Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • demisalvatore
    SPOILER! ;D ...............To, že se ve 3x12 (poslední díl lední serie.. pak je pauza až do řijna) dozvíme dalšího z -A týmu je už naprosto oficiální a já se vás ptám, kdo to podle vás asi bude? Je jisté, že to bude jedna osoba z nichhttp://abcfamily.go.com/shows/pretty-little-liars/the-betrayal?cid=adsales_q4fy12_possession_tracker_redirect je to dost děsivé, že jedna z těch 12 lidí je další -A...:/:D Nejvíc lidí tipuje Paige...Já si už dlouho.. moc dlouho myslím, že to bude Ezra..ale tak necháme se překvapit ;) Další věco co víme je to, že pravděpodobně někdo zemře... a ten někdo bude blízký Hanně...všichni typujou Monu, nebo Caleba.. ať to bude kdokoli...nebudu z toho nadšená :/ Nicméně je dnes uterý a to znamená další díl, kde se možná něco dozvýme.. přece jenom jsou 3 dílydo konce letní serie ;) a ať se stane v 3x12 cokoly..nechá nás to s vyraženým dechem čekat až do října...nevím jestli to přežiju ! :D... a kdo si myslíte, že to snich bude ? :D
  • jak se jmenuje tento seriál po česky??
    • roztomilé mrchy
    • Prolhané krásky *1*
      • Prima Love to tak přeložila.. Ale je fakt, že Roztomilé mrchy jsou mnohem lepší!:D
        • demisalvatore
          Mě se to nelíbí tak, ani tak:D Prostě Pretty Little Liars je stejně nejlepší!:D
          • Přesně!!:DD
  • Knížka pretty little liars - dokonalé není úplně přesná jako v seriálu. V knížce má Spencer blond vlasy i Emily a prostě je to nějaký divný a podle knížky je Alisonin vrah ... TED KDO TO NECHCE VĚDĚT AT NEČTE!... Spencer. Podle knížky je to ona ale -A nevím to jsem se nedočetla ani to tam není. Knížka PLL je úplně jiná fakt jo takže to neberte doslova že i v seriálu bude vrah Ali Spencer. Jinak Spencer to podle knížky taky nevěděla prý na to prostě zapoměla nebo chtěla zapomenout ale připomělo jí to -A. Spencer se doma koukala do zrcadla a báda kdo je Alisonin vrah v tu chvíli jí přišla SMS "Alisonina vraha máš přímo před sebou" no ... a když jí volala Hanna kde se sejdou tak Spencer byla prostě nervorzní a chtěla to Hanně říct když Hanna řekala ve 2h ráno na parkovišti před školou a čekala na Ariu, Emily a Spencer tak se bala ale to je vedlejší když videla Ariu a Emily jak jedou vidala se jim na prosti v tom okamžiku se vyřítilo auto a srazilo Hannu Aria a Emily k ní beželi a zavoraly záchranku v té rychlosti řekla Aria Emily co zjistila o Alisoninym vrahu a řekla že to musí být Spencer když jí poveděla detaily tak jim přišla SMS "veděla už moc -A" já myslela že to je jak jí srazla Mona ale není pač tady už to Hanna nepřežila. TAK UVIDÍME JAK TO BUDE V SERIÁLU JSEM SAMA MOC ZVEDĚVÁ. *1*
    • demisalvatore
      Ano je to tam v knížkách kdo je -A ;) Jestli to nechcete vědět tak nečtěte ;)))......................................................................................................................................................................................................................................Já ty knihy sice nečetla, ale někde na anglické stránce jsem se to dočetla.Takže podle knížek je -A nakonec Aria. Kdyby to měla být jedna znich tak bych ji tak tipla..mám straštný strach, že to nakonec udělají jak v knize, to by polovina lidí neměla překvápko. Ale tak když TVD neudělali nakonec podle knihy (kde se Elena stala duchem, toho jsem se bála, že to tak udělají taky:D) tak snad to tak nebude ani s PLL:) těším se:)
  • tak už se koukám na třetí sérii 3x07 jsem už viděla čekám na 3x08 a pořád nevím kdo je -A kdo to četl at dá vědět nebo už to viděl v AJ prosím jsem zvědavá jaká sv*ně to je =DD
  • Kdo už viděl 3 sérii ? už chci vědět kdo je -A kdo to tuší či ví nebo to četl tak mi to prosím napište do ZPRÁV nebo SEM prosím. Jak víte že Alison má dvojče ? Prosím řekně te mi kde se na to koukáte? já už chci vidět 3 sérii *5*
    • mona není A to je prý charles ale prý je v tom serialu od zacatku ale pod jiným jmenem takze mona podle vás teda A není to už zlistíte v pate nebo ve ctvrte serii
    • koukám na to na http://www.zkouknito.cz/ . zkus to :-)
    • http://www.zkouknito.cz/ Dávají tam postupně díly, protože premiéra v USA je vždy v úterý. Uživatel to většinou přidává ve čtvrtek, někdy dřív, někdy později.
      • demisalvatore
        Já na to koukám na uložto, tam je to dřív.. většinou večer v to uterý, ale bez titulek.. ty jsou vždy na druhý den :)
    • čau,A je Mona (kámoška Hanny) někdo ji vede,ale ještě se neví kdo..ale už se ti zjistilo dřív
  • demisalvatore
    PLL nám stoupá v tabulce:D <333 ještě aby se dostali na druhé místo za TVD a budu spokojená:D
  • hej lidičky povězte mi víc o třetí řadě kdo ji už viděl prosím a o tom stím alisoniným dvojčetem prosím.. :)) díky za každou novou informaci..
  • Knížka byla moc pěkná =)
  • 100% to bude někdo koho by nečekali že to je... jako u Mony taky nečekaly že ona pomáhá -A uvidíme ... Tuším ale zdá semi to nesmysl chtěla bych už vedět kdo to je ... Kdo to bude vedět tak to sem prosím napište *3* *3*
    • ahoj..no když se podíváš na poskední díl tak tam na tom večírku uvidíš za monou procházet nějakou blondýnu v červených šatech,a pak nakonci jak mona řiká že udělala všechno o co ji žádala-už tím řekla že je to holjka a má blond vlasy.A je Alison,neumřela měla dvojče :)nebo něco takovýho,ale je to alison prostě.
      • alison není a to vy vidíte jeden díl v pate serii a už myslíte že alison je A nebo když mona byla na chvilku A tak hned mona je A a konec A je charles
  • Proc budou dalsi dily az v cervnu ?! -A neni Mona, to je jasny.... mam podozreni kdo to je ale necham se prekvapit *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit