Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento seriál miluju *14*
  • HLAVNĚ ŽE SE NA TO SKORO CELÝ NÁROD HLEDÍ....kde vydělláš ,tam.Dneska dostat dobrou..ne super roli je velice těžké...když většina národA CHCE BÝT HERCI...JAKOBY CHOM UŽ DÁVNO NEBYLI ...HRAJEME A ZPÍVÁME JAK NÁM TI KOMEDIANTI NAHOŘE PÍSKAJÍ.... *1*
  • ahoj ordinace v ruzove zahrade 2 je dobry serial.ty co rikaj ze ne!!!JSOU BLBCI.vubec nechapu co je na tom nebavi.dobre ano ma to sve mouchy na doladeni.ale neni to spatny serial.nejratsi mam herce petra hanaka.a vty starsi ordinaci mam nejradsi pavlu barnovou.doufam ze vsichni souhlasi *16* *12*
    • A Ty se nauč gramatiku.
  • Za takové natáčení hrůz by se mělo zavírat. Herci neherci *1* *16*
    • Přesně, ale hlavně tvůrci té sra.ky.
  • Luky1987
    Kravina celá Ordinace v ružové zahrade 1a 2 za takové doslova hovadiny bych fakt i já ty naše současné celebrity zavíral do basy nejradši
  • AHOJ NEVITE JESTLI V ORDINACI V RUŽOVE ZAHRADĚ HRAJE BEN CRISTOVAO DNES JSEM SE DIVALA A TAM BYL ALE KDYŽ JSEM SE DIVALA NA HERCE TAK TAM NEBYL TAK DĚKUJI ŽE MI POMUŽETE DĚKUJI *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *8*
    • Renysek12
      Ano. Ben Cristovao hraje v Ordinaci v růžové zahradě. Jenom jsem na Googlu napsala Ordinace v růžové zahradě herci a bylo to tam.
    • dřív tam hrál, v té době když tam nově přišel David Suchý tak tam hrál jeho syna ale pak po nejaké době se po nem úplně slehla zem a už tam pozdějc nikdy nebyl
  • Je to čím dál tím horší, takhle se přece nemůže chovat doktor (Bobo)
  • prosím mužete mi říct jak se jmenuje vrchní sestra ta zrzava hrala v 1 a hraje tam i ted dik *13*
    • Myslíš Baru Štebánovou alias Babetu Trefnou.
      • Báru Štěpánovou
    • Ahoj nevím jestli si to přečteš ale i tak jsem ti to sem napsala. Jmenuje se Babeta Trefná teda jestli myslis tuhletu
  • ...

    Moc dobrej seriál...koukám na každej díl:-)
    • Re: ...

      jjj eo je kláááásnej seriál nechci aby končil bych tam na ně vlítla... *4* *4*
    • Re: ...

      ahojky když se díváš na každý díl, neáš poslení díl nahraný??
  • kanka

    mne se libi vojta:)..ikdyz tam hraje takyho ....
    • Re: kanka

      no jasný mno asik nápodobně taky se mi líbí ale hraje tam ....mno nebudu se ani vyjadřovat...:-) *4* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit