Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vladka182

    ..

    jee vsetko najlepsie!! *14* fesaak *1*
  • Je dokonalej,ale udělal chybu s tou jeho manželkou..mohla by to byt jeho máma ;)Ale je to jeho věc...! *4* *14* Myslím že má skvělou osobnost... *14* Chtěla bych se s ním setkat na živo.. *14* A mít jeho autogram..! *14* *14* Aarone máme tě radi..!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • on je fakt bozi

    hele aaron chodi s 42letou zenskou on je tak buzasenj a ona tak stara jevine kte ale k georgii se hodi ale aby chodis s kravou no to teda nwm ale litujuho *9* *7* *9*
  • nikolka.xd

    Nwm ?

    A nechodi mno spiš nejsou zasnoubení nebo vdaní nahodou z Sam Taylor-Wood nebo už ma zase jinou ? A pry i maji dceru maji nevite o tom něco četla jsem si to na netu :) ale jestli chodi s stou 42 letou nebo kolik ji je to přesně nwm ale litujuho měl by si uživat mladí a je chodit s takovou starou a ještě do toho ditě !! :)
  • Veď on má 23 rokov (je dosť mladý) a má 46 ročnú manželku ?! Bez urážky ale to neni normálne !!!
  • Strasne sa hodi k elizabeth olsen
  • BOžeee!!!!!!!!!§ prečo ma tak týraš *16*
    On je taký krásny sexy *14* a je brit *14* má taký krásny hlas *14*
    Och keby si aspo vybral nejakú normálnu ženu. *16*
    Ja by som tie dve kludne porodila *14* p.s. Sexošš až na orgazmus *14*
  • kirushka97
    Omg!! On je tak nádhernej!! ❤❤ *14* *14*
    Miluju Annu Kareninu a až teprve pak jsem si uvědomila, že tam hrál on :O *14* *14* *14* *14*
    Zrovna jsem dokoukala fil On je tak boží, a on tam opravdu byl mega boží *14* *14* ♥♥♥
    Mimochodem opožděně všechno nejlepší ♥♥♥♥ *14* *14* *14*
  • Miluju Aarona

    Já hrozně miluju Aaronkaaaaa....A vy? *14* *7*
    • red-dwarf04

      Re: Miluju Aarona

      Ahojik všem:-* Aaronka prostee Milujuu_hele holky plosím_nemáte některá doma film Pán Zlodějů???_strašně ho sháním_prosím_dyžtak mi napištee_kujůů_paa
  • gabusinek

    WOW__AARONEK___WOW :))

    Aaronek upa klASnej a sladkej klučiina fakt mOc--°°laVuJu°°--A vE fILmu ____ON JE FAKT BOŽÍ_____BYL K sEžrANÍÍ ŠKODA ŽE TAK KLASNY KLUCI NEJSOU aNi v ČR *9* hEJ kDY bY ste NaŠli nAKEj now FILm kde HraJe A byL by podobnej Filmu °°on je fakt božíí°° *14* ___miluju aAroNka__ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit