Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja ma twiligh sagu s český dabingem :D
    • rapidash
      kecáš!!! :D
      • a to rikal kdo? ty? ja nevim,jak ty,ale ja to mam..a jestli mi neveris,tak si trhni!!
        • rapidash
          Tak proč se s ostatníma nepodělíš o nějaký odkaz kde to sehnat nebo něco tak, tohle je výkřik do tmy když napíšeš že to máš *3*
    • Rozbřesk?? Kde si ho stáhla?? prosím
      • to by ještě němělo být koukala jsem a teprva dvd bude v prodeji březen myslím.... ale nevim třeba se to dá někde sehnat
  • No tak dlouho to netrvá ,když Harry Potter chodil do kina dabovaný...práce tak na 2 dny.
    • Luffik123
      a ví se kdy bude rozbřesk nadabovaný v kinech?
      • No dle mého názoru nepujde dabovaný vůbec....to jsou titulky takový problém?
        • Taky si rikam:D kdyz se nekdo na ten film tesi, tak si nedokaze precist par, no dobre trochu vicvet:D ale chapete, co tim chci rict ne?
          Mate pravdu, dabing stoji vzdycky za hovno, traba me stve, jak v zatmeni nadabovaly misto Edwarda-|Edworda|, nebo Volturiovi-Volturi a navic dabingem nici spoustu vtipu a tak.
          Ja osobne se teda raci divam na filmy s titulkama v puvodnim zneni:D
        • já sem radši, že je to v kině s titulkama... dabing zrovna tenhle film kazí... Copak někdo viděl, aby třeba Harryho Pottera daboval pokaždý někdo jiný... Je to divný a hlavně mají i divný hlasy... Originál je prostě nej.. Ale zase chápu, když někdo neumí anglicky, tak to může dělat problém... :)
          • Souhlasím, když je to dabovaný, je to trochu divné. A taky jsem si všimla, že soopravdy Harryho Pottera daboval pokaždý někdo jiý, což bylo ještě nepřirozenější *9*
          • To je spíše tím ,že jsou leniví číst ty titulky!Taky 100 % preferuji původní změny a když si chci procvičit AJ tak bez titulek :P
            • Luffik123
              Člověk nemusí bejt lenivej na titulky ale někdo to nestíhá čte titulky a utíká mu děj, ale to ty asi neznáš co?!! *3*
  • Luffik123
    Jana: no kamarád pracuje v kině a říkal že by to mělo být někdy tenhle víkend program tomu ovšem neodpovídá, v kinech jsou běžně dabovaný filmy a tato sága není výjimkou
    • your-darling
      nikde neni ještě v češtině k sehnání a v kinech dabovaný snad žádný díl nebyl... :))
      • Luffik123
        sem si myslela, že to nebude tak rychlý, protože nadabovat film trvá dlouho a víme jak dlouho trvaly ty ostatní díly *4*
  • Ahojte nevíte náhodou kde se to bude moc stáhnou v češtině a v dobré kvalitě??
    • your-darling
      myslím, že to ještě v češtině ani není
      • ale jo má to být koncem ledna jenže nevím kde se to bude dát stáhnout
        nebo by mi aj i stačilo s titulkama v dobré kvalitě
  • Luffik123
    Ahojky neví někdo z vás kdy by měl být rozbřesk v kinech už nadabovaný? *4*
    • Nadabovaný Rozbřesk v kinech? To asi těžko *15* Nebo o tom vůbec nevím.
  • Když se na konci Bella přeměňovala v upíra, tak jeětě jak ležela na tom lehátku a byla jak mrtvola(vyhublá) tak ležela na vlasech, ale jak se jí přeměňovaly ty vlasy, tak je měla položené na ramenech ....
    • IsabellSwanCullen
      Protože jí ty vlasy Rose česala *3*
      • Ale jak ji je Rosalie učesala, ležela Bella na těch vlasech, ale neměla je na ramenech. V dalším záběru, ale je na ramenech měla. Docela mi to vrtá hlavou. *15* *15*
  • ahoj jak jste mohly natocit jak je bella vyhubla a ta premena na upira a ze jacob se taky premeni na vlka
    • IsabellSwanCullen
      Myslim, že režisér ti asi neodpoví. Zaprvé je, že je to tak trochu tajemství, aby to jiní nepoužili v jiném filmu,i když o tom vyšla knížka a zadruhé to píšeš na české stránky, kam "asi" moc američanů nechodí *3*
      Bella je vyhublá tak, že podle Kristen udělali figurínu, která tam na tom stole ležím místo ní. Jacob se přemění tak, že ho jakoby vyzvednou do vzduchu(prostě ho odstraní ze záběru) a na počítači tam přidají vytvořeného vlka. Přeměnou na upíra nevim, co myslíš. Bella se změnila, protože jí maskéři tak zkrášlili a taky na počítači upravili. No a dali ji červený čočky. :D
  • Ahoj te chci se zeptat kdy asi tak přibližně to bude v českém dabinkgu? *14* Je to lepší když je to v Českém dabingu Už bych to chtěla vydět v českém dabinkgu ale vyděla jsme i knížku a je to fakt boommbbaa taky se těším až bude hotová i 2.pokračování je to fakt bezva doporučuji každému si třeba přečíst knížku. *1* *1* *1*
    • Řekla bych, že dabing bude na DVD a to bude v lednu 2012. Alespoň takhle si to myslím. Uvidíme :-)
      • Obávám se, že DVD v lednu ještě opravdu nevyjde. Počítej tak duben, květen, možná i později.
        • Už jsem na to taky koukala. Pokaždé to mají různě. Viděla jsem březen, ale i květem.
  • rapidash
    ahoj lidi, nevíte někdo kdy to bude s cz dabingem na internetu ke stažení? Díkas *14*
    • ahoj, taky by mě to dost zajímalo, možná není náš dabing úplně nejlepší ale já jsem poprvé viděla stmívání, nový měsíc i zatmění česky a už jsem si na to zvykla a na titulky už rozbřesku si prostě nezvyknu, přijde mi to jako jiný film (nemyslím to doslova) ale prostě jako že to není pokračování nevím proč.. *7* takže bych uvítala cz dabing.. *3* *2*
    • Já doufám, že s dabingem nikdy *15*
      • Souhlas ,náš dabing je hrozný a dnešní mládež si potřebuje procvičit anglinu :D..
        • ale i když to bude s českým dabingem tak se na to ti co nemají rádi český dabing dívat nemusí :-) takže podle mě je jedno jestli to bude s českým dabingem nebo ne :-)
  • Když se u nás tahle „nádhera“ začala prodávat na papíře, v jakémsi knižním letáku lákali na ukázku. Nezvládla jsem ani odstavec, páč lady Meyer vyrábí příšerný dialogy. Jenže když jsou upíři a vlkodlaci pohromadě, jde se do kina. Jako zázrakem první díl na plátně fungoval - sice hlavně přes cinkrlátka, ale cosi se i dělo. U třetího dílu začalo skřípání zubů. Každopádně že bude číslo 4 znamenat 100 minut čirýho zoufalství, to by mě ani ve snu nenapadlo. 100 minut domácího videa ze svatby a posvatby – a raději jsem počítala zrnka popkornu. Rozjet akci 10 minut před koncem, tomu říkám slušnej podraz. Po přečtení jména režiséra mě polil pot. Vážně, Condone, vážně? Čtvrt hvězdy za vizuál, čtvrt hvězdy za pár hlášek, čtvrt hvězdy za Volvo, čtvrt hvězdy za hudbu. Condone, jestli i z druhýho dílu vyrobíš stejnej paskvil, tak jsme spolu skončili
    • Ahoj,tak tomu tvému příspěvku a jednomu podobnému pod jménem kristen stewart,jsem se docela dobře zasmála.. *1* Tahle tvoje recenze je k ničemu a nic mi neřekla,plácat umím taky,ale podívat se zaujatýma očima na film,něco o něm vědět a nebo i si přečíst knížku,která má pět set stran to obdivuji a setkávám se stím čím dál víc,at chcete nebo ne twilight je a bude věčným příběhem nejenom nás holek,ale i dětí.. *1* My jsme rády,že máme tak dobrý příběh a můžeme si o něm psát a řeknu ti,že dobrý příběh není založený na tom jakou má reklamu,ale jak moc o něj lidé přemýšlí a stojí..o nějaký tvůj film lidé takto stojí,že můžeš posuzovat pana Condona?? asi těžko*1*
    • joliett
      Brouku, ale tady nejsi na CSFD! tady jsi na stránce pro fanoušky filmu. Takže jestli jsi nám přišlaa říct, jak je ten film příšernej, tak na to tu asi fakt není nikdo zvědavej! Komentáře a hvězdy uděluj na stránkách, které s tím souvisí. *3*
    • Ty jsi nějaká slavná režisérka??? Že dokážeš tohle napsat o člověku, který alespoň něco dokázal? NECHÁPU!!!
      A navíc, jak může být v BD celý film nějaká akce, když to Stephenie napsala tak, že hlavními hrdinami jsou Edward a Bella(popřípadně Jacob) a tento díl je o jejich svatbě a líbánkách-Nessie???? Prostě je to romantická knížka, kam čistě teoreticky patří romantika a ne nějaký boje a akce.
      Nesnášim lidi, který si myslí, že jsou něco víc, když dokážou akorát něco kritizovat!!!
    • *15* tak proč si tu knihu kupujete... a nebo proč vůbec chodíte do kin na to... když je to takový propadák pro vás údajně.... nechápu tu vaši inteligenci... *15* to je jen k smíchu... nic jinýho se na to nedá pisnout *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit