DOKONALÁ...
  • podle mne je nejlepsi skladba set fire to the rain
  • rachel-007

    Adele=úžasná zpěvačka

    Od té doby co jsem slyšela první song od Adele, už jí poznám všude podle jejího skvělýho hlasu :) Nejlepší jsou zpěvačky, který takhle poznáte, a ne takový který mají hlas co vám zapadne do miliona dalších a dlouho přemýšlíte jestli je to ta či tamta. Jo a Someone like you jsem si prostě zamilovala ♥ Mohla bych to poslouchat pořád! :D
    • Re: Adele=úžasná zpěvačka

      Přesně tak! :) Adele je prostě originální,její hlas a prostě ty písničky mlžu poslouchat pořát dokola a neoposlouchají se :)
  • Adele

    Má neuvěřitelný hlas...nejlepší písnička podle mě je Someone like you...jen piáno a ona...prostě dokonalý..=)
  • Adele

    Myslím si že má toho v hlase fakt veľa a naozaj nesúhlasím s reakciu "kdyby ZHUBLA 20 kilo byla by dokonalá" , prepáč ale najlepšie speváčky čo poznám majú nádvahu! Pri tejto speváčke si nikto nevšíma váhu!
    • Re: Adele

      Přesně tak, u ní nejde vůbec o váhu ale o to jak DOKONALÝ má hlas. Navíc kdyby shodila už by to nebyla ta Adele kterou milujeme ;0)
  • Adele ♥

    Nejlepší je rolling deep ♥
    • Re: Adele ♥

      Rolling deep je podle mě její nej písnička.Ona je takový zajímavý typ. Má nádherný hlas. Kdyby ZHUBLA 20 kilo byla by dokonalá. Aspoň to není žádná vyumělkovaná barbína.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit