Přejít na výpis diskuzí

Rekviem za sen

FILM 27.4.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adushkas

    :-D

    Já jsem do rukou jako první dostala knížku,ptž jsem někde četla,že tohohle spisovatele čte Ville Valo...a jako fanynka jsem něco od něj přečíst musela...mno tak jsem pak objevila tenhle film....a nadchnul mně...jako FAKT!!!!Na knížku to sice nemá...ale i tak je to krásný... *14*
  • šOk!!!

    Nedavno sem ho videla ale jenom konec,celej vecer sem pak nemohla usnout,fakt se poved.Nejhorsi na tom ale je ze je to realny a takhle bych dopadnout nechtela...A druhej den sem ho musela skouknout znova a celej..Vazne doporucuju!!!
    • otter

      Re: šOk!!!

      souhlasím,jeden z nejdrsnějších filmů,jaký jsem viděla,právě díky tý hrozivý realitě....
      • Re: Re: šOk!!!

        njn alespon vidite jak clovek muze dopadnout za pouzivani tezkych drog......opravdu jeden z nejdepresivnejsich a nejlepsich filmu jaky sem kdy videl....film tak narocny na psychiku sem jeste nevidel a to sem toho videl hodne
  • Marlon Wayans

    Myslím si že Marlon Wayans se hodí víc do komedíí než do tadytěch dramatickejch filmů.
    • Re: Marlon Wayans

      svoji roli v tomto filmu ztvárnil dokonale
  • stringuszka

    Kniha...

    Mohli by ste mi někdo prosíííím říct jak se jmenuje ta kniha (jestli se jmenuje stejně nebo tak...) A jestli by se ještě nedala někde sehnat...prosím... *9*
  • a.n.c.a.

    ...

    Prave jsem se na tento film podivala a je to vazne sila...co vic dodat
  • dotaz

    hojte,rada bych se zeptala,jestli tento film půjde v televizi??já jen sleduju ukázky a čtu pozitivní komentáře, takze byc to fakt rada viděla....prosím napište:),klidně aj na mejl
  • lula-lula

    BEST!

    Miluju tento film, je to celkem psycho,m ale fajn :-) dobře se u něj usívá *1* *4* a Jared v něm měl celkem štěstí ....v Obchodníkovi se smrtí ho zastřebili v Alexandru velikym ho myslím taky zabily a tady přišel "jen" o ruku. Ne, samozřejmě, že si z toho dělám přehnaně srandu, ale něco málo pozitivního na tom je. Je to skvělej film! *3* *4*
  • rikarichterova

    Spoiler

    Teda tenhle film to je žrádlo.Právě jsem ho dokoukala a ty jo.Ta Marion byla šťatsná že si vypí....l dávku,černoch měl absťák na odvykačce,ženská se zbláznila a Harry ruka pryč.Ale jinak psycho.Bych ho dala povině na odvykačky.. *1*
  • Fůj

    No bylo to hrozný hlavně jak na něj stříkla ta krev,a jaou měl tu ruku,a co se stalo s tou Marion ona tam na konci (po Tamtom)ležela a nic víc
    • Re: Fůj

      stala se z ni devka dasinko.... *7*
      • Re: Re: Fůj

        a pak umrela podle me
  • G()()D

    tohle je fkt good film miluju drama a hlavne kdz to blbe dopada *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit