Přejít na výpis diskuzí

Rekviem za sen

FILM 27.4.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyděla sem..Konec byl fakt hustej *8* Nikdy drogy ani zhubňovací prášky brát nebudu!! nechci přijít o ruku nebo o svoje zdraví *9*
  • G()()D

    tohle je fkt good film miluju drama a hlavne kdz to blbe dopada *14* *14* *14*
  • Fůj

    No bylo to hrozný hlavně jak na něj stříkla ta krev,a jaou měl tu ruku,a co se stalo s tou Marion ona tam na konci (po Tamtom)ležela a nic víc
    • Re: Fůj

      stala se z ni devka dasinko.... *7*
      • Re: Re: Fůj

        a pak umrela podle me
  • 100%

    Už dlouho jsem neshlédla film, který by mne tak psychicky rozhodil. *14* Kvalitní film si užívám od první minuty až po tu poslední, ale ještě se mi nestalo, aby se mi v průběhu filmu srdce skákalo až do krku a ke konci třásly ruce. *9* Pouze ta hudba sama o sobě člověká vtáhla do děje, i když se tomu bránil...1* *15*
    • Re: 100%

      Musim velmi souhlasit.
  • rikarichterova

    Spoiler

    Teda tenhle film to je žrádlo.Právě jsem ho dokoukala a ty jo.Ta Marion byla šťatsná že si vypí....l dávku,černoch měl absťák na odvykačce,ženská se zbláznila a Harry ruka pryč.Ale jinak psycho.Bych ho dala povině na odvykačky.. *1*
  • lula-lula

    BEST!

    Miluju tento film, je to celkem psycho,m ale fajn :-) dobře se u něj usívá *1* *4* a Jared v něm měl celkem štěstí ....v Obchodníkovi se smrtí ho zastřebili v Alexandru velikym ho myslím taky zabily a tady přišel "jen" o ruku. Ne, samozřejmě, že si z toho dělám přehnaně srandu, ale něco málo pozitivního na tom je. Je to skvělej film! *3* *4*
  • dotaz

    hojte,rada bych se zeptala,jestli tento film půjde v televizi??já jen sleduju ukázky a čtu pozitivní komentáře, takze byc to fakt rada viděla....prosím napište:),klidně aj na mejl
  • ..

    Souhlasím..z tohohle filmíku jde pořádný mráz po zádech..koukala jsem na něj ve škole se třídou ke konci školního roku, když už nebylo co dělat, a vážně jsem měla pocit, že se z toho zcvoknu..film dokonale zachycuje tu krutou realitu ze světa drog..v podstatě všechny ty příběhy 4 lidí, který se tam prolínaj, byly příšerný..jak se k tomu může dostat člověk úplně nevinně..jak se z toho může zbláznit, a dělat věci které se mu normálně příčí jen proto aby získal fet..Bylo to moc smutný ale ke konci filmu jsem se cítila opravdu hrozně..soucítila jsem se všema..a nechtěla bych tohle nikdy zažít..myslím si že tenhle film to úplně dokonale vystihl tak,že člověk se do toho dokázal vžít..navíc ta hudba k tomu taky sedla..
    Film působil sice trochu depresivním dojmem, ale myslím že to tak má být..
  • a.n.c.a.

    ...

    Prave jsem se na tento film podivala a je to vazne sila...co vic dodat
  • nef2

    Fakt hustý...

    Film jsem viděl poprvé před dvěma dny... Dříve jsem se o tuhle problematiku moc nezajímal, ale od určité doby co jsem poznal jednu holku, která si prožila něco podobného jako Marion, jsem se začal zajímat... Z toho filmu jde mráz po zádech, a i když jsem chlap, musím přiznat že na konci filmu jsem brečel, jak malé dítě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit