Přejít na výpis diskuzí

Rekviem za sen

FILM 27.4.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šOk!!!

    Nedavno sem ho videla ale jenom konec,celej vecer sem pak nemohla usnout,fakt se poved.Nejhorsi na tom ale je ze je to realny a takhle bych dopadnout nechtela...A druhej den sem ho musela skouknout znova a celej..Vazne doporucuju!!!
  • adushkas

    :-D

    Já jsem do rukou jako první dostala knížku,ptž jsem někde četla,že tohohle spisovatele čte Ville Valo...a jako fanynka jsem něco od něj přečíst musela...mno tak jsem pak objevila tenhle film....a nadchnul mně...jako FAKT!!!!Na knížku to sice nemá...ale i tak je to krásný... *14*
  • super

    ten film je vážně úžasnej... poprví sem ho viděla v a ngličtině a i když sem mu nerozuměla tak byl skvělej *1*
  • mimi.for.love

    Novinka!

    teď v září vyšel tenhle film za 99 Kč na stáncích. je skvělej ;-)
  • super film

    a co teprve knížka......... No jo jared je prostě jared, tu knížku doporučuju
  • bla

    Hej tak tenhle film je fakt drsný!!!!!!! Jak sem ho viděla poprvý, tak sem myslela, že to nerozdejchám. Ty vole! Myslím, že s drogama raději nebudu začínat!!! *13* *13*
    Ale jinak upe gooooooooooooood filmeček a Jared jak je tady ještě taký ucho, že? Taký mlaďunký!!! *14* *14* *14*
  • Super zážitek

    prostě a jednoduše SPER FILM!!!!
  • super film

    Tenhle film sem viděla asi před dvěma roky *7* A podle mýho názoru je fakt suprovej *14* *14* Je ze života tohle se může stát každýmu.Mě, tobě.... *13* Konec sem ořvala,ale můj názor je jednoznačněj.Super filmík na kterej nikdy nezapomenu *8*
  • Re: Kamiška

    jasně, tenhle film je skvělej!! ale když už tak lepší... *3*
  • Kamiška

    Lebší film sem neviděla!!! *3* Prvně strašný ale pak sem si uvědomila že je skvělý fajně zdeptá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit