Přejít na výpis diskuzí

Smallville

FILM 29.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smallville

    *4* takže co bych řekla na zahájení této diskuse. No na Smallville se dívám už hodně dlouho pořád dokola!!!Je to jedem z mála seriálů u kterých jsem vydržela až dokonce!!! *4*
    Nemůžu říct,že by se mi tam někdo nelíbil a taky si myslím,že herecké obsazení je super!!!! *1*
    no to je asi na úvod vše!!! *4*
    • Re: Smallville

      jo! plne s tebou souhlasim ... *14* pro me je to taky serial u kteryho jsem vydrzel nejdyl *4* *14* jinam me se libi kara *4*
      • Re: Re: Smallville

        ja kara je simpatacka ale škoda že unás eště neni
  • smallville

    Ten seriál je nej. Clark je fakt krásný (nádherný).No prostě dali tam the best herce.Každý díl je supr.Nejlepší jsou Clark+Lana *14* ´.
    • Re: smallville

      Souhlasím, Smallvill je jedním z nejlepších seriálů. Hlavně Tom Welling je fakt *14* *14* ,ale Lana je poslední dobou pěkně protivná...můj názor.. *3*
      • Re: Re: smallville

        jj lana je desne protivna... *8*
    • Re: smallville

      Souhlasim, Lana to je kočka *4*
      • Re: Re: smallville

        Lana m¨by malo řvala *15*
  • greenarrow

    Smallville

    Smallville je nejlepší seriál.Clark určo zůstane s Lois ale to se mi nelíbí protže se k sobě absolutně nehodí to to víc přeju Chloe.Ale stejně by měl Clark zůstat s Lanou.Lana+Clark 4ever *14*
  • titulky

    Ahojte, prosím nevíte někdo kde se dají stáhnout titulky k 9 řadě. Mně to totiž nejde stahnout z uloz.to. Předem děkuji za odpověď *3* *3* *10*
    • Re: titulky

      Ahoj, kde stahnout samotne titulky to nevim, ale i s titulky to muzes skouknout online na serialy.sleduj.org
  • vrzik

    123

    smallville je super ale zatim sem videl 1-6 serii nevite jestli je 7 serie cesky *1*
  • vevisek215

    ulozto.cz

    ahojky lidi všechny dily desate serie davam na ulozto se slovenskyma titulkama tak si do vyhledavace zadejte smallville 3gp je to format ktery funguje ve vetsine lepsich mobilu takze muzete mit vas oblibeny serial vzdy po ruce *14*
  • SmaLLville

    aaaaaaaa smallvile je nej *14* *14* *14* už se nemužu dočkat až bude 15 seria 8 řaDy *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • angel15

    custe

    nevite kde by se dala stahnout 7.rada klidne i v anglictine :)
  • flotin8
    Tak a už mam za sebou všechny řady *3* . Dneska jsem skoukl poslední díl který měl 2 hodiny *14*
  • evicka-

    Smallville

    7 serie si česky neni no já nevim já na to koukám v Aj ale s titulkama...
    No zatím jsem u 2 řady *1*
    Je to super seriál alspoň se tam něco děje :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit