Přejít na výpis diskuzí

Smallville

FILM 29.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikk

    Opening

    mam pocit že se tu někdo ptal jak se jmenuje titulní písnička no tak se jmenuje takhle "Remy Zero - Save Me" *1*
  • eliot

    OPRAVA

    oprava je to 9.serie :D
  • eliot

    smallvíllek

    Ahojky, smallville je upa nej seriál :D, od začátku sem zprvu fandila Cloe, aby byla s Clárkem ,ale později se mi více zalíbila Lois!!!!Samozřejmě Clárk je naprosto krásnej :)!Ovšem nic proti Laně, ale pořád v seriálu opakuje to samí a její role se stává den ode dne nudnější :(!v 10.sérii stejně Clárk začne chodit s Lois a o Laně, už tam nic moc nebude :( a ten kdo viděl supermana tak ví ,že Lois+Clárk jsou nerozluční a budou mít spolu syna- bohužel astmatik!!! :D
  • kolik rad...

    cau kolik je natocenych rad?? diky za odpoved
    *7*
    • Re: kolik rad...

      Pokud vím, tak momentálně je natočených 9. řad.
  • nikk

    Lana

    strašně mě štve že lana umřela *10* *16*
    • Re: Lana

      lana neumřela.Byl to její klon! *13*
  • m.i.s.a939

    Nevite nekdo jak se menuje ten soundtrack?

    Je boží a shání ho..dyšat napiště dík... *4*
    • Re: Nevite nekdo jak se menuje ten soundtrack?

      Jestli myslíš úvodní písničku tak tu zpívá Remy Zero - Save me.
  • benniceq

    SMALLVILLE-DOTAZ:DNEŠNÍ DÍL NA NOVA CINEMA(VI.řada 20.díl)

    Ahoj,prosím vás,nevíte někdo jaká to byla zhruba doba?Jestli 40.léta nebo 30.léta,napiště mi na můj ůčet tady na osobnosti.cz je to benniceq.Díky a čau
    • Re: SMALLVILLE-DOTAZ:DNEŠNÍ DÍL NA NOVA CINEMA(VI.řada 20.díl)

      je to z roku 2008! :-)
    • Re: SMALLVILLE-DOTAZ:DNEŠNÍ DÍL NA NOVA CINEMA(VI.řada 20.díl)

      Tento díl-jeho historická část ,se odehrává 3.5.1940.Jimy Olsen se koukal na noviny s tímhle datem.
    • Re: SMALLVILLE-DOTAZ:DNEŠNÍ DÍL NA NOVA CINEMA(VI.řada 20.díl)

      ja myslím,že je to současnost,mají mobily,notebooky,parádní auta,od vzniku Supermana se to časově posouvá,vždyť to není historický film,každé nové zfilmování chtějí mít tvůrci modernější,a tohle se jim docela povedlo,Clarkie je super a Tomík je k zulíbáni *14*
  • daja31

    smallville

    Ahoj,nevíte kdy bude 9.řada.Už se na ni moc těším,je to bezva seriál *3*
    • sara.jenni

      Re: smallville

      V Americe už běží a u nás ještě nebyla ani 7. řada. Bůh ví jestli vůbec bude *9* *9* *9* Doufám, že to NOVA koupí a budou to dávat.
  • mamikalka

    rg

    je to gooot film *1*
  • SmaLLville

    aaaaaaaa smallvile je nej *14* *14* *14* už se nemužu dočkat až bude 15 seria 8 řaDy *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit