Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3x12 Toby je spolupracovník s -A toho bych fakt nečekala doufala jsem že se zmenil a připadal mi hrozně milej... Caleb byl postřelen Natem (pomáhal -A) jeho pravé jméno je ovšem Lyndon. Chtěl zabít Peige před Emily aby viděla jak umírá. Emily uteče s chaty a Nate (Lyndon) beží za ní má v ruce nůž emily mu nějak vykoupne a v sebeobraně ho bodne do břicha po chvili přicházi Caleb z pistolí v ruce pokladá jí a obímá Emily aby se uklidnila Nate (Lyndon) bere zbrán a stříli. Hannah je s toho uplně vyklepaná a též i Emily. V řijnu to bude pěkne zajímavý... Už se moc těším... Nejhorší je že je to až v řijnu a v řijnu jsou i Upíří deniky... Na co se jen budu koukat ... *3* *3*
    • demisalvatore
      Do té doby nevím:/:D Taky jsem v krizyyyyy:D Ale potom to bude pecka jap budem koukat na obojí;) Nezapomeď, že PLL ma v USA premiery v uterý a TVD v pátek, takže se to bude parádně stíhat;)
  • Díky všem za odpověď na otázku ohledně 3×14.Čekat do Ledna??Bože tak to asi nepřežiju....
  • love007
    Ten seriál miluju ♥ Nejradši mám Hannu a Mayu.. *14* - A ;-)
  • Jato že Toby zemřel? Vždit spolupracoval -A?
    • Podle mě ne.. :D Třeba fakt jenom chtěli aby jsme si to mysleli, myslím, že vy Tobiho nezabili protože má doopravdy velkou základnu fanoušků a o ty by pravděpodobně přišli :D
  • hele nevíte někdo kde se dá stahnout 4x01 s českýma titulkama?
    • Na ulož to:)
    • http://uloz.to/xLgTFRKs/prolhane-krasky-pretty-little-liars-4x01-cz-titulky-avi
  • http://uloz.to/ tam se dá najít 34 000 000 souboru s filmy.

    Nahoru napište jmeno - název filmu .
    klikněte na vyhledat.
    vyberte si film
    klikněte na vybraný film a klikněte stáhnout.
    A opište kod pokud ten kod nepřečtete .tak vedle je napsaný jiný obrázek klikněte a napište ho . a pak už jenom klikněte na STÁHNOUT.
    Užijte si film
  • ted jsem videla 4x12 takže ezra je taky A ???? doufám že ne
    *13*
    • :) Já taky doufám :P ... ale je možný že je v -A teamu :P
    • taky jsem z toho byla v šoku když jsem se dozvěděla že ''A'' je Ezra nemohla jsem to rozdýchat ale taky doufám že ne a pokud jo chtěla bych vědět proč jim tohle všechno dělá! a navíc je Alison naživu já už vážně nic nechápu :D
  • ahoj lidi já sem o tomhle dostala knížku,a viděl ten film v ajině nevite jestli bude česky?
    • Bude to u nás vysílat Prima :) A už je dávají ve slovenštině na TV Markíza každou neděli před obědem :)
    • zatímto nikdo u nás neplánuje..nova bude mít upíří deníky ale lhářky jsou jen uloz.to s titulkami :)
      • na netu to je s českými titulkami ;) např. zkouknito.cz =)
  • Zrovna jsem na to začala koukat a jsem asi 1x06 prostě jak tam zemřel ten Toby ... Kdo je ten/ta -A ? kdo to je ... ? prosíím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit