Přejít na výpis diskuzí

Dívčí parta

FILM 18.2.2009 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Alicia RiverA

    Super film akorát mě štve že je nejen tady ale i na DVD blbě napsaný Alicino jméno..nejmenuje se Rivers ale Rivera - protože je Španělka..je to napsaný v knížce..jenže když naši úžasní překladatelé dávají ke všem jménům OVÁ tak to nejde jaksi poznat.. *7* Kreténi
  • wendy92

    Dvojka

    tak až bude ta dvojak tak ji udělejte tady na osobnostech, at jsme v obraze:)
  • mrs.bajunecqa

    šaty

    Nejhezčí šaty má Dylan..teda když je vyzvedává Izák u domů...nejvíc se mi líbí Dylaniny, pak Messiiny, pak Kristeniny a nakonec Samantha :D zrovna mi vypadlo jméno její role :D
    • kamca12

      Re: šaty

      Mě se taky nejvíc líbila Dyl *1* Alicii = Samanthu jsem ale měla nejraději. Messie byla taky dobrá a pěkně oblečená, ale připomínala mi jednu holku, kterou nesnáším, tak to se vám hned pokazí *1* Ale všechny měly senzační roli. Je to úžasnej film, který má styl. *14* *1* Nejvíc se mi líbil lůzr (učím kámošky). *1*
      • Re: Re: šaty

        ne mě s enejvíc líbily šaty alicii a messie *14*
    • wendy92

      Re: šaty

      Mě se teda nejvíc líbila Massie, protože byla v bílé a moc jí to slušelo..a hned po ní Kristen..ta měla skvělou halenku..ale Alicia ani Dylan se mi nelíbily protože byly od hlavy v patě strašně tmavý..jak na pohřeb
  • mess je cela ja *1*
  • Dívčí PartA

    Čauky holky sem moc ráda že sem našla tuto stránku,protože sem přečetla už strašně mco dílů knih Dívčí Party a je to uplně nej knížka! *14* *14* A vůbec sem nevěděla že je i film: *4* *14* Dělala sem si test které jsem nejvíc podobná a vyšlo mi napůl Alicii a napůl Kristen *3* *1* *15* tak nevim!:Dmějte seeeee! *14*
  • milik7

    NEEEEJ FILM

    tenhle film je super...snad natoci i druhej díl *1* bylo by to moc super..a knizka je taky super....moc se mi film líbí *4*
  • milik7

    Pomoc

    ahoj...pls kdo ví jaká byla rasa psa beena z filmu dívčí parta.pls napiste na email crazy.girl222@seznam.cz
  • barusaa

    D.P.

    newi nekdo jestli se uz natocil nebo bude natacet dalsi dil??a nawic me se nejvic libila Massie *1*
    • wendy92

      Re: D.P.

      To se zeptej uživatele lucasam, ten je chytrák a sám si osobně píše se Samanthou co hraje Alicii... ( *1* *1* ) takže takovéto dotazy směřujte ne něho..
  • pls

    pls holky ona je prej i knizka jo?prodavaj to tady v cr a liberci?pls ozvete se na muj blog www.denissa-smisek.blog.cz
    • barusaa

      Re: pls

      jo je i knizka a dokonce jich je 8 ja uz je vsechny cetla a musim rict ze jsou uuuplne skveli !!!
      • Re: Re: pls

        prosně nej holčiny...já jsme všech 8knizek precetla asi 4krat ale nikdy me to nenudilo!! *1* *4* *14*
  • Mam rada

    Já mám nejraatši mesi je to pro mě vzor a dokonce jsem přesvětšila rodiče aby mi koupily k vánocům psa jako ma mesi *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit