Přejít na výpis diskuzí

Prolhané krásky

FILM 21.6.2010 
161 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je -A? Prosím kdo to víte napište to sem.
    • -A je mona,Toby a Jason. A k nim se přidá také Spencer.
      • Jak jsi přišla na to, že Jason je A- ??
  • Aria ani Ezra nemohou byt -A
    Spencer v dile 3x23 na konci přijme od Mony aby nabidku aby byla taky -A
    A Alison je mrtvá
    A Toby taky
    • Toby není mrtvej,nejdřív to dokoukej a pak teprve reguj a Alison není mrtvá *12*
    • Špatně - Ezra nejspíš A je,kvuli tomu co se stalo v Halloweenskym díle
      Špatně - Sice to přijmula,ale jen to hrála
      Špatně - Alison je nejspíš naživu,tohle je její sestra Courtney
      Špatně - Toby je živej
    • Toby neni mrtví.
      Holka v červeným kabátě je Alison.
  • A je Alison, Aria, Mona, Ezra a Toby.
    • a to víš jak ? O.o•
  • ahoj,nevíte prosím kde bych stáhla ton který mají v prolhaných kráskách na smsku??
  • Jato že Toby zemřel? Vždit spolupracoval -A?
    • Podle mě ne.. :D Třeba fakt jenom chtěli aby jsme si to mysleli, myslím, že vy Tobiho nezabili protože má doopravdy velkou základnu fanoušků a o ty by pravděpodobně přišli :D
  • Někde jsem četla že i Erza má něco společného s -A :D je to ted všechno strašně zamotané, ale miluji ten serial, škoda že je ted jen jeden díl týdně.
  • Ted jsem dokoukala 3x18.
    Nevíte proč Spencer neřekne holkám že Toby pomáhá -A?
    A tuší z vás někdo kdo je Ta -A už víme že je to holka protože si Emily vzpomněla že viděla holka v červeném kabátě a že tomu velí.
    Nevíte kdo to může být?
    Prosím kdo něco ví nebo prostě něco napište to protože už chci vědět kdo to je :D :D :D je to napínavé jak svi*ě
    • Já vím, jak to všechno skončí, ale nechci vám to psát, nechte se překvapit :D :)) bude to fakt překvápko:D
      • holka,ale knížky jsou jiný než seriál :D
      • Holka, jenže ty to nemůžeš vědět, protože to ještě neví ani autoři seriálu :D :D A pokud mě teď chceš setřít tím, žes četla knížku, tak klidně, protože podle toho to nebude :)
    • Já si myslim že ta kdo velí je Alison .. Myslim si že ona to všechno dělá ...
    • To se asi nedozvíš.Další díly ještě nejsou ani v Americe.Ikdyž by to mohla být Cece, ale nevím. *4* A nejspíš jim to nechce říct, protože ho pořád miluje a nechce aby věděli, že je proti nim. *3*
    • milkaxd
      -A vyhrožuje že spencernim kamarádkám se něco stane,pokud to řekne a myslím že je do toho zapletená ta Cece.
      • Souhlasím s tebou :D
  • Je to ten nejlepší seriál na světě !! Miluju ho !! Tak napínavý,a děsivý ale zároveň i romantický a krásný <333333
  • Ahoj už máte nějaké novinky kdo by mohl být -A víme že Mona a Toby spolu spolupracují :D ale kdo jim dává rozkazy? v 3x16 tam Mona říkala že o tom nerozhoduje co mají dělat ? tak kdo o tom rozhoduje? *16*
    • Nemůžu stále uvěřit tomu, že Toby s Monou spolupracuje, ale když v seriálu ukázali jeho tvář jako spolupracovníka s Monou, něco v tom je, akorát se mi furt nechce nacpat do hlavy proč... Nechápu to... Tato série je samé překvapení... *9* *9* *9*
  • Myslela jsem si, že je to hloupost,ale opak je pravdou zamilovala jsem si ten seriál :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit