Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: humus

    Zajímavý je,že když jsi koukal na ten film a už jsi viděl že s začíná k něčemu schylovat (protože ono to nebylo tak,že by na sebe hned skočili,ale šlo to pomalu,nejdřív si Ennis lehl k Jakemu,pak se objali...a pak trvalo pár minut než k "tomu" došlo),tak když už jsi to věděl,k čemu následně dojde,tak proč jsi neodešel hned,ale ještě jsi se dál díval?!! *8* Zajímalo tě jak to budou dělat,vid?!!!A proč jsi se na ten film vůbec díval,když jsi věděl o čem je děj?!To opravdu nechápu *13* *10* Když je někdo tak zarytě proti gayům,tak určitě nevyhledává takové filmy-aby je pak mohl kritizovat (budiž) a stupidně urážet!!Jsi chytrej jak....nejsi náhodou boreček *1* *1* .... *16* *16*
  • Re: Re: nechutné

    A právě naopak-film který se mi líbí,tak na něj dlouho nezapomenu (jestli vůbec někdy zapomenu!)A o ZKROCENý HOřE to platí dvojnásob-krásný,dojemný film,a nejde jen o homosexualitu,ale o lásku a přátelství na celý život *5* *5* .Ale to někteří asi nepochopí...je to můj názor,ale nikomu ho nevnucuji,chápu že někdo má třeba jiný názor-to je každýho věc,ale at tady nikdo nikoho neuráží!! *8*
  • Re: nechutné

    Když je ten film tak nechutný,tak je mi divný,že na něj dlouho nezapomeneš,protože na film který se mi nelíbí zapomenu hrozně rychle *10*
  • Re: Re: Re: konec

    Ty jsi ostuda pro tvou rodinu-chudáčku... *16*
  • Re: Re: fůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjj jjjj

    JDI SE LéčIT!!!TY HOVADO *8* *8* *8* *10* *10* *5* *8* *16* *16* *16*
  • Re: Re: fůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjj jjjj

    Tebe bych spíš prohlásila za devianta podivného vzhledu a chování,protože to,co tady píšeš za kok....y *8* *16* *16* tak to je opravdu "Nářez" *5* .Tobě bych přála aby tě pálila a krvácela řit!!! *16* *16* *16* KDO SI?KDE SI?TY HNUPE *16* *8* skoda slov pro tebe *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: fůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjj jjjj

    No teda "antihomos" ty jsi vážně ujetej *8* *16* *10* *8* *16* *10* ,víš,měl by ses nejdřív naučit pořádně psát než začneš kritizovat ty pako vylízaný- IQ TYKVE *5* Co bys dělal kdyby třeba tvůj brácha byl gay??To bys ho takhle zavrhl? *10* Jsi zlej a arogantní debílek-je mi tě spíš líto,ty chudáku!! *8*
  • Re: Re: jednička

    Ještě jsem zapoměla napsat,že film Zkrocená hora byl moc krásný a dojemný.Nádherná příroda,že se až dech tají-a taky skvělá hudba.Ten film nemá chybu,je snad nejhezčí,co jsem kdy viděla *14* *4* ,ale má moc smutný konec.Taky jsem hodně brečela.Viděla jsem ho 2krát,mám ho konečně i na DVD *15* *5* *14* *14*
  • Re: jednička

    Já jsem tento film vidělě poprvé letos (myslím že ho dávali 1.1. na Nově pozdě v noci ),a ani bych ho možná bývala neviděla,kdybych náhodou v televizi neviděla ukázku z tohoto filmu-v tý ukázce mě zaujal herec Jake Gyllenhall-protože se mi taky moc líbí,a až v programu jsem si přečetla,že tam hraje i Heath Ledger,kterého jsem sice znala a líbil se mi taky,ale pořádně jsem ho začala vnímat a zajímat se o něj právě až po shlédnutí Zkrocené hory *14* *14* -a to vlastně až rok po jeho tragické smrti *9* *9* *9* .Líbí se mi oba herci,ale přece o trochu víc Heath-a hlavně mě mrzí i to,co ho potkalo,ten jeho smutný osud-to,že neuvidí svojí krásnou dcerku vyrůstat,to že toho mohl ještě hodně zažít *9* *9* .Máme na něho ale vzpomínky díky jeho filmům,díky nim bude nesmrtelný,a jako by pořád s námi.....
  • jednička

    Když jsem Zkrocenou horu viděla poprvé, vůbec jsem nevěděla, o čem ten film je, ani jsem neviděla žádnou upoutávku, jen jsem si přečetla, že v něm hraje Heath. Už od začátku mě děj filmu úplně dostal, nemohla jsem se odtrhnout. Ve chvíli, kdy se Jack s Ennisem pohádali, a Jack vzpomínal, jak ho Ennis u ohně objal a zpíval mu, jsem začala brečet a nepřestala až do konce. Při scéně, kdy se Ennis šel podíval do Jackova pokoje, jsem myslela, že mě ten pláč úplně přetrhne vejpůl. Dlouho jsem se z těch pocitů nemohla vzpamatovat. Víděla jsem film už mockrát, znám zpaměti každé slovo, pohyb, gesto, pohled, ale pořád se mi strašně líbí. Jsem ráda, že existuje tato stránka, kde se člověk může svěřit se svými pocity a ví, že v tom není sám.
  • heatcliff

    ...

    Díky ...Víte, v tomhle filmu je důležité zachytit, tu krásnou lásku, pokud někdo říká že to je film o gayích, nebo teplých kovbojích, je to opravdu urážka toho tématu, a filmu...Je to prostě film o lásce,, myslím že by tento film mohl jít příkladem spoustě lidí, protože taková láska jako v Zkrocené hoře, ta se už dnes často nevidí...
  • l.enik

    Re: Re: Re: Brokeback

    No já bych řekla,že toho chlapa co se s ním seznámil na té tancovačce,nebo kde to vlastně byli *4*
  • tetka.betka

    :D

    a ještě se chci omluvit jednomu člověku(on ví že mluvím o něm) protože jsem se dívala na Homosexuály skrz prsty, ale po té co jsem shlédla tento film, bych nejradši byla homosexuál taky, ale v klučičí verzi, né jako holka..chápete jo XD přestě tenhle film ukazuje krásnou lásku, která není překonána PS: Mám ho mooc ráda. :-*
  • tetka.betka

    :-*

    Já ten film miluju, zbožnuju!! Je krásný,úžasný, božský..krásné scény, perfektní obsazení..myslela jsem..bože co to bude..dva gayové..ale opravdu po zhlédnutí, jsem změnila názor, a určitě si ten film pusím ještě aspon 1000X krát
  • zdenule119

    Nemám slow!!!...

    ...tenhle film teda Oscara rozhodně měl dostat...a Heath a Jake taky...u konce,jak tam Heath brečí,po každý brečím s ním...bylo to tak bezwadně zahraný a tak přeswědčiwý...(no ono je wšechno přeswědčiwý...)...no prostě nádhera...tenhle film podle mýho názoru patří mezi nejpowedenější filmy Hollywoodu...mohla bych se na něj díwat pořád dokola...a musím souhlasit s tím,že homosexualita je naprosto normální wěc...a je pěkně blbý,že kwůli názoru mnoha lidí na homosexualitu,tenhle film Oscara newyhrál...(teda jestli to wůbec kwuli tomu je...)...no ale jinak prostě patří mezi nelepší filmy,který sem widěla a bude patřit mezi ně napořád...a Heath a Jake wydali ze sebe uplně wšechno a zahráli to absolutně perfektně...BROKEBACK MOUNTAIN--->THE BEST!!!... *14* *14* *14* ...děkuju Heathy,že si nám tady zanechal swoje filmy,we kterých si tě stále připomínáme a díky kterým na tebe už nikdy nepřestaneme myslet... *14* *14* *14*
  • alen

    Re: SRDEČNÍ FILM!

    Je to vážně moc krásnej film,viděla jsem ho asi 4krát a vždycky mě dojal.je to bomba.
  • bellinka

    Re: Můj nejoblíbenější

    Jo mel ho dostat!:(..
    Jo ta scena s lasem je nejlepsi! *14* *14* A nebo ja je to tady i na ty fotce jak ho Ennis drzi ze zadu to je tak romanticky a jeste ty slova ze spi ve stoje jako kun tu bylo miliiii *14* *14* *15* *14* *5*
  • Můj nejoblíbenější

    Před prvním májem jsem se dívala také na Zkrocenou horu a zase znovu jsem to moc prožívala, i Jake to zahrál senzačně, ta touha Jacka po Ennisovi…, a ta něha! Úžasné. Líbí se mi ta scéna u jezera, kdy se vidí spolu naposledy, u té ani nedýchám. A pak ten fantastický výkon Heatha v závěru filmu. Je to nádherný film, Oscara měl dostat určitě.
  • bellinka

    achhh

    No tak dneska jsem se divala na Zkrocenou horu(opet) a muzu vam rict ten film me proste neprestane bavit je to ted nejromantictejsi film a to je to o homosexualech a Heath(Enis) je tam uuplne bozi ten jeho usmev proste zeru Jack je taky roztomilej pste Heath nam predvedl jak se ma opravdu hrat diky Heathe nikdy nezapomenu! *14* *14* *5*
  • heatcliff

    .......

    To že Zkrocená hora nedostala Oscara za nejlepší film, a stejně tak Heath i Jake měli dostat Oscary! Heath úrčitě! Výkon, který předvedl, tak málokterý herec dokáže zahrát tuto postavu, a navíc, postavu, která je homosexuální, Heath do toho šel, a svedl to úžasně, jakoby to ani nehrál , prostě to byl Enis- né Heath Ledger....Akademie by si měla rvát vlasy za jejich tehdejší rozhodnutí....I většina kritiků tvrdí, že Heath tehdy Oscara měl dostat, stejně jako Zkrocená hora za nejlepší film!.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit