Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miss-janule

    miss-janule

    doufam ze tam bodou hrat puvodni herci.nevite kdy to budou davat v televizi *15* *15* *1* *1* *3* *4* *4* *5*
  • p.petulkaa33

    .........

    super bude i HMS 4 ale koukám že vtom nehrajou původní herci třeba jako Vanesa Hudren a Zack Efron a ti další herci no doufám že tam budou hrát protože je tak skvěle jako oni vůbec nenahradí
  • frog-i-s

    Proboha!

    Prosim vás, to tomu fakt tak věříte? Věříte všemu, co se kde žvástne? Co nechápete na tom, že 4 se zatim neplánuje? Nic se neví... Mśito ní bude volné pokračování pouze s Ashley!
    Nevěřte všemu, co si kde přečtete, ani tomu, co kdo píše na net ;) *13* (Mě však věřte xD)
    • frog-i-s

      Re: Proboha!

      Fajn tak mám novinku xD Ono se to fakt plánuje...Bude se to menovat:
      High School Musical 4: East Meets West
      A je to plánovaný na příští rok ;) tak sry všem... *8*
      • Jo a jak, když už vyšli školu?
  • Ashley tisdale

    nebo Corbin blue odepiste prosim *3* *1*
  • Ashley tisdale

    Hele nevi tady někdo jestli tam hraje Ashley tisdale? *7*
    • jeri

      Re: Ashley tisdale

      jj hraje tam Sharpay!! *3*
  • 4 bude

    čtyřka určitě bude, protože sem viděla reklamu na anglickým DC! Ale nebylo tam nic o tom, kdo by v tom měl hrát nebo iö čem by to mělo bejt.... Jenom na to prostě byla reklama...!
    • selena.gomez1

      Re: 4 bude

      No já nwm jestli bude 4 ale myslím že jo *3*
  • co tady lidi řešíte!!!!!!!!!!

    co tady lidi řešíte!!!!!!!!!! *16* někomu se líbí to a někomu to. Mě osobně se líbí oboje, ráda se podivám na HSM, ráda se podívám na nějákou komedii s Adamem Sandlerem, ráda se podívám na Hannu Montanu, i na dobrý věci s Johhnym Deppem. A JEŠTĚ SI MYSLÍM, ŽE KOMU SE TŘEBA NELÍBÍ HSM, TAK PROČ SEM LEZE!!!!!!!!!!!! *13*
    • selena.gomez1

      Re: co tady lidi řešíte!!!!!!!!!!

      Hele sima98 má upe prvdu komu se nelíbí HSM tk sem neleztee ...
      *13*
    • Re: co tady lidi řešíte!!!!!!!!!!

      scela souhlasim se sima98
  • HM4 bez hlavní čtverky..

    Sice ještě není rozhodnuto o tom jestli se bude natáčet nebo ne a je jasný, že ani jeden z šestky hlavních postav tam ani jedna nebude! Čtvrtý díl se měl točit kolem nových prváků. Proto ani Zac neví jestli čtverka bude nebo ne. Nebude v ní! Mno.. možná nějaká malá role, ale jinak nic!
    • Re: HM4 bez hlavní čtverky..

      Pardon prosím tě, ale musím se tě zeptat. Ty jsi nějaká příbuzná nebo přítelkyně Zaca, že v tom máš takový přehled? Neber to prosím jako urážku, já to tak rozhodně nemyslím. Jen mě prostě udivuje jak to víš? *1* *4* *1*
      • sarda

        Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

        Zac s Vannesou prohlásili,že 3. díl HSM pro ně už skončil. Takže HSM 4 můžeme čekat s jiným obsazením herců a co jsem se dočetla,znovu od začátku.... *9*
        • Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

          V ukázkách csem viděla větčinu a hlavně ež (zac efrom) v tom bude mít auto nehodu z náký párty a alihy tithe tam bude také a čičavou
          • Re: Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

            to je míchanice filmů...ta autonehoda je z filmu Znovu 17 :D
      • Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

        stačí si to přwčíst vbulváreh :-) někdy to zkus, sice tomu nevěřim ale píšou že Zac nic neví ale 4 bude a hlavní role patří těm dvoum novejm ze 3 Rakeťák a ta pomocnice Sharpey
        • Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

          OK. Já taky už něco četla, ale kdo by věřil bulvárům *3* Navíc co by to bylo za HSM bez šestice hlavních postav? Myslíte, že to stále bude ono?
          • vashley

            Re: Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

            Přesně. To je jako by byl harry Potter bez Harryho, Rona, Hermiony, Ginny, Voldemorta.. a Stmívání bez úpíru a vlkodlaků *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HM4 bez hlavní čtverky..

              Njn ale taky sem viděla ukázku a fakt tam už nehrajou hlavní role Zac s Vanessou, ale ty prvácí.. tak dyť by to bylo furt dokola, tak se rozhodli napsat novej příběh, no ale na stejnej způsob..:)
  • ????

    Já nechápu, co tady všechny jančíte. Vždyť ještě ani samotný herci nevědí, jestli se to bude vůbec natáčet. Někde jsem četla, jak Zac říkal, že o tom ještě vůbec nic neslyšel. Tak se zklidněte. A laskavě přestaňte kritizovat něco, co je ještě ve hvězdách. *1* *1*
  • blbost

    Tohle není pravda nic takového se nechystá a ani nebude je to taková blbost jako kdyby se měla natočit 11. serie Přátel! *15*
    • Re: blbost

      4 už je Viva High School Musical Mexico to je čtverka
      • tulissek

        Re: Re: blbost

        ne není- viva high school musical mecixo není pokračování! *7*
    • Re: blbost

      jo,a narozdíl je to muzikál ze střední,a 3 dílu šli přece už na vysokou. ale budiš třeba to bude *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit