Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    novinky...

    trochu sem hledala na netu a našla stránku s hodně informacemi o BD...Kdo bude scénárista,kdy se začne natáčet atd.
    www.breakingdawnmovie.org
    je to v Aj,ale jde to celkem dobře přeložit...=o)=o)=o) *15* *15*
    • nessy02

      Re: novinky...

      jukla jsem na trailer a vypadá to hodně napínavě...už se moc těším ma další díl...
      • your-darling

        Re: Re: novinky...

        počkej,na jakej trailer.Film se nezačal ani natáčet,takže to byl jenom fanmade,ne??
        *7*
        • sarda

          Re: Re: Re: novinky...

          na youtube.com je fanmadu tisice.... Tam se nikdy nenajde nic pořádnýho, takže já tam rači moc nelezu.... Zvlášť ne s Twilight ságou... Tam ani nedokážou napsat, že je to fanmade a pak všechny pletou.. *13*
  • zatmění

    nejlepší film je to krásný už jsem to viděla 6.Jak Jackob políbí Bellu krása a v tom stanu ojéééééééé *14* už chci 4 díl *14* *14* *14* *14*
    • lucinka.mich

      Re: zatmění

      Já se na to dívám kždý den alespoň 5. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: zatmění

        ..asitak *14*
    • lucik188p

      Re: zatmění

      souhlasim ale mě se natrojce nejvic libi to jak se chce Bella s Edvardem milovat *14* a on ji odmita a kdiš ji žada o ruku *14* *14* *14* taksem ani nedejchala je to hesči než vknižce uš abi bila čtiřka v kinehc to se asi nedočkam vic než rok to je doba *9* *4*
      • lucinka.mich

        Re: Re: zatmění

        Jo to je... dlouhou čekání
      • Re: Re: zatmění

        ty by ses první měla naučit česky, než začneš psát takovýhle příspěvky :)
        • lucik188p

          Re: Re: Re: zatmění

          ti bisi di nel zjistit co jeto dizgrafie a dizlepsie *7*
  • domcaa

    Rozdělení

    Hele lidi teď bych ráda se na něco zeptala...Víte to rozdělení, pakliže to udělaj jak to vlastně bude vypadat...To přece bude o ničem...První část - svatba,líbánky,rozzuření vlkodlaci, porod. Drhá část - Bude přeměněná, pak si všichni budou hodinu myslet že umřou, příjdou Volturiovy(pokecaj:D) a pudou domu...Já vim čtyřka je nádherná a bude velmi těžké jí natočit ale nechápu jak by rozdělali ten děj aby z toho vznikly dva smysluplné filmy. Navíc by se museli pořádně plácnout přes kapsu kvuli honorářum jelikož herci mají podepsanou smlouvu na čtyři filmy a tak by si chtěli vynutit astronomické částky za jejich obsazení jako to bylo u Harryho Pottra. A jelikož si na to vzali rok pochybuju o tom vzhledem ke všem zmíněným faktorum, že by to rozdělovali.
    • ddaaddaa

      Re: Rozdělení

      jo presne ja si taky myslim ze rozdelit to je blbost vzdit ten dej je na 2 filmy moc kratkej
      • your-darling

        Re: Re: Rozdělení

        ono popravně,když si vezmete kolik málo se vešlo do jednoho filmu v 1,2 i 3..tak nestačí ani dva díly.. *4* *4* *4*
        • domcaa

          Re: Re: Re: Rozdělení

          No jasně...ale ten druhej by byl o tom jak si všichni budou myslet že umřou....no hele at radši udělaj tříhodinovej film než aby to rozdělovali.
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: Rozdělení

            do docela jo no...Je fakt,že oni natočí půlku knížky a nás nechají čekat na druhou půlku,nebo jak to chtějí vyřešit?? *4* *4*
            nwm mno...je to divný...
            Popravdě bych seděla v kině klidně i čtyři hodiny,ale čekat na další dva filmy mi přijde jako mučení už teď... *15* *15*
            • sarda

              Re: Re: Re: Re: Re: Rozdělení

              si spiš myslim, že něco jako vždy vynechaj,jako to udělali u zatmění, takže tam nebude všechno...
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Rozdělení

              jedíně tak mno..to by znamenalo,že budou ty filmy chvilku po sobě,ne... *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Rozdělení

              co budou dělat po natáčení? dávat film dohromady *3* jelikož budou dvě části, tak to natáčení bude podle mě trvat delší dobu než normálně. takže řekněme, že natáčení skončí třeba v lednu, únoru 2011 (možná i dýl, kdo ví), no a pak ty zbývající měsíce to budou dávat dokupy. triky, vlky, hudba a tak *3*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Rozdělení

              to má být premiéra až za rok??co budou celou tu dobu po natočení dělat,sakra...
            • domcaa

              Re: Re: Re: Re: Re: Rozdělení

              asi tak nějak když premiera ma bejt 28.11.2011 to se zblaznim....:(
        • adush96

          Re: Re: Re: Rozdělení

          no mě by zajímalo jak natočej tu část kdy jakoby vypráví jackob...
        • adush96

          Re: Re: Re: Rozdělení

          no mě by zajímalo jak natočeej tu část kdy jakoby vypráví jackob...
  • vanesdol

    Rozbřesk

    panebože??!! až příští rok?? já už se fakt nemůžu dočkat *15*
    • nessy02

      Re: Rozbřesk

      tjn...taky se těšim nejradši bych byla kdyby už byla natočená 20.7.2010 rok se mi nechce čekat...xD
  • Rozbřesk

    Twilight sagu jsem si moc oblíbila a strašně se mi líbí....nemůžu se dočkat až vyjde do kin 3. díl Twilight sagy...bude tam hrát i Taylor Lautner???(Jacob Black)
    • lucinka.mich

      Re: Rozbřesk

      Toho miluju ze všechnejvíc a moc ho obdivuju .už se těším na čtverku která ale bohužel u nás v české republice bude asi až možná 28.11.2011 *3*
    • vanesdol

      Re: Rozbřesk

      hele Ančo já nevím jak uvás ale u nás bylo zatmění už 29.6. takže moc nechápu *7*
    • Re: Rozbřesk

      Holčičko 3 už je v kinech to možná 4 *15*
      • Re: Re: Rozbřesk

        No tak 4....týjo to je zajímavý z čeho ty lidi dneska dělaj vědu...xD *15* *15*
    • Re: Rozbřesk

      Holčičko 3 už je v kinech to možná 4 *15*
      • nika-nika

        Re: Re: Rozbřesk

        4 vazne ze o tom newim to uz je rok 2011 to sem asi hodne dlouho spala.........je teprv 3 hloupa
  • :-)

    nevite pokud bude 1 čast rozbresku? myslim jestli treba bude do doby jak uz s tehotnou bellou prijedou z libanek nebo tak ja to totiz nikde nemuzu sehnat *9* *4*
    • Re: :-)

      a nemá to být v kině až v listopadu 2011??
    • Re: :-)

      dnes jsem si četla ze to dělit nebudou... myslím že by to ztratilo kouzlo a smysl kdyby to delili
      • your-darling

        Re: Re: :-)

        jo,jenomže když to nerozdělí tak to bude propadák a film totálně bez děje...
        • domcaa

          Re: Re: Re: :-)

          Přesně tak...no propadak to nemuze bejt na toto ma moc opravdu moc moc fanoušku který to budou podporovat...jinak by to přece netrhalo rekordy ikdyž se kritici mužou zblaznit....
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: :-)

            dobře tak propadák ne,ale nasralo by to pár fanoušků... *3*
    • vrtulka

      Re: :-)

      to se ještě zatím vůbec neví kde bude 1. díl ukončen, ale já si myslím, že by to mohlo být jak začne Bella rodit. a druhý díl začne jak se probudí jako upírka *3* ale třeba to bude rozdělené úplně jinak, kdo ví *3*
      • Re: Re: :-)

        Jj to by bylo super :-) Anebo kdyby se to ukončilo tam, jak volá Bella Rosalii na těch líbánkách- "Prosímtě,musíš mi pomoct".. A konec :-)
        Jenže to by byl ten první díl hodně krátkej :-(
        • your-darling

          Re: Re: Re: :-)

          jo no..nebo že by otevřela oči jako upírka a tak by skončil první díl...nwm *4* *4*
        • domcaa

          Re: Re: Re: :-)

          No jistě to bylo fakt krasny pul hodiny svatba...pul hodiny z ostrova esme a dvacet minut v letadle domu kvuli renesmee...no to by bylo fakt nadherny a všichni kritici by byli nadšený tim akčnim dějem...
      • vanesdol

        Re: Re: :-)

        rozbřesk bude rozdělenej na dva díli? *7* *8*
  • saraphinas

    Rozbřesk

    ahoj bella a edward těm to spolu tolik sluší *14* v rozbřesku tedy poslední díl twilight saga se vezmou pak se bodou poprvé milovat a bella otěhotní při porodu bude umírat tak ji edward kousne aby byla nesmrtelná *4* a pak budou krásná upírská rodina *14* *14* i když se mi mnohem víc líbí Taylor Lautner(Jacekob) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • sarda

      Re: Rozbřesk

      presne tak, taky se mi uz mnohem vic libi Taylor *1* predtim sem ho nesnasela, pre se snazil prebrat Bellu Edwardovi, ale ted se mi zacal libit *14*
    • lucinka.mich

      Re: Rozbřesk

      To mě taky a je mi ho docela i líto v tom filmu
    • truelove

      Re: Rozbřesk

      Tohle bude asi hodně dobrej díl nebo díly,knížka je uplně skvělá a podle těch fotek to bude i luxusní Renesmé Taková miloučká,Bella krásná nadaná upírka no prostě luxus
      • nessiecullen

        Re: Re: Rozbřesk

        Já Renesmee(NESSIE) MILUJU nejvíce :D *14*
    • lucik188p

      Re: Rozbřesk

      dobrej komentař ale on ji nekousne ale dali inekci s jeho jedem ale jinak maš pravdu sou krasna rodinka *4* *4* *4* a resme bude asi to nejrostomilmimčo s andelskou tvařičkou *4* *4* *4* *4* ale s dablikem uvnitř *5* *4* *4*
      Twilight Saga proste zbožnuji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • lucinka.mich

        Re: Re: Rozbřesk

        To já taky a už chcu aby byl v kinech!! *8* *8* *8* *8* *8*
  • Next stories

    Zdravím všechny lidi, upíry i vlkodlaky... *1* . Pokud byste si chtěli, než vyjde Další kniha (tím myslím Bree Tanner *1*)přečíst nějaký krátký fan fictions, tak utíkejte na www.nextstories.webnode.cz. Je to normálně z pohledu Belly a navazuje to vooolně na New moon. Have fun!!!
    *4*
  • nanny.18

    Půlnoční slunce

    Půlnoční slunce se prý u nás nebude vydávat už je to potvrzené ale na některých stránkách si ho můžete přečíst.Je to vlastně Stmívání z pohledu Edwarda což mě štve ráda bych věděla co bude dál mezi Jackobem a Renesme *4*
    • villians

      Re: Půlnoční slunce

      Měby taky zajímalo jak to bude dál.
    • Re: Půlnoční slunce

      ja taky *8* *8* *8* *8* *5* *9* *9* *1* *1* *5* *3* *9* *13* *9* *9*
    • your-darling

      Re: Půlnoční slunce

      jestli si četla,že se to nevydá na cullen-vampire.blog.cz ..nebo tak nějak,tak si přečti i komentáře...
      Psala sem do egmontu a ptala se na to,protože mi bylo divný,že by se takhle připravili o peníze a ta paní mi odepsala,že jen čekají až Stephenie tu knížku dopíše a potom ji přeloží a vydají... *4*
      • lucik188p

        Re: Re: Půlnoční slunce

        a neviš kdy
  • vrtulka

    BD

    zdravím lidičky. myslím, že tohle můžeme považovat za ofiko zprávu *3*

    http://team-twilight.com/20100610/summit-confirms-breaking-dawn-films/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit