Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mayinqa

    Jeeej

    Lidi Aaron je úplně Božíí ... FaQt moc pěknej ... úpe moc je nádhernej ... Moc pěknej ne nádhernej :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Jeeej

      Aaron .. Je fkt božííí *in love* Prostě Kluk k sežrááníí o:-) Nejlepší.nejkrásnějšíí :-* a ve filmu On je fakt božíí .. byl úžasnej :D *14* *14*
  • renny100

    On je fakt boží.. :-)

    No,takže podle titulku příspěvku není jasný,o co jde..jestli o fil,bo o něj.
    Myslím,že tady to vystihuje oboje. :-)
    On je fakt úžasný,též blíženec..no,jen škoda,že teď nehraje ve více komediích (romantických s dobrým koncem). :-)
    A taky škoda,že je z takový dálky :-))

    Hraje fakt úžasně! :-)
    Film jsem si zamilovala->s tím mi pomohl významě i tento herec *1* *14*
    *4*
    • Re: On je fakt boží.. :-)

      upa s tebou souhlasim je nadhernej *14*
  • KatuShka

    K sežrání....To je fakt kus.... *14*
  • ....

    No tak to je teda dost.Dvacetiletej kluk a 40cítka?A k tomu dítě?...bože..má život v háji...Ale okey...jestli mu to tak vyhovuje..
  • nikolka.xd

    ?

    A neni nahodou vdaní z Sam Taylor-Wood nebo už ma zase jinou ? A pry i maji dceru maji nevite o tom něco četla jsem si to na netu :) ale jestli chodi s stou 42 letou nebo kolik ji je to přesně nwm ale litujuho měl by si uživat mladí a je chodit s takovou starou a ještě do toho ditě !! :)
    • Re: ?

      To si děláte srandu, že jo?
    • Re: ?

      Jsou teprve zasnoubení v létě budou míti holčičku Sam má už dva fagany třináctiletý víš.... *1* *3* *9* *9* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *3* *1* *4* *4* *3* *3* *3*
  • demisalvatore
    Musíme dát zbohem tomu krásnýmu klukovy t On je fakt boží a Nearly famous:/ Je to škoda...myslím, že udělal opravdouvou chybu, ale tak všichni si řídíme svuj život samy. Byl nadanej a mladej herec..ještě ktomu nehorásně krásnej. A proto by se měla změnit jeho profilovka, protože tohle už dávno není pravda...akorád tak šidíme najivní fanynky... a měly by vědět, že Aaron se stal tímle http://media.tumblr.com/tumblr_lx9eub8Aj71qbwpat.jpg . Přeju mu jen to nelepší ze života... ale pár let ještě počkat mohl ;)
    • teraz už tak nevyzerá :D aj keď už to nie je čo to bývalo :/ tu je teraz jeho terajší výzor : http://www.youtube.com/watch?v=oAlRJ1Pebyg
    • máš naprostou pravdu....když jsem ho viděla ve filmu On je fakt boží!říkala sem si.. krásnej mladej herec *14* ale tedka.....no sem se té fotky docela zděsila *8* *9* kdo by ted řekl že předtim byl tak krásnej a že je mu jen 22 let?? myslim že nikdo.
      Je to velká škoda a s manželstvím měl počkat,ale projednou je to jeho rozhodnutí a jestli je tak opravdu šťastný tak mu to přeju :))))
    • Kdyby to byla aspoň hezká ženská ale taková obluda.Chce vedle ní vypadat starší.kdybych měla možnost ho potkat na ulici tak mu dám facku a řeknu ať se probere!
  • demisalvatore
    Ta ženská mu zničila kariéru:( byl tak mladý a slavný....ještě chvilku s tou rodinou mohl počkat :)
    • Taky si říkám..
  • kráva jedna hnusná :D

    ahojky je vážně moc moc pěknej ae nece se mi věřit že by se vzal s 42 letou ženskou ae vadí mi víc to že ničí mladýmu a krásnýho klukovi život a to jí asi nikdy nedojde :P :(
  • Já ho hrozně chci a je mi jedno jestli je ženatej *1* *1* *1*
    • *14* *16* *13* *14* *3* *15* *13* *10* prečo sa len vydal???
      a ešte ktomu za taku škratu,starenu??? och.... chudak bude ešte vela trpieť .... ale je tu aspon jedne dobra sprava : čim staršia jeho žena je tym skôr zomrie alebo to bude arona snou nudiť a prestane ju "milovať"...... a najde si inu , krajšiu,mladšiu *1* - prajem mu to s celoho srdca !!!!!!!!!! a neh nema vyčitky kôli deťom .. snou im hadam bude dobre .... *12* aaron :::. nechaj ju , osloboť sa !!§ ži si svoj mlady život , aj ona sa v tvojom veku zabavala aaa nevydala sa za stareho muža a ne starla snim znudena *16* len ťa využiva.. aby nebola sama ....
    • *1* aj ja *8*
  • A

    No ten teda je *8* *16* *8* *5* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit