Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojkk lidisky

    Ahoj lidisky fakt je to 1***************************** a to jsi evymyslim *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *9* *13* *3* *3* *15* *15* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *14* *14* *7* *7* *1* *1* *1* *1* *13* *9* *9* *3* *14*
  • Ordinace je nej

    je to jen českej seriál nenechám si ujít snad ani jeden díl!
  • ordinace

    prostě super!!!!!!!!!!!!!!!!!!Komu se nelíbí,ať se nekouká. lepší než nějaké trapné krimi!!Takhle kdyby se nám věnovali doktoři doopravdy!Příspěvky tam neplatí!Je to fakt dobrý!Děkujem všem. *14* *3* *4* *14*
  • andrea

    hej nemate nekdo nahranej nejakej díl?z ordinace 2?pls pište mi na eimal ajunka.13@seznam.cz hej fakt prosím pište
  • Ordinace

    Docela mě naštvalo, jak tam teď začaly přibývat stále nové a nové postavy... už se v tom začínám ztrácet! Ale je to suprový seriál a jsem ráda, že je. *3*
  • Tak takhle se chovají studovaní lidé, kteří se starají o zdraví národa?Je mi na blití.
  • Nejlepší seriály:
    Ordinace v růžové zahradě 2
    Comeback
    Helena
  • to už je to trapné,jak je tam ten chlap šikanuje
  • Kuba(Láďa)

    je to muj neeeej herec z tohoto filmu...je mooooooc pěknej.... *14* *14*
    • Re: Kuba(Láďa)

      jjj mám jeho icq chceš ho dát???:-) *14* *14* *4*
  • No to jste tomu dali

    ta druhá řada to je jako kdybych se díval na primu R.P. - je to momentálně stejná blbost.Nazdar
    • nika1979

      Re: No to jste tomu dali

      tak na to nechled je to nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pr. dr.o,r.na *14* *14* *14* *13* *13*
      • Re: Re: No to jste tomu dali

        kdo si tomysli at de pr.... *13*
    • Re: No to jste tomu dali

      jo úplně s tebou souhlasim je to blbí teď *16* *8* *5* *10* chci aby to bylo jako ta jednička a gita neměla odejít je to bez ní tam na nic!!!
    • Re: No to jste tomu dali

      eště ras to řekneš nejlepší film na světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit