Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted si jen počkat na 4. sérii *1* *1* *1*
  • Super seriál :)
    *3*
  • Ahoj dneska jsem založila nový blog o PLL :)) Budu ráda, když se podíváte. Každý den budu něco přidávat:))
    http://pll-prettylittle-liars.blog.cz/
  • Myslela jsem si, že je to hloupost,ale opak je pravdou zamilovala jsem si ten seriál :)
  • Ahoj už máte nějaké novinky kdo by mohl být -A víme že Mona a Toby spolu spolupracují :D ale kdo jim dává rozkazy? v 3x16 tam Mona říkala že o tom nerozhoduje co mají dělat ? tak kdo o tom rozhoduje? *16*
    • Nemůžu stále uvěřit tomu, že Toby s Monou spolupracuje, ale když v seriálu ukázali jeho tvář jako spolupracovníka s Monou, něco v tom je, akorát se mi furt nechce nacpat do hlavy proč... Nechápu to... Tato série je samé překvapení... *9* *9* *9*
  • Super seriál *3*
  • Nevíte jestli to bude česky ? :D já už mám shlídlej i poslední díl co byl zatím vydanej a těším se na 3.sérii :D :)
  • 100% to bude někdo koho by nečekali že to je... jako u Mony taky nečekaly že ona pomáhá -A uvidíme ... Tuším ale zdá semi to nesmysl chtěla bych už vedět kdo to je ... Kdo to bude vedět tak to sem prosím napište *3* *3*
    • ahoj..no když se podíváš na poskední díl tak tam na tom večírku uvidíš za monou procházet nějakou blondýnu v červených šatech,a pak nakonci jak mona řiká že udělala všechno o co ji žádala-už tím řekla že je to holjka a má blond vlasy.A je Alison,neumřela měla dvojče :)nebo něco takovýho,ale je to alison prostě.
      • alison není a to vy vidíte jeden díl v pate serii a už myslíte že alison je A nebo když mona byla na chvilku A tak hned mona je A a konec A je charles
  • Miluju ten pořad je nejlepší ze všech nechápu kome se nemůže líbit, hlavně miluju Ariu, Ezru a Alison ty jsou nejlepší *14* *14* *14* -A
    • Jsou to nejlepší máš pravdu hlavně zbožnuju ariu
  • Docetla jsem se ze 4.serie bude od cervna tohoto roku na americkym kanalu :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit