Přejít na výpis diskuzí

Rekviem za sen

FILM 27.4.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klarouch-padouch

    Njelepší film na světě...

    Minulý pondělí jsem na něm byla v kině (v rámci projektu 100) a bylo to teda uplně úžasný...A ta hudba...Vážně, skvělej film!
  • stringuszka

    Kniha...

    Mohli by ste mi někdo prosíííím říct jak se jmenuje ta kniha (jestli se jmenuje stejně nebo tak...) A jestli by se ještě nedala někde sehnat...prosím... *9*
  • Marlon Wayans

    Myslím si že Marlon Wayans se hodí víc do komedíí než do tadytěch dramatickejch filmů.
    • Re: Marlon Wayans

      svoji roli v tomto filmu ztvárnil dokonale
  • šOk!!!

    Nedavno sem ho videla ale jenom konec,celej vecer sem pak nemohla usnout,fakt se poved.Nejhorsi na tom ale je ze je to realny a takhle bych dopadnout nechtela...A druhej den sem ho musela skouknout znova a celej..Vazne doporucuju!!!
    • otter

      Re: šOk!!!

      souhlasím,jeden z nejdrsnějších filmů,jaký jsem viděla,právě díky tý hrozivý realitě....
      • Re: Re: šOk!!!

        njn alespon vidite jak clovek muze dopadnout za pouzivani tezkych drog......opravdu jeden z nejdepresivnejsich a nejlepsich filmu jaky sem kdy videl....film tak narocny na psychiku sem jeste nevidel a to sem toho videl hodne
  • adushkas

    :-D

    Já jsem do rukou jako první dostala knížku,ptž jsem někde četla,že tohohle spisovatele čte Ville Valo...a jako fanynka jsem něco od něj přečíst musela...mno tak jsem pak objevila tenhle film....a nadchnul mně...jako FAKT!!!!Na knížku to sice nemá...ale i tak je to krásný... *14*
  • mimi.for.love

    Novinka!

    teď v září vyšel tenhle film za 99 Kč na stáncích. je skvělej ;-)
    • super

      ten film je vážně úžasnej... poprví sem ho viděla v a ngličtině a i když sem mu nerozuměla tak byl skvělej *1*
  • super film

    a co teprve knížka......... No jo jared je prostě jared, tu knížku doporučuju
  • bla

    Hej tak tenhle film je fakt drsný!!!!!!! Jak sem ho viděla poprvý, tak sem myslela, že to nerozdejchám. Ty vole! Myslím, že s drogama raději nebudu začínat!!! *13* *13*
    Ale jinak upe gooooooooooooood filmeček a Jared jak je tady ještě taký ucho, že? Taký mlaďunký!!! *14* *14* *14*
    • "Ucho"? *1* Vždyť je mu tady 28. I když by mě zajímalo, kolik jakože mělo být Harrymu, protože co jsem si všimla, tak Jared skoro vždycky hraje někoho mladšího než je sám (i když není divu, s tou vizáží...). Vzhledem k tomu chování bych řeklaaspoň o čtyři roky míň.
      *13* A máš pravdu, ten film je něco šílenýho. Poprvé jsem se na něj dívala přes noc v autě na notebooku, když jsme jeli s rodiči do Chorvatska. Strašnou dobu jsem nemohla usnout, pořád jsem na to musela myslet, a když se mi to konečně povedlo, čtyřikrát jsem se vzbudila, protože mě vzbudil nějakej hnusnej sen. Ano, v jednom znich byla samořejmě zapletená ta zpropadená RUKA. :P Je to vážně psycho... a v současnosti taky jeden z mých oblíbených filmů, vzhledem k tomu, že jsem ho viděla už asi 13x :DDD
  • Super zážitek

    prostě a jednoduše SPER FILM!!!!
  • super film

    Tenhle film sem viděla asi před dvěma roky *7* A podle mýho názoru je fakt suprovej *14* *14* Je ze života tohle se může stát každýmu.Mě, tobě.... *13* Konec sem ořvala,ale můj názor je jednoznačněj.Super filmík na kterej nikdy nezapomenu *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit