Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    To co nebylo v knížce..=o)

    aHOJKY..ASI jsme byli všichni zklamaní,že v knížce nebyla víc popsaná scéna,kde se Edward s Bellou poprvé milovali...a tak to někdo prostě dopsal..je to jen jeden úhel pohledu,ale naprosto dokonalý..
    koukněte..stojí to za to..
    http://www.stmivani.eu/36-fan fiction-jednodilne/ostrov-esme-poln ocny-kupel/
    možná chvilkama trochu odvážnější,ale naprosto dokonalý..písněte,co si o tom myslíte... *14*
    • Re: To co nebylo v knížce..=o)

      a nevíš na jaké je to stránce.... je tam toho moc a já to nemůžu najít *4*
    • gabi5111

      Re: To co nebylo v knížce..=o)

      Uplne si to vystihla :-)
  • fanynka twilight

    miluji všechny co tam hrají hlavně edwarda a jacoba *14* *14* *14* *14*
  • your-darling

    šílenství...

    miluju to..četla sem to sice jen jednou,ale to bohatě stačí,aby vás to čekání na film dohnalo k totálnímu šílenství..takže pro nezasvědcené...
    POZOR...JE TO FAKT NÁVYKOVÉ... *14* *1*
    • lucinka.mich

      Re: šílenství...

      Jo to už znám jenom někdo něco řekne o twilight saga a už mám slziv očích
    • Re: šílenství...

      Přesně tak...já o čtu pořád dokola a ždycky nvý měsc pak zatmění pak rozbřest, nový měsíc pak zatmění pak rozbřesk, .... Jsem úplně blázen do čtení..stejné to bylo s harrym potterem
  • Vážně???

    Ahojky na netu sem cetla ze az bude Renesmee vetsi tak ze ji ma rat Emma Roberts??? je to pravda?? I kdyz se kouknu na net na vetsi Rrenesmee tak tto vypada jako Emma
    • breaking dawn

      Můžete mi někdo poslat odkaz na stáhnutí 4. dílu - breaking dawn. Nemůžu to nikde na netu najít jako film, díky moc ;)
  • film

    chci se zeptat..nevíte kdy má přít do kin rozbřesk?a jestli se třeba už natáčí?bo je už natočen?děkuju..
    • lejonkaas

      Re: film

      rozbřesk by se měl začít natáčet v březnu už se nemůžu dočkat!!!!!!!!§
  • Jacob

    Nejlepší je na straně 363 když Bella zjistí že se Jacob otiskl do malý Renesmee a pak když ji říká Nessi *3*
    • norie

      Re: Jacob

      jak to myslela že se jacob otiskl do renesmee???
      • sabuskaa

        Re: Re: Jacob

        On se do ní neotiskl jenom chtěl..a kdyby to udělal tak s Renesme bude vlkodlak...
        • Re: Re: Re: Jacob

          nene!
          pravě naopak nechtěl ale otisknul se ! a neznamena to ze k dis se vlkodlak otiske tak tak holka se taky promení ve vlokodlaka!
        • Re: Re: Re: Jacob

          sabuskaa: jasně že otiskl.. lidi čtěte pořádně ;) ..a fakt nevím, kde jste přišli na to, že by se pak proměnila ve vlkodlaka... :)
          Norie: otiskl= (víceméně)zamiloval ;)
          • norie

            Re: Re: Re: Re: Jacob

            Jo děkuju ja to čtu zrovna podruhé,tak sem to lépe pochopila. A už se strašně těším na film!!! *14* *14*
            • libikkk

              Re: Re: Re: Re: Re: Jacob

              Pobivuju se toho jak tomu někdo nerozumí, teda spíš jak si to pořádně nebovedou přečíst.
    • baffy.4

      Re: Jacob

      to teda...jak zbije setha misto jacoba!! xD
      • Re: Re: Jacob

        jn.. nezabije ho... ;) lidi fakt čtěte pořádně :))
        • your-darling

          Re: Re: Re: Jacob

          tam nebylo zabije,ale zbije..jako zmlátí...
          taky čtěti pořádně...
      • Re: Re: Jacob

        no nemyslím .... jenom zrani a to v rozbřesku!!!!
    • rendddy

      Re: Jacob

      Mě se to,jak jí říká Nessie nelíbí...Renesmé je lepší...
      • klapulinka

        Re: Re: Jacob

        přesně Renesme, je tak pěkný jméno a oni ho nepoužívají, nechápu :D
        • renesmeee

          Re: Re: Re: Jacob

          nebo jak dělá falešný pasy a nazve jí Vanessa
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: Jacob

            jo přesně...nebo Jackob WOLF...dost narážka na nějne...ale je to vtipný...
            • libikkk

              Re: Re: Re: Re: Re: Jacob

              Nessi je hrozný a ani to není podobný jménu Reneesme. Njn vymyslel to Jacob tak se ani nedivím
  • terri1234

    čtu

    já to tet čtu a je to fakt bomba ja to miluju je to božííííííííí *14* *14*
  • ane.tt

    ...

    už se na něj moooc těším *3*
    • nessie97

      Nessie (kdo jiný když jde o Rozbřesk)

      Já se taky mooooooocinky těším na film, knížku jsem přečetla asik milionkrát, miluju to vše mooooooc *14* . Jsem blázen do všeho co se týká Twilight a upírů. Tak kdyžtak pište mě podobní na můj mail : Nessieivanecka@seznam.cz
      • baffy.4

        Re: Nessie (kdo jiný když jde o Rozbřesk)

        neboj nejsi jedinej cvok...ja jsem tomu taky total propadla!!!! je to moje droga!! xD
        • nessie97

          Re: Re: Nessie (kdo jiný když jde o Rozbřesk)

          Nessie(kdo jiný když jde o Rožbřesk) je moje kozo NEOPIČ SE spíš opice že ?? *15*
          • Re: Re: Re: Nessie (kdo jiný když jde o Rozbřesk)

            Když klikneš na "odpovědět na příspěvek", samo se ti tam objeví ten titulek na který odpovídáš :D takže se po tobě nikdo neopičí :D *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit