Přejít na výpis diskuzí

Adele

OSOBNOST 24.7.2008 
287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alvinka
    *14* *14* *14* *14*
  • Nevíte jaké jsou Adele oblíbené obchody kde ráda nakupuje?
    Budu ráda za odpověď
    • Napr. :)
      http://stealherstyle.net/adele/
      http://www.instyle.com/awards-events/red-carpet/grammys/shop-adele-style#1174611

      A nwm či sú to jej obľúbené obchody, podľa mňa v obchodoch veľmi nenakupuje(možno jedlo po väčšine), ale má podobné oblečenie ako je tu. :)
      Snáď trochu pomohlo. :-)
  • Je to úžasná speváčka a určite jedna z najlepších, keď nie najlepšie z mojej strany. Ale každý má svoj názor. :) Nech sa jej darí. :) A ktomu aj keď bola viac pri sebe a aj teraz je veľmi pekná a vtipná. :)
  • Víte, že je Adele lesbička ? :D
    • Vieš, že má dieťa a aj druha, alebo už manžela??
    • nika1991
      kde ses to dočetla,,,,, že Adele Lesbička,,,,, toje jeji věc,snad *14* *14* *14* *14* *14*
      • adele je velmi mila osoba aj spevacka nvsima si nazory inych a na svoj vek nevyzera stro skor vyspelo a jej pesnicky su precitene a velmi dobre ona je uplne ina ako daktore spevacky jej nejde iba o slavu ale o to aby ju ludia brali taka aka je a aby pochopili jej pesnicky este aj taka mila bola ze este zverejnila teraz pred nedavnom ze je chora a ZE MUSI ZRUSIT VYSTupenie a aj sa ukaala ako vyzera a niektori su este taky nenormalny ze pisu clanky ze pozrite ako adel vyzera bez make upu a to je dost hnusne a preco by mala byt lesbicka ked ma dceru aaj keby bola co vas to zaujima to jej sukromie
  • Je to skvela zena a hlavne spevacka a vobec nevyzera staro je na svoj vek velmi vyspela a krasna a paci sa na nej ze je kus plnsia a tym nemyslim ze by bola tucna iba ze nie je taka ak o tie vychudnute spevacky viem ze schudla a jej pesnicky su pekne a nevadi ze su smutne ked to tak citi a treba sa aj nad tym zamyslet a potom komentovat
  • Happy Brithday
  • Luky1987
    Adele neposlouchám a nic moc zpevačka podle mne
  • adele se mi libi hlavne jeji pisnicka hello
    • Podľa mňa vyzerá veľmi staro. Na jednej s tých tapiet vyzerá ako keby mama dovŕšiť 65 rokov
  • Já mám Adele ráda,je hezká,ale někdy bych jí tipovala 40. Záleží na účesu a na make-upu. Její písničky jsou krásné *14* ale neví někdo proč jsou tak smutné *9* ? I když mi ten styl k ní pasuje. *4*
  • umí zpívat ale mě připadá že její písničky jsou moc smutné mohla by taky nazpívat nějakou veselejší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit